Makijaż arabski: nęcący oczy Orient

Tajemniczy Wschód z jego dawnych tradycji, ciekawych tradycji, pięknych odalisek i księżniczek, znanych przez East bajki, zawsze przyciąga uwagę obywateli Europy. Teraz czuję tajemnicza orientalna księżniczka z Arabian Nights jest każda kobieta. Aby to zrobić, wystarczy zrobić make-up specjalną technikę, która orientalne kobiety opracowali wiele wieków temu.

load...

Klasyczny orientalny makijaż – jeden z najbardziej skutecznych środków uwodzenia, która jest dostępna dla arabskich piękności. Czarne szaty, które pokrywają je od stóp do głów, pozostawiając otwarte tylko oczy, wygląd, który urzeka swoim pięknem, powodując trzepotanie serca ludzi, którzy zakochują się w nich od pierwszego wejrzenia.

Makijaż w stylu arabskim

Arabski styl makijażu sugeruje pod naciskiem na oczy, które wykorzystują antymonu orientalne piękności wyłożenia dolnej powieki. W tym przypadku, to jest pomalowany na linii peryferyjnego, tworząc wyraźny kontrast z białą oka. Kolor orientalne kobiety oczy w tym samym czasie może być zupełnie inna: czarny, brązowy, szary, niebieski lub zielony.

Ponadto, orientalny makijaż wymaga idealnie gładką cerę i uwodzicielski, ale naturalne usta.

Jak dobrać kosmetyki do makijażu arabskiego?

Na wschodzie można użyć makijaż perła i kolory matowe. Ponadto, arabskie kobiety używają ozdobne cekiny lub cyrkonie, który jest stosowany do rzęs, skroni, czoła i powiek.

load...

W celu uwypuklenia naturalnego koloru oka, cień do powiek powinien być wybrany bardzo starannie. Dla brązowych i czarnych oczu zalecane jest użycie jasny niebieski, ciemny niebieski, brązowy, zielony, żółty, i błękitny być doskonały fioletowy, różowy, fioletowy, złoto i szare eyeshadow kolory.

Te powłoki mogą być stosowane pojedynczo lub w kombinacji, należy jednak pamiętać, że w arabskiej skład powinien być obecny czarny kolor, który jest dominujący.

Arabski makijaż nie zawiera szczególny nacisk na ustach, więc należy wybrać szminkę nawilżającą bez połysku lub perłowych w naturalnych ciepłych kolorach. Doskonale odcienie szminek beżu, karmelu lub blady różowy kolor. Można również skorzystać z brązową szminkę, ale nie zbyt ciemny.

Od arabski makijaż zaprojektowany, aby podkreślić swoje oczy, cera musi być idealnie płaska. Jeśli skóra twarzy jest lekki, należy wybrać odcień kości słoniowej węgielny jedwabisty efekt matowej.

Korekcja brwi

Piękny makijaż w stylu arabskim jest nie do pomyślenia bez spektakularnych brwi. Brwi może być dowolną grubość, ale co ważniejsze, ich linia była plastikowa i bardzo jasne, ze względu na ich stan, a piękno zależy od efektu całego arabskiego makijaż. Tworzenie linii brwi, uniknąć niepotrzebnego wystające włosy, które może zniszczyć ich dokładność wygląd makijażu.

Odcień twarzy arabski makijaż

Arabski makijaż, a także zrobić każdy inny styl zaczyna się od stosowania fundamentu. Aby utworzyć wschodnią makijażu idealnie gładka odcień skóry jest bardzo ważne, a więc wszelkie zaczerwienienia lub wypryski, jak również niezdrowa cera może zmniejszyć wszystkie wysiłki do niczego, a jasny arabski makijaż dla brązowych oczach wygląda wulgarnych.

Kobiety z lekkim typu skóry nie zaleca się korzystania z zasobów tonalnych w stylu South Beach. Dla nich idealna będzie jasne kolory – kość słoniowa. W rezultacie skóra będzie wyglądać jak naturalne i jest idealnym tłem dla jasnych oczu makijaż.

Blush powinny być używane w non-arabski makijaż, tak że nic by odwrócić uwagę od pięknie gotowych oczach.

Makijaż oczu w stylu arabskim

W następnym kroku, który wymaga bardzo żmudnych prac, wybitni oczy za pomocą pewnych technik. Aby to zrobić, należy użyć dwóch odcieni koloru. Możesz dodać jedną trzecią, ale powinna być stosowana olśnienia punkt subtelne.

Tworzenie makijaż w stylu orientalnym, trzeba zapomnieć o tradycyjnych cień bliźniaków podobnych odcieniach. Należy użyć cienia dwóch jasnych kolorach lub wybierz jasny kolor, a drugi do czyszczenia, na przykład odcień białych, brązowych lub szarych kolorach.

Ważne w makijażu oczu – stosując sztyft kosmetyczny sztuki: jeden kolor, razem z wkładka otacza oko, a drugi jako akcesorium, jest nałożony na górnej powiece pod brwią. Cień spółka zależna koloru jest jeszcze możliwe, jeśli jest to pożądane, pokrycie dolnej powieki nieco mniejsza koloru podstawy.

Pamiętaj, że jeśli arabski makijaż użyć kilku kolorów, ich nakładanie, trzeba stworzyć płynne przejście od jednego koloru do drugiego.

Początkowo, cień do powiek stosuje się kolor tła, który jest zaciemniona na linii czoła. Następnie oczy orientally przydzielone czarny eyeliner ołówek, albo ciecz, która symuluje użycie antymonu.

Obowiązkowe atrybut arabskiego makijaż są strzałki. Mogą zarówno całkowicie powtórzyć kontur oka i tworzą śmiałe promienie, które wykraczają daleko poza zewnętrzny kącik. W celu ich wyciągnięcia eyeliner lub ołówka, trzeba najbardziej starannie wyciąć wokół oka na linii rzęs na górnej i dolnej powiece. To pozwala nam dać oczom kształt migdałów charakterystykę arabskiej makijażu.

Następnie ruchome cienia powieki nakłada się podstawowy kolor. Mogą iść w dół do dolnej powieki, do opowiedzenia się do zewnętrznego kącika oka linii, zmieniając w ten sposób kształt oka. To wszystko zależy od gustu i umiejętności w tworzeniu makijażu. Odcień powinien być stosowany przy użyciu szerokiego pędzla, który pozwala uzyskać łatwy makijaż arabski bez poczucia sztuczne.

W końcowym etapie klasyczny makijaż oczu w stylu arabskim końce rzęs zabarwienie. Tusz do rzęs nanosi się w kilku warstwach. Przed nałożeniem każdej warstwy należy odczekać, aż wyschnie już zrobione. Na dolnych rzęs będzie wystarczająco jednej warstwy czarnego tuszu do rzęs.

Uczenie arabski lekcja makijażu pracochłonne, jednak opanowali podstawowe umiejętności, uczyć się wszystkich swoich tajemnic, będzie mógł zabłysnąć na romantyczną randkę lub uroczystej imprezy, przyciągając swoim oczom cały męskiej części zaproszonych gości.

load...