Luźna skóra na brzuchu: jak się pozbyć

Zawartość:

Wszystko staramy się odłożyć dodatkowy grosz na czarną godzinę. Oszczędzając pieniądze w banku ktoś, ktoś trzyma pod poduszką, ktoś kupuje złoto. Dlaczego istnieją ludzie! Nawet nasze ciało kocha zapasy tłuszczu, aby zarezerwować na nieprzewidziane sytuacje. I nagle, w kraju głodny? Lub opóźnienie wynagrodzenie na czas nieokreślony? To było wtedy, że dodatkowy ciężar, zebrane fałdy na bokach, i użyteczne. Ale myśli ostrożnego ciało.

load...

A co z kobietą? On nadal jeść wieczorami posłusznie, gromadząc się zasilanie awaryjne? Czy wszystkie siły stara się go pozbyć? Nie możemy być odpowiedzialni za wszystkie piękne połowy ludzkości, ale większość populacji kobiet przyzwyczajeni do diety, z wyraźną obojętność przechodzi półki z czekoladą w supermarketach i widząc, że strzałka na skali pokazuje niewspółmiernie dużo, wściekle przędzenia rower ćwiczenia pedał.

Ponadto, większość kobiet walki z nadwaga kończy pożądanego spadku masy ciała. Oni znowu pasować do Twoich ulubionych dżinsów, nie cofa się przed zeznań własnym ciężarem i przyzwyczaić się do owsianki na śniadanie. Ale każdy ma swoje własne osiągnięcie efektów ubocznych. Więc mają utrata masy ciała – to luźna skóra na brzuchu. Przeciwko nim nie pomagają zwykłego diety. I przeciw rozstępom krem ​​bezskutecznie wchłaniane przez skórę, powodując kobietę do rozpaczy. Pewnie! Ktoś taki jak drobne zmarszczki zamiast elastycznego ciała? To prawda, nikt.

Ale łzy nie posiadają magiczne moce. Więc przestać wyciągając włosy w rozpaczy, lepiej niech dowiedzieć się, jak pozbyć się wiotki brzuch. Wierz mi, to nie jest dużo bardziej skomplikowana niż miesiąc stracić pięć kilogramów nadwagi. Udało ci się pozbyć z siedmiu? Następnie zrób skórę elastyczną bo nie będzie trudne. Zaczynajmy.

Przyczyny zwiotczenie skóry na brzuchu

W celu leczenia konsekwencji, należy najpierw zrozumieć przyczyny tego, co się dzieje. Rozluźnienie w żołądku (i nie tylko) najczęściej występuje po ciąży i porodu u kobiet. Skóra traci swoją elastyczność, przeciągnął i nie może podjąć po utracie wagi pierwotnej formie. W rezultacie, kobiecy brzuch, tak zwany „fartuch”, a sama skóra pokryta małymi zmarszczkami bezstronny. Brzmi znajomo? To pewnie wiesz jak nieprzyjemne patrzeć na siebie w lustrze i uświadomić sobie, że krótkie kanalizacyjnych – luksus, oddzielna strój kąpielowy będzie akcentować tylko wadę?

load...

Pozbyć się nadmiaru zwiotczenie skóry pomogą właściwej pielęgnacji ciała. Jeśli schudnąć, zrób to stopniowo, tak że skóra miała czas do utraty wagi. Jednocześnie należy pamiętać, że osoby powyżej, elastyczność poniżej skóry, a tym bardziej zrównoważona dieta powinna być. Kiedy ciąża jest warta oko nie tylko z jedzeniem, ale także regularnie smarować skórę brzucha, nóg i ud ze specjalnym olejem przeciw rozstępom.

Mianowicie, zwiększa elastyczność skóry, co oznacza, że ​​po porodzie wiotki brzuch nie zagraża ci. Tylko smukłe ciało i bezgraniczne szczęście matki. Ale nawet jeśli skóra nie jest tak doskonałe, jak chcesz, nie martw się. Wszystkie mogą być poprawione. W tym pozbyć się wiotki brzuch.


Jak usunąć wiotki brzuch

Basen

Basen – jest to jeden z najbardziej prosty, skuteczny i przyjemny sposób, aby przywrócić elastyczność skóry. Dlatego przestać opłakiwać utraconą urodę i uruchomić w basenie. Wody, przy okazji, uspokaja skołatane nerwy, które są czasami tak zaniepokojony młodych matek. Pewnie! Jeszcze wczoraj można było płynnie spać do godziny obiad zakupy, a jeśli chcesz pozostać w ciszy. Teraz cały czas wolny i osobista przestrzeń zajmowana mały móżdżek człowieka.

Oczywiście, że go kochasz szalenie, i nie wyobrażam sobie życia bez istnienia jego krovinochku. Jednak, aby zaakceptować zmiany w swoim życiu, nie może jednocześnie. Stąd depresja i płaczliwość. A wtedy nie ciało prezentuje przykrych niespodzianek w postaci rozstępów, zwiotczenie skóry i nadwagi. Jak można nie być zdenerwowany! Jest to z pewnością zrozumiałe. Ale jeśli będziesz siedzieć i płakać, sytuacja nie ulega zmianie. Powrót piękno ciała jest możliwe tylko wtedy, gdy włożysz trochę wysiłku w to. Pamiętasz, co trzeba zrobić? Uruchom z basenem i niech twój żołądek znowu staje się gładka i elastyczna.

Hula-hoop

Jeśli nie są w stanie iść na basen i zwykłej łazience nie miejsce do pływania, używać starego sprawdzonego narzędzia – hula-hoop. Tylko obręcz musi być uproszczone, a tak zwane „perełki”. Tak, dokładnie te, które po raz ostatni niemiłosiernie lewo siniaki na swoim pasie. Czego chcesz? Piękno wymaga poświęcenia. W tym przypadku ofiara będzie niewielki, a oni muszą znosić na długo. Tak więc, po oddanie dziecka do snu, nie zasypiam razem i zaczną obracać się hula-hoop. Regularnie i przez pół godziny na raz.

Maski do żołądka

Zmęczony, żeby przekręcić obręcz? Chcesz, aby uspokoić skórę na brzuchu niekończącej masaż hula hoop? Nic nie mogłoby być łatwiejsze. Zrobić specjalną maskę dla żołądka. Zwłaszcza, że ​​będzie to również pomóc w walce z zwiotczenie skóry. Przyjąć jako podstawę dla białej i niebieskiej gliny w obiekcie, który zawiera unikalny efekt regeneracji, lub prościej – możliwość przywrócić elastyczność Twojej skóry. Nawiasem mówiąc, można jednocześnie nałożyć maskę na twarz. Powtarzam raz w tygodniu, a po kilku miesiącach będzie w stanie pozbyć się zwiotczenie w obszarze brzucha, a wraz z nim i złym nastroju. Tylko nie zapomnij hula-hoop. Gliny maski defektów skóry nie poradzić.

Olejki eteryczne

Po maski z gliny toczy się w dobrej wierze zwiotczałej skóry, należy dokładnie przemywa. Zrób to najlepiej w kąpieli z olejkami eterycznymi. Wszyscy, którzy są teraz przygotowane do czytania, że ​​olejki eteryczne pomagają pozbyć się zwiotczenie skóry, racja. Pomoc. I jest bardzo wydajny. Dlatego jeśli widzisz pomarańczowy na półkach sklepowych lub jałowca olejek eteryczny, olej jojoba, należy przyjąć ją, nie myśląc. Kilka kropli w gorącej kąpieli pomoże żołądek znów stać się elastyczne.

Nawiasem mówiąc, jeśli zastąpić klasę z hula-hoop tradycyjnego masażu, wyżej wymienione oleje mogą być wspaniałą bazą. Zastosuj je przed masażem, a skóra będzie zawsze na naszych palcach. Oczywiście, wymaga to, że olejki eteryczne są naturalne i masaże – regularne.

Rano jogging

Przed elastycznej skóry brzucha może być w dosłownym tego słowa znaczeniu, aby uruchomić. Pamiętam, jak jesteś uzależniony od przebiegu porodu rano, a twój brzuch był płaski i gładki. Oczywiście, ciąża dokonał korekty ich stan skóry, ale wierzy, że kwestie jak usunąć wiotki brzuch, to dotyczy nie tylko młode matki, ale nigdy kobieta porodzie. I utrzymać mięśnie w dobrej kondycji przed pomógł tylko jogging. Dlatego należy pamiętać, wszystkie dobre nawyki, dostać się z antresoli buty do biegania i korby usługi we wczesnych godzinach porannych. Nadszedł czas, aby wrócić w dobrej kondycji.

Zajęcia fitness

Jeśli jogging nie przynoszą odpowiedniego rezultatu, dołącz do siłowni. Być może twoje mięśnie potrzebują bardziej znaczące obciążenie, które zapewni regularne zajęcia fitness. Jeśli wybierasz się do siłowni Państwu luksusowy, start domowe zajęcia wychowania fizycznego. Czy ćwiczenia poranne, pobierz prasę, idź po schodach na piechotę.

Oczywiście, jeśli mieszkasz na szesnastym piętrze, aw ręce swojej wózek z dzieckiem, do najnowszych wskazówek trzeba uważnie słuchać. Ale nie zapominaj, że po drabinie – wielki trener. Jednym słowem – przenieść, a twój brzuch będzie w formie. I nie tylko on. Po długich sesji nogi stają się szczuplejsze w pasie – cienka, a status „młodej matki” jest tylko podkreślić cienki głos dziecka.

Przejdź do kąpieli

Jesteśmy poważnie. I w tym kontekście życzeniem jest tylko pozytywne, więc nie spiesz się obrażać i zamknąć stronę. Fakt, że cotygodniowe wyjazdy do kąpieli aby pomóc kobiecie wrócić do formy. Przynieść solidne brzozowe miotły, termos z infuzji ziołowych i dobrym rozmówcą. Następnie wycieczka do kąpieli przyniesie nie tylko elastyczność skóry, ale nie z niezrównanej przyjemności.

Nawiasem mówiąc, spróbuj wybrać taką parę, która ma fajny basen z wodą. Zrozumieć jego celu, konieczne jest, co najmniej raz na parze nurkowania na powierzchni wody zimnej. Przyjemność jest po prostu wspaniałe! Spróbuj, a wkrótce zacznie wysyłać własne znajomych do kąpieli. Ale nie w sercu, i całym sercem i tylko dla zdrowia.

Przestać jeść

Tak, jesteśmy ponownie o dietach. A wszystko dlatego, że wiele kobiet po porodzie nie przestają mieć dużo. Oni zwykle jeść dla dwojga, z widokiem na fakt, że dziecko jest już jedzenia na własną rękę, a wszystkie kalorie, które dostają się do kobiecego ciała, sumiennie osadzonej w pasie. Spójrz na siebie w lustrze. To, co widzisz – Twoje fałdy na bokach, luźnej skóry, a także podwójnego podbródka – to nie jest wynikiem ostatnich urodzeń, ale konsekwencją swoim zwyczaju jedzenia dużo i nocą. Dlatego liczba na wadze – to całkowicie twoja wina. Natura nie jest tu winien.

Zamknąć lodówkę i przestać ładować na przyszłość. Słodki ser jest gwarancją na ciebie czekać aż do rana, a smażone ziemniaki, i nie dać go do swojego męża. Oczywiście, Twoja rodzina kocha cię za to, kim jesteś. Ale dodatkowy ciężar na liście ulubionych nie przyszedł, wierz mi. A człowiek jest o wiele łatwiej kochać kobietę, nie tylko ze względu na bogaty świat wewnętrzny, ale także dla pięknej figury. Szczególnie dlatego, że wielu ludzi po prostu nie może uznać zasadność twoich za grubą warstwą tłuszczu.

Radykalne rozwiązania nóż chirurga

Zdecydowaliśmy się napisać o tym sposobie pozbycia zwiotczenie skóry tylko odwieść każdego iść pod nóż. Mówimy o chirurgii plastycznej. Oczywiście jest to wielka pokusa – pozbyć niedoboru naraz. Ale wydaje się na pierwszy rzut oka. Nie będziemy pisać wszelkie ryzyko związane z chirurgii plastycznej. Powiedzmy o tym lekarzowi – prawdziwy profesjonalista, i robił wszystko idealnie. Ale pamiętam, ile trzeba było biegać laboratorium do poddania wszystkich niezbędnych testów. Nie łatwiej byłoby wydać te godziny w siłowni lub na basenie?

A co najważniejsze – jest to okres pooperacyjny. Stała dokuczliwy ból, który nie pozwala, w dzień iw nocy. A także – blizna. Oczywistym pytaniem jest to chcesz? Można łatwo pozbyć się zwiotczenie skóry mniej drastyczne sposoby. Dlatego zamiast plastikowej kampanii lekarza iść do łaźni, basen lub na fitness. Uwierz mi, nie jest tak źle, a wszystkie swoje słabości mogą być usunięte bez pomocy skalpela.

No i co? Mamy nadzieję, że jesteś zaangażowany i już uporać się z zwiotczałej skóry brzucha? Wystarczy pamiętać, że bieg nie powinien być raz w tygodniu, a hula-hoop, umieścić w rogu, przyniesie dokładnie takie same korzyści jak w sklepie i obręczy. Potrzebują regularnego treningu, masaże, diety. Dopiero wtedy będzie można się uśmiechnąć ponownie na swoje odbicie w lustrze. Chociaż można to zrobić już teraz. Po tym wszystkim, nawyk kochania siebie, też muszą być przeszkoleni. Zacznij z uśmiechem. I będziesz uśmiechać się w odpowiedzi, nie tylko swoje odbicie, ale cały świat.

load...