Magnesy włosy, co robić? Proste tajemnice produktów do pielęgnacji włosów

Wiele kobiet w obliczu sytuacji, w której ich włosy zaczyna magnesów. Problem ten staje się coraz bardziej istotna z nadejściem chłodów. Późną jesienią i zimą powietrze osuszenia palaczy i włosy narażone na odwodnienie, a kontakt z nimi jakikolwiek odzież lub nakrycia głowy jest działaniem elektryczności statycznej, po czym głowa jest podobny do mniszka lekarskiego.

load...

Naturalnie powstaje pytanie: magnesy włosy, które robią? W takich przypadkach nie jest konieczne, aby rozwiązać problem zasadniczy, to lepiej skorzystać z kilku wskazówek na temat pielęgnacji włosów:

 1. Wymienny plastikowy grzebień na drewniany, z kilkoma zębami lub z naturalnego włosia.
 2. Aby włosy nie jest magnesem, umyj włosy szamponem nawilżającym do włosów suchych i zniszczonych. Im bardziej nawilżają włosy, tym bardziej posłuszni będą zachowywać. I wszystkie szampony, które dają objętość włosów, tylko zwiększyć ich wysuszenie, co przyczynia się do elektryfikacji.
 3. Użyj balsamy, odżywki i odżywki do włosów suchych. Przy ich regularnym stosowaniu włosy statycznej znacznie zmniejszona, a ponadto zapewniają łatwiejszy czesanie i nadać połysk włosów.
 4. Po umyciu włosów szamponem nanieść na wilgotne włosy Pozostaw na produkty: piany, kremy, żele, płyny, oleje i serum. Nie pozwolą na pushitsya włosów i magnesy, nie obciążając go w dół, a nie tworząc widoczny efekt „brudnych włosach.” stosuje się tylko te fundusze nie muszą zaczynając od korzeni, i wycofał się około 5 centymetrów.
 5. Idąc do szkoły, pracy lub ważnym wydarzeniem, umieścić go w torebce konwencjonalnego środka antystatycznego, które mogą być traktowane włosy natychmiast po usunięciu nasadki lub kaptur. Antystatyczne trzeba rozpylać na warunkach rynkowych, lub umieścić go na grzebieniu i przeczesać włosy. Gwarantuje natychmiastowy efekt w tym przypadku. Tylko nie umieszczać zbyt dużo, bo to wciąż chemia.
 6. Dobrym pomocnikiem może być wosk włosy. To nie tylko pomoże nie tylko usunąć statyczne, ale również chroni włosy przed zagrożeniami zewnętrznymi. Najważniejsze, aby odebrać wysokiej jakości wosk do włosów.
 7. Niezbędne narzędzie do usuwania ładunków elektrostatycznych będzie specjalny sprayu do włosów. Spray można kupić w każdym sklepie, który sprzedaje szampony i odżywki do włosów. Można użyć farby z silnym utrwaleniu ta metoda usuwa statyczne dobrze, ale również zanieczyszcza włosy szybko, więc ta opcja jest najlepsza stosowany w skrajnych przypadkach.
 8. Staraj się używać mniej suszarka do włosów, żelazka i stylizacji. Niech włosy suche naturalnie, to problem jest znacznie się nieaktualne.
 9. Dwa – trzy razy zrobić odżywcze i regenerujące maski włosy co tydzień. Można je zakupić gotowe, ale można przygotować samemu w domu.

Maski do włosów

 • Maska z olejami

Wymieszać 2 łyżek olej jojoba i tą samą ilością oleju migdałowego. Te dodać 2 krople olejków rozmarynu i szałwii. Ogrzewać mieszaninę w łaźni wodnej, po to, aby włosy od korzenia do czubka. Top, nosić czepek i owinąć głowę grubym ręcznikiem. Po upływie pół godziny, można zmyć maskę.

 • Miód maska

Umyj włosy, a następnie zastosować miód na włosy, rozprowadzenie na całej długości. Owinąć głowę celofan i top z ręcznikiem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, maska ​​powinna być na włosach przez co najmniej 8 godzin, więc jest zalecane, aby to zrobić przed snem. W godzinach porannych, spłukać włosy ciepłą wodą.

load...
 • Maska z majonezem

Jednego jaja miesza się z 30 g majonezu i 2 łyżek oliwy z oliwek. Mieszać do czasu, aż do uzyskania jednorodnego ciasta. Delikatnie nakładać na włosy otrzymał maskę i owinąć głowę folią spożywczą. Top, owinąć ręcznikiem i pozostawić na 20-30 minut. Następnie spłukać włosy dobrze.

 • Maska z cytryny

Napięte sok cytrynowy 1 wlać do wody w stosunku 1: 1. Dopiero co umyte włosy na całej długości, stosuje cytryny wody. Nie spłukiwać.

Regularne stosowanie maski sprawia, że ​​włosy gładkie, błyszczące, i nie będzie już zadać pytanie magnes włosy, co robić?

Za pomocą jednego lub więcej z metod opisanych powyżej, każda kobieta może mieć piękne włosy, że nie będzie to magnes. Po konsekwentnie i prawidłowo dbanie o włosy, można osiągnąć pozytywny wynik.

load...