Magia kopniak w dupę, albo jak zrobić samemu pracować

Każdy człowiek przynajmniej raz do czynienia z faktem, że jest niezwykle trudno zmusić się do pracy. Na przykład, raport musi przejść jutro, a ty nie napisałem jedną stronę. Lenistwo rolkach z taką siłą, że nie ratuje nawet ewentualnego ducha panującego. Spędzisz dzień Przeglądając fora, porozmawiać z kolegami i nie może znaleźć siły, by usiąść, wreszcie dla raportu. Co robić? Jak zmusić się do pracy? Istnieje kilka prostych zasad, które pomogą Ci stać się bardziej pracowity.

load...

Zasady organizacji czasu pracy

Wykonywanie tych prostych zasad pomoże Ci dostroić się do skutecznego działania:

 • Zasada pierwsza: Motywowanie

  Obiecaj sobie do pracy jakiejkolwiek nagrody. Butelka nowe perfumy lub pudełko czekoladek ulubionych, na przykład. Najważniejsze – że obiecane nagrody było pożądane. To naprawdę pomaga skupić się na celu, aby kupić coś cennego. Na przykład, zegarek lub pierścień. Znajdź obraz kolorowy, co śnie i powiesić zdjęcie na swoim stanowisku pracy. Gdy chcesz otworzyć w oknie przeglądarki linku z kolejnym forum, obraz będzie przypominał o celu i sprawia, że ​​działa.

  load...
 • Zasada druga: podzielić duże zadanie na kilka części Czasami strach pracy występuje, gdy trzeba wykonać duże zamówienie. Wydaje się nam, że nie możemy poradzić sobie z tym zadaniem, będziemy patrzeć głupie w oczach innych. W rezultacie jesteśmy przerażeni odpowiedzialności i zaczynają być leniwy. W sumie, to trzeba – aby przerwać problem w kilku punktach. Na przykład, trzeba ugotować obiad dla współpracowników męża. Jest to bardzo ważne wydarzenie, i to jest zrozumiałe, że boisz. Ale głodny koledzy ukochanej – jest nierozsądne. Więc starają się dokładnie zaplanować cały proces. Pierwszą rzeczą, zrobić menu. Następnie należy napisać listę produktów. Udaj się do sklepu. Zobacz, połowa praca jest już gotowe! Pozostaje ugotować obiad, nakryć do stołu i podjąć słowa podziękowania od gości. Ale początkowo wszystko wydawało się tak skomplikowane …
 • Zasada trzecia: obniżyć poprzeczkę

  Nadal ujawniać przyczyny lęku przed pracą. Często osoba jest przestraszony, że nie uzasadnia czyichś oczekiwań (na przykład nie można „otworzyć” po raz pierwszy w nowej pracy). Tu trzeba zrozumieć, co sędzia – te same osoby. Obawiają się również w wymagających aplikacjach, a także popełniają błędy. Opuścić Bar a bit. Nie staraj się zrobić jak najlepsze wrażenie. Rozumiem, że jeśli wziąć tę pozycję, a następnie wziąć pod uwagę swój poziom wiedzy i swoich umiejętności. Pracować jako zdolny. Od schwytanych na pewno wie, jak zrobić to niewolniczej pracy, ale metody te są mało prawdopodobne chcesz. Ponadto, w przypadku pomyłki można nadużyć jest o wiele mniej niż nic nie robić.

 • Reguła czwarta: snuć plany

  Rozpocząć każdego ranka sporządzania planu dnia. Gdy wzrok od długiej listy spraw mimowolnie zaczynają myśleć: zamiast tego, czy jest to czas na pracę? Ponadto, plan pozwoli Ci osiągnąć na dzień jest o wiele więcej pracy, niż gdybyś robił to wszystko z pamięci. Do najbardziej niesfornych samym czasie wyznaczonym doradzić. Na przykład, aby wykonać pierwsze zadanie, należy przeznaczyć dwie godziny czasu pracy. Na drugim – około czterdziestu minut. Pozostawić na pół godziny na przerwach i godzinę do katastrofy. Jeśli nie stać harmonogramu – Nie obwiniaj siebie, ale po prostu stwierdzam fakt. Następnego dnia, staram się być bardziej odpowiedzialny. Technika ta nie tylko sprawi, że ciężko pracują, ale również bardziej odpowiedzialny i zebrano.

 • Zasada piąta: relax

  Zanim zapytasz, jak zrobić samemu pracować, myśleć o tym, a jeśli naprawdę czas na relaks? Może dlatego, że ciało wasze jest na strajku i że był zmęczony do pracy? Pamiętam, kiedy po raz ostatni wziął dzień wolnego i ile godzin snu na dzień przed? Nikt nie wątpi, że ciebie – silna osoba i przechodzą poważny stres, ale czasami, bo trzeba odpocząć. A potem, kto wie, przed chorobą sama przyniesie. Zwłaszcza, że ​​jeden dzień dobry wakacje można zapewnić proaktywne działania na resztę tygodnia.

 • Zasada sześć: na początku dnia do wykonywania najtrudniejszych zadań

  Powiedzmy, kiedy łatwiej pracować? Na początku dnia pracy lub na końcu? Wiele osób w ciągu dwóch pierwszych godzin pracy wykonywać tę samą ilość pracy jak pozostałym czasie. I nie ma proste wyjaśnienie. Rano spaliśmy, wypoczęty, pełen witalności i energii. A wieczorem nasz organizm jest zmęczony od stresu i stałym napięciu. Jesteśmy mniej niż kiedykolwiek chcą pracować, marząc o domu i kubek gorącej herbaty z cytryną. Oczywiście, aby uciec przed czasem nie, jednak właściwie zaplanować swój dzień i trochę do łagodzenia drugiej połowie każdy może. Nie kładź niczego ważnego w czasie dnia, gdy czujesz się zmęczony. Zostawić na wieczór tylko proste rutynowe prace, które będą w stanie poradzić sobie nawet z zamkniętymi oczami.

  Jednakże, istnieje w tej reguły i wyjątki. Nazwać je – sowy. Ludzie, którzy są przyzwyczajeni do pewnego snu w nocy i pracy w nocy, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie wykonać największą ilość prac na początku dnia roboczego. Ich ciała są wciąż „zapełnia” wymaganych godzin i nie jest gotowy do aktywnej działalności umysłowej lub fizycznej. Co robić? Ustal dla siebie najbardziej optymalny czas do pracy. Jeśli uważasz, że najlepszą trzeciej po południu, a najbardziej istotne zadania niezbędne do wykonania w tym czasie.

 • Reguła siódmy: staraj się nie przejść w jego

  Nikt lepiej niż my sami nie wiedzą, jak zrobić samemu pracować lub być w stanie odmówić przydziału. Po tym wszystkim, gdy znamy wszystkie subtelności i osłabienie. Aby nie napisać raport, powiedziała sobie zjeść kawałek czekolady. Człowiek dostosowuje się do gorącej kawy. W rzeczywistości jest to tylko pretekst, aby wyciągnąć trochę bardziej krytyczny moment. I zamiast usiąść do pracy, pojawiały się pracowników sklepie lub ekspresów do kawy. Nie ma potrzeby, aby słuchać siebie. Jeść czekoladę po złożeniu raportu. To będzie twoja mała nagroda za dobrą pracę.

 • Zasada osiem: zmiana środowiska

  Jeśli nadal nie można dostroić w nastroju roboczego, spróbuj trochę rozkojarzony. Iść na pocztę, bank, zasobnika wkładu. Czasami zmiana scenerii przyczynia się do zwiększenia wydajności. Tylko nie nadużywają tej reguły. Niektóre organy, takie jak ciągłe nieobecności pracownika?

 • Zasada dziewięć: nie mów zbędnych słów

  Pamiętaj prawo przyciągania? Podobne przyciąga podobne. Tak, że działa nie tylko na lekcjach fizyki, ale także w życiu codziennym. Jeśli twierdzisz, że nic nie mają czasu i że raport z pewnością będzie karać, to tak będzie. Mów tylko o tym, co chcesz zobaczyć w swoim życiu. Udanej kariery, silnej rodziny i zdrowia. W dół negatywnych zwrotów i niekończące skarg! Nie trzeba do użalania się nad sobą. Ty – piękny i udany kobieta, która kocha dom i doceniane w pracy! Więc za sprawozdania i nie tracić czasu na skargi i wymówek.

 • Reguła Dziesięciu: pozbyć się ducha konkurencji

  Czasami myślę, że inni pracują najlepiej. Robimy co w naszej mocy, aby wyglądać jak szef lub kolega, a nawet w niektórych z jego rytmem. W rezultacie proces roboczy jest opóźniony. Bo być jak ktoś inny – nadmierne obciążenie. Ręce w dół, praca stoi. I dopiero wtedy to było konieczne – być sobą. Oraz sposób, w pracownika lepiej pisma, ale raport jest bardziej szczegółowy i dokładny. Bądź osobowość, a następnie zadyszki w pracach nie zagraża ci.

 • Reguła jedenasty: włącz muzykę

  Czasami pomaga pracować dobrą piosenkę. Słuchałem kilka wersów, nastrój wzrosła, a wraz z nim wzrasta i wydajność. Nie bez powodu w wielu biurach mogą słuchać radia. Menedżerowie zdają sobie sprawę z pozytywnych właściwości muzyki i użyć go do poprawy jakości pracowników. Wystarczy upewnić się, że muzyka nie kolidować z resztą współpracowników.

 • Zazwyczaj dwanaście przymusowej bezczynności

  Takie podejście do problemu raczej nietypowe. Ale jak twierdzą psychologowie, pozwala to osoba zebrać myśli przez piętnaście minut. Więc liczyć czas. Zająć wygodną pozycję dla siebie i zamrozić. Nie można mówić lub drapanie nosa lub zmiany z jednej nogi na drugą przez kwadrans. Musisz być absolutnie nieruchome. Piętnaście minut później, jesteś tak zmęczony przymusowej bezczynności, będzie chętnie przyjmuję do raportu, ale musiałby ruszyć. Procedurę tę można powtórzyć w razie potrzeby.

Jeśli nie pomoże żaden z tych przepisów, wskazane jest, aby myśleć: czy wybrano odpowiedni zawód? Może to, co robisz, po prostu nie podoba? Nie można iść do pracy, ponieważ jest to konieczne, czy tylko na wynagrodzenia. Z całego procesu trzeba się bawić. A jeśli jesteś dość zawiłych raportów i niewiarygodnej liczby cyfr przygnębiających, więc może po prostu zmienić rodzaj działalności? Wtedy nie będzie musiał myśleć o tym, jak zrobić sobie zacząć. Angażują się w to, co lubisz, a praca będzie radość.

load...