M 45 – w formie plaża 45 dni

Zawartość

Amerykański zapaśnik Jaret Grossman był taki sam sposób, co jest zapewne znana każdemu wentylatora sprawności. Kiedy ludzie wybaczyć, normalny i szkolenia wysokie obciążenia, ma on tendencję do przejadania się „źle” jedzenie. Gdy pociągi jakoś, może utrzymać dietę, a dieta jest wybierana na zasadzie „tani, wesoły, jak w ogóle.” Jednakże w wyniku takiej telostroitelstva żadne inne niż słowo „grustnenko” nie może być opisany. Tak, dryablovatye pośladków, wypatroszone, ale z „worka” w dolnej części brzucha, postawa ciała, która ma tendencję do przesuwania się sredneofisnoy i inne przyjemności życia. To prawda, że ​​Grossman miał inny problem – w przyzwoitej ciała, wciąż nie mógł zdobyć masę mięśniową. Ogólnie rzecz biorąc, nasz bohater został uderzony w naturalnej kulturystyce, opuszczony naprzemienne obedalovok z głodówek i podszedł z programem, który stał się bestsellerem w Internecie anglojęzycznego w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Czym jest M 45

Pierwsze wrażenie – informacje normalny produkt do utraty wagi. Wykonane wszystkie zasady sprzedaży stronę z motywacyjnej wideo, opinie konsumentów, dużo zdjęć „przed” i „po”. Od sprzedaży strony można stwierdzić, że:

  • Jareth oferuje połączenie kardio i siłowego warunkowo prawidłowe (w sensie kulturysta) władzy;
  • Szkolenie odbędzie się od 5 do 9 godzin tygodniowo;
  • Będzie musiał iść na siłownię na sile, ale cardio można zrobić w dowolnym miejscu, w którym można uruchomić, i nie ma wystarczająco dużo miejsca dla skakanka i ławki do skoków; Wyniki
  • Dla „redukcji masy ciała w kilogramach” nie są priorytetem użytkownika M 45 – Program ma na celu rekompozycji ciała;
  • Tak, autor programu jest przekonany, że jego potomstwo może jednocześnie budować mięśnie i spalać tłuszcz;
  • Jeśli nie dostać się do osiągnięcia rezultatu, można zwrócić pieniądze, a jeśli to możliwe – wysłać darmową koszulkę i czapkę z daszkiem z logo programu. Tylko naschelkat „przed” i „po” i wysłać do autora, i tak, te obrazy będą wyświetlane na stronie internetowej programu.

Prawa do rozwoju nie należą do Jarrett. I stworzył Muscle firmy Prodigy LLC. Kup planu szkolenia i żywienia przez 45 dni może być z dowolnego kraju. W szczególności w celu dokonania przeglądu, kupiłem „zestaw download” przy użyciu konwencjonalnych, likwidacji kart Visa Polska.

[Powrót do spisu treści]

Posiłki Program M 45

Autor przestrzega popularny amerykański w Semi kręgach „układ” 40/40/20. To jest w przybliżeniu równa ilości białek, węglowodanów i 20% kalorii pochodzących z tłuszczów. Uważa się, że takie podejście do żywienia sportowca nie tylko karmić i szczęśliwy, ale również być w stanie utrzymać anaboliczny tło, mimo deficytu kalorii. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest kontrowersyjne, a nauka nie jest udowodnione. Około układ na makroelementów są wykorzystywane przez niektórych przedstawicieli futbolu amerykańskiego i CrossFit, a dla przeciętnego fitnessista o „tym samym” kraju jest wskaźnikiem.

load...

„My” Wierzymy, że entuzjaści odchudzania naśladuje zbilansowana dieta jest wystarczająca i nie ma specjalnej potrzeby, aby używać więcej niż 1, 5 g białka na 1 kg masy ciała. Jareth sugeruje jeść więcej białka – 1,5 grama na każdy funt masy ciała, czyli Otrzymano w ten sposób 400 kalorii … szczerze niska. Na przykład kobieta o wadze 60 kg jedzenia w ramach tego programu nie może w żaden sposób „jeść” więcej niż 1400-1600 kalorii dziennie. Nawiasem mówiąc, autor zaleca program do obliczania zapotrzebowania na kalorie i BZHU i … zabrać od tej wartości 1000 kcal. 500 spali w szkoleniu, 500 – w celu zmniejszenia przez odcięcie zasilania. Według standardów WHO – to zbyt duży deficyt, zwykle pozbyć się tkanki tłuszczowej zaleca się zmniejszenie o połowę.

Program zawiera przykładowe menu na każdy dzień typowych produktów kulturystycznych, na przykład:

Śniadanie: 3 białka jaj, 1 jajko, 50 g płatków owsianych suchej

Przekąska: Apple i łyżka oleju migdałowego

Obiad: duszone brokuły z czosnkiem, wody, kanapkę z piersi indyka – 50 gramów chleba, 150 g mięsa, sałata, pomidor

Przed treningiem: porcja białka, banan, filiżanka kawy

Po treningu: dowolny owoc lub rodzynek, część białka, 5 gramów glutaminy

Obiad: Łosoś z warzywami i brązowym ryżem

. Przed pójściem do łóżka: kubek twarożku

Menu jest dla człowieka o wadze 84 kg, jeśli – nie jest to człowiek o wadze 84 kg ma obliczyć ostateczną produkcję żywności zwykłą proporcji.

Od połowy planu szkoleń oferowanych dni karbo-załadunku, o ile pozwolą wykorzystać wszystkie swoje ulubione makarony i pizzę.

[Powrót do spisu treści]

Plan szkoleń M 45

Składa się z mocą i cardio. Na początku, przez pierwsze dwa tygodnie, a władza serca odbywa się głównie w różnych dniach. Po 1 tygodniu przyjmowania standard:

  • 3 ćwiczenia całego ciała – moc;
  • 2-3 trening rano na czczo – przedział cardio

Program przeznaczony jest dla początkujących, ale tu jest paradoks, aktywnie promuje stosowanie kropli zestawów. Pierwsze 2 tygodnie będziesz pracował wyłącznie w siłowni, robi prasy nogi, wyciągnij pas siedzi w ławce Hummer na klatce piersiowej i ramion oraz skręcie do prasy w bloku lub w symulatorze. Program jest standardem dla kończących zestawów – trzy podejścia rozgrzewki z wagą, 15 powtórzeń, odpoczynek przez 2 minuty, 1 zestaw kropla, 12 powtórzeń, 4 „rabatu” wagi.

Od drugiego tygodnia treningu dzielonego oferowany jest – na zasadzie „w górę” / „w dół”, plus cardio. Na trzeci – począwszy od aktywnego korzystania z hantlami, a tam są nasze ulubione martwy, przysiady, prasy ławce i ciągnąć ciężki.

Podstawowe zasady treningu siłowego w planie zostały spełnione, co dzień robić Jareth naprawdę spala dużo kalorii i teoretycznie może powodować rekompozycja nowicjusza, który nie był zaangażowany w jakiejkolwiek władzy, czy, przepraszam, był zaangażowany w mnogopovtorkoy mocy (15-20 powtórzeń w standardzie „Plan dla utraty wagi”).

Cardio jest bardzo interesujące. Najwyraźniej autor przypomniał swoje lekcje na GPP w sekcji szkolnej. Przez 6 tygodni pójdziesz z bycia stosunkowo płaska z niewielkimi wtrąceniami biegnie sprinty, sprinty do pełnego na schodach, przy znacznym przyspieszeniu i szkoleń hybrydowych „run / liny / Plyometrics”. Takie szkolenie rozwinąć siłę wybuchową, przyspieszyć metabolizm i spalić dużo kalorii. Ponadto przygotowują sportowca dla klas w niemal każdym rodzaju sportów, które wymagają siły i wytrzymałości w tym samym czasie. I tak, są one bardziej skuteczne w spalaniu tłuszczu niż długich prostych odcinków.

Ogólnie, program jest zróżnicowane, nie wiercenia obejmuje różne rodzaje przepływu, ogólnie, ma duże możliwości rozwinięcia właściwości fizyczne. Jeśli chodzi o „najlepszej formie swojego życia”, można go osiągnąć, czy nie będzie zależeć w znacznym stopniu od tego, jak pasuje ten styl jedzenia, i jak odzyskujesz na 40/40/20. Ale lekarze, w międzyczasie, nie polecam Jareth dietę jako pierwszy i podstawowy, i nie uważają, że zrównoważone. Warto to wszystko radość jest około 99 dolarów, co jest równoznaczne z podstawowym pakietem szkoleniowym klubu 3-5 osobowych w dobrej klasy średniej.

load...