Mądrość kobiet. Co ludzie myślą o nim?

„Mądra kobieta buduje swój dom, lecz głupia będzie go zniszczyć.”
(Z rozmowy Solomon).

Kłócimy dużo o tym, co kobiety jak mężczyźni. Wkładamy wiele wysiłku w celu skutecznego wyglądać i uporządkować wiele przepisów, aby wybrać się na pyszny obiad w ich ulubionym. Dbamy o ludzi, starając się uczynić ich życie bardziej komfortowym. I … Jesteś sam! Dlaczego? Zobaczmy, co o tym kto mówi.

load...

Mężczyzna ideał kobiety. Zaprawiony rozumowanie

Co dziwne, ale marzenie każdego mężczyzny – nie pozory symbol seksu, a nie kopia zdziecinniałego mama ze swoim obfitym posiłku. Marzenie każdego mężczyzny – kobieta posiadająca mądrość. To nie przypadek niemal wszystkich słynnych powiedzeń kobiecej mądrości należą do przedstawicieli nazwa silnej połowy ludzkości!

„Uważa się, że mądre kobiety nie istnieją. To mit, charakter bajki, nieosiągalny męskiego ideału. Bo tylko idealnie tam żony, którzy biorą ludzi takimi, jakimi są. Bez wysiłków na rzecz modernizacji i przeróbek. Żony, która rozpocząć dzień uśmiech, dobre słowo i gorące śniadanie, a nie w celu wyjaśnienia okoliczności, w których jest wierny wędrował prawie do rana. żony, którzy rozumieją duszę kibica i są w stanie przynieść mojemu mężowi butelkę zimnego piwa w czasie, gdy on patrzy na filiżanka filiżanki Część ich ulubionego zespołu. Żony, który jest zwolniony z mężem zrozumienia aby spotkać się z przyjaciółmi, aw zamian oferują spokojny wypoczynek. I tak dalej i tak dalej … „

Jest to maksyma jednego z mojego przyjaciela urodził się po tym, jak został poproszony, aby mówić na ten temat, istnieją w przyrodzie mądrej żony. Nie znaczy, że w pełni zgadzam się z powyższymi tezami, ale z szacunku dla poglądów wyrażone. Trzeba przyznać, bo dużo ludzi, a według niektórych szacunków, ich bezwzględną większością, którzy widzą w mądrości kobiecej utylitarne, konsument zmotywowany. Czym jest mądrość kobiet dla tych ludzi? Jeśli spojrzeć na problem głębiej, staje się jasne, że jest on często postrzegany jedynie na poziomie gospodarstwa domowego. Często gospodynie domowe w męskiej świadomości – matkę, pokojówka i gospodyni w jednej osobie, spokojne i łagodne stworzenia, we wszystkich pobłażać mężowi. Takie podstawienie pojęć, zwykle do niczego dobrego nie.

Encyklopedia Wiedzy Kobiet

Czym jest mądrość? Definicje tego pojęcia jest mnóstwo. Być może wszystkie perły mądrości mogą być identyfikowane w następujący sposób: „Głupi nigdy wybaczyć ani zapomnieć; naiwny wybaczyć i zapomnieć; mądry wybaczyć, ale nie zapomnieć.” Ten aforyzm amerykański psychiatra Thomas Sciascia najpełniej objawia pojęcie prawdziwej mądrości. W odniesieniu do mądrej kobiety, wyrażenie to można rozumieć w taki sposób, że rzeczywiście przebaczy grzechy męża, i cierpliwie znosić wszystkie jego działania, co może być. Jak stać się mądry żona tego rodzaju, czy to same kobiety? Każdy rozwiązuje się. Jako przykład – szkic z życia.

load...

Był jednym z tych, o których mówią „życie jest dobre”. Jego firma rozwijała się, i to jest naturalne, że w otoczeniu biznesmen z udziałem kobiet i uroczy obiekt. Był żonaty. Co więcej, był kochającym mężem. Ale jednak, że czasami się powieści na boku. Dla żony, te przygody nie były wielką tajemnicą. Wiedziała o nich, ale po każdym przygoda wzięła męża z powrotem, to jest mądry, aby przebaczyć jego wybryki. Czas mijał, a mężczyzna zorientował się, że jego ulotnych powieściach – nie więcej niż biały Apple dymu. I potrzebuje tylko jego żona – wierny, kochający i zrozumienie wszystkich.

Historia jest prawdziwa, ale z żoną, prawdziwe wcielenie mądrości, być może, będzie marzył każdy. W powyższych okolicznościach, wyższe zrozumienie pomogło nie tylko zrozumieć i przebaczyć mężowi, ale także do utrzymania trzonu rodziny. Bohaterka tej historii przyszedł jako naprawdę mądrej kobiety. Oczywiście, cierpliwość dano jej bardzo ciężko. Ale w końcu dostała mu godną nagrodę!

Lekcje żeński mądrości

Związek dwojga – jest praca. Trud codziennie, każdy wymagający nie tylko cierpliwości, ale również zdolność do przebaczania, leczenia partnera ze zrozumieniem. Starożytni mędrcy zauważył, że sama w sobie człowiek – to nie jest człowiek, tak jak kobiety. I tylko wtedy, gdy Unia z dwóch stanowi rodzinę, nowy organizm i może być eufemistycznie nazywa się człowiekiem. Jeśli każda połowa ciała będzie żyć, biorąc pod uwagę interesy drugiej strony, taki organizm może żyć długo i szczęśliwie.

Nie przypadek, że kobieta nazywa opiekuna rodzinnego. Jej mądrość zależy w dużej mierze od tego, co będzie rodzina. Oczywiście, rola mężczyzn w wspieraniu rodziny palenisko jest również ważne, a nikt nie umniejsza. Ale to była jego żona, z wrodzonej lub nabytej mądrości, będzie mógł dokonać męża po pracy szczęśliwego powrotu do domu. Prawdziwie mądry kobieta intuicyjnie rozumie, że rodzina – to dużo pracy, w dużej mierze opiera się na rozwiązanie kompromisowe. Ustąpić wybaczać, rozumieć – to cechy, które najlepiej jednostkowe cement społeczeństwa.

Jest dość oczywiste, że mądrości damskiej – jakość nabyta. Nie trzeba chyba żądać go od studentów wczorajszych bezpośrednio po podróży poślubnej. Dobre żony i mądry nie rodzą – stają. Podobnie jak koniak z czasem coraz lepszy smak, i kobiety, które przeszły przez ciernie codziennego współżycia rodzinnego i wpisany do rozkwitu jego piękno, rozumie, co to dokładnie jest prawdziwa samica mądrość. Ona jest, między innymi, w uznaniu faktu, że nie ma doskonałych ludzi. A jeśli kobieta będzie w stanie kochać tych, którzy blisko, ze wszystkimi jego problemami, ambicji i aspiracji próżnych, mądrość tej miłości pozwala spalić paleniska rodziny na długi czas – przez długi czas.

Moje pół … Co ja sobie wyobrazić

Przede wszystkim – mądry. Umysł – jest to pierwszy krok do mądrości, która przychodzi z wiekiem. Mądrość – produktu, refleksji i wewnętrznego poprawa. Ponadto, jest to pacjent, dyskretny i zrozumienia. Wszystkie te cechy przychodzą do niej z doświadczeniem, który był przede mną.

Jest to nie tylko w stanie mnie zrozumieć, że samo w sobie jest wielką wartość, ale również czuć się mój nastrój, złapać podtekstów, nie rozpalać konflikt. Twierdzi ona, a nie zabiegać o jego. Tylko słuchał mnie i się zgodził. Lub delikatnie iz szacunkiem wyraża swój punkt widzenia, i zgadzam się z nią. Mieliśmy wizualny przykład powiedzenie, które mówi, że mąż – jest głową, a jego żona – szyja.

Ona jest doskonałą matką naszych dzieci. Ona wie, jak dać im całą miłość bez zastrzeżeń. Dzieci są bardzo dobre czują i mają tendencję do spełnienia tego samego. Dzięki niemu można omawiać wszelkie zagadnienia lub problemu. Spokojny i zrównoważony poprosi decyzję, i to poczucie naszej unii rośnie w siłę z dnia na dzień.

Jej miłość jest dyskretny, ale czuję, że każda minuta. I to sprawia mi uświadomić sobie, że nie mogę żyć bez niego. Prawdopodobnie jest to idealny związek między mężczyzną i kobietą.

W skrócie, oto ona, moja połowa. Wierzę, że prędzej czy później spotkamy się nigdy nie opuścić …

load...