Łupież Home leczenia. Sekrety medycyny tradycyjnej

Zawartość:

Niestety, ale z łupieżem co najmniej raz w życiu stanął przed każdą kobietę. Oczywiście, przyjemne bardzo mało, i to jest naturalne, że trzeba pozbyć się łupieżu, tak szybko jak to możliwe. A w trakcie wszelkiego rodzaju są powszechnie reklamowanych szamponów i innych środków łupieżu – wydawałoby się rozwiązać bardzo prosty problem. Ale rzeczywistość jest nieco inna – aby szybko pozbyć się łupieżu jest daleko od wszystkiego. Jedno narzędzie, dwa, trzy – i mniej łupież wszystko staje. To, co najlepsze, a co gorsza może być jeszcze większa. I ostatnie, to nierówna walka z łupieżem przez wiele miesięcy, a czasem lat.

load...

Ale w większości przypadków, aby pozbyć się łupieżu może być bardzo szybka. A w domu, przy użyciu receptur tradycyjnej medycyny. Oczywiście, w niektórych przypadkach, osoba może potrzebować więcej pomocy lekarza czy łupież jest wynikiem choroby. Jednak w większości przypadków w leczeniu łupieżu domu bardzo skutecznie.

Przyczyny łupieżu

Zgodnie z ogólną zasadą, wyraźnie powiedzieć, dlaczego nie było łupież, jest dość trudne. Jednak w niektórych obserwacji jest to zupełnie możliwe. Więc rzućmy okiem na najczęstszych przyczyn łupieżu:

  • Grzybicze porażka

Najtrudniej pozbyć się łupieżu, w przypadku, że łupież jest spowodowane grzybicy skóry głowy. Zazwyczaj wymaga to specjalnej obróbce anty-grzybicze narkotyków. I powinien wybrać się do dermatologa.

load...
  • Preparaty kosmetyczne

Szampon, balsamy, odżywki, do barwienia włosów – z których wszystkie mogą powodować łupież. Można grzeszyć na tych środków z dużym prawdopodobieństwem, że jeśli niedawno zmienił żadnych środków produktach do pielęgnacji włosów.

  • Twarda woda

W takim przypadku, jeśli masz wrażliwą skórę głowy, łupież może powodować nawet twardej wody. W tym przypadku, nie będzie łatwo – będzie potrzebny do zagotowania wody przed każdej głowicy zmywania. Albo zaszaleć i umieścić bardzo dobre filtry.

Maski łupieżu

Więc, łupież tam i to jest fakt. Więc trzeba się go pozbyć. A najprostszym sposobem, aby to zrobić za pomocą masek medycznych. Wszystkie elementy są łatwo dostępne i są całkowicie bezpieczne. Oczywiście, jeśli nie pojawi się reakcja alergiczna na któryś z nich. Dlatego wstępnie zwrócić uwagę na ten punkt.

  • Maska cebuli

Maska Cebula pozwala kamienia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – i pozbyć się łupieżu i poprawić kondycję włosów. Aby przygotować an_1 trzeba dwa lub trzy duże cebule i zwykły przegotowanej wody. Obrane cebule zetrzeć na drobnej tarce, umieścić w gorącej patelni i zalać wodą tak, że całkowicie pokrywa łuk. Pod maską protomai cebulę przez około trzy minuty, następnie ochłodzić.

Otrzymaną papkę cebuli nakładać na cebulki włosów i delikatnie wcierać w skórę głowy, grzebień grzebień do włosów z kilkoma zębami. Na wierzchu położyć woreczek foliowy i owinąć głowę ręcznikiem, pozostawić maskę na co najmniej 30 minut. Po tym, szef przemyć dużą ilością wody.

Zbyt wiele kobiet boi się nieprzyjemnego zapachu i starają się go pozbyć za pomocą szamponu. Procedura ta jest całkowicie bezużyteczna – szampon cebula zapach nie wyeliminuje. Jednak, aby poradzić sobie z tym skutkiem ubocznym jest dość prosta – trzeba regularnie octu. I to najlepiej, aby dać pierwszeństwo do Apple – jest bardziej przydatny do włosów. Po zmyć dużo cebuli, octu do płukania głowy, rozcieńczonego w równych częściach z wodą. Pachnie windą stronie.

Nie daj się zbytnio nadużywać tej an_1 – wystarczy zrobić dwa razy w tygodniu. Skuteczność ta nie będzie się zmniejszać. Co do zasady, tylko jeden miesiąc takiego leczenia, aby całkowicie pozbyć się łupieżu, a pierwsze ulepszenia zauważysz po pierwszym zastosowaniu.

  • Maska z oliwek

Z przygotowaniem tej an_1 jest konieczne majstrować, ale efekt jest tego wart. Zwłaszcza, jeśli twoje włosy są suche i kruche – nie tylko łupież znika, a włosy będą wzmocnione. Trzeba będzie rumianku i oleju roślinnego. Umieść na patelni z dwóch łyżek suchych kwiatostanów rumianku, wlać pół szklanki dowolnego oleju roślinnego i łaźni wodnej do wrzenia.

Następnie wyłączyć grzanie, przykryć patelnię pokrywką i pozostawić do zaparzenia na około dwie godziny. Następnie nałożyć olej na suche włosy, wcierać w skórę głowy i owinąć folią. Aby wzmocnić efekt, można izolować głowę ręcznikiem. Maska powinna pozostać na włosach wynosi nie mniej niż godziny.

I być przygotowani na to, że ta maska ​​myciu włosów nie będzie tak łatwo – przecież oleju roślinnego. Myj głowę pięć lub sześć razy szamponem – w przeciwnym razie włosy będą wyglądać tłuste i bardzo zaniedbane. Ale jeśli myjesz włosy, twoje odbicie w lustrze uczyni cię szczęśliwym na pewno. Idealnie, takie an_1 powinny być wykonane dwa razy w tygodniu przez jeden miesiąc. Łupież zniknie dość szybko – w ciągu około tygodnia. Ale leczenie nie kończy się tak, że problem nie wrócić.

  • Maska siemienia lnianego

Maska z nasion lnu wyeliminuje nawet najsilniejsze łupież i szybko. Aby przygotować an_1 kupić w aptekach nasion lnu. Umieść pięć łyżek nasion lnu w garnku szkliwa, wlać pół szklanki wody, doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu przez około 15 minut. Gdy bulion ochłodzeniu do temperatury pokojowej, odfiltrować z zastosowaniem tkaniny z gazy.

W rezultacie, można uzyskać prawie pełny masy szklanej slizeobrazanoy. To wszystko do ciebie i muszą być stosowane na skórę głowy, pocierać i rozpowszechniania resztki włosów. Pamiętaj, aby owinąć głowę plastikowej torbie i zaizolować ręcznikiem. Maska powinna być utrzymywana na włosach przez co najmniej 15 minut, a następnie trzeba umyć włosy.

Łupież jest znacznie mniejszy od pierwszego zastosowania an_1. I to musi zrobić trzy razy w tygodniu, co najmniej. Czas trwania leczenia powinno być co najmniej jeden miesiąc, a nawet jeśli łupież zniknął wcześniej. W przeciwnym razie, może wrócić.

  • Maska kefir

W Skarbonka naszych babć mieć wspaniały sposób leczenia łupieżu w domu za pomocą jogurtu. Jest to bardzo proste – wystarczy mieć kubek jogurtu. Stosuje się go na suche włosy, wcierać w skórę głowy. Owiń głowę folią i ręcznikiem zaizolować. Maska powinna być na włosach przez co najmniej 30 minut, a potem trzeba go zmyć letnią wodą. Dwa lub trzy aplikacje – i zaczyna się cofać łupieżu. Jazda na przebieg leczenia jest następujący: trzy an_1 w tygodniu przez jeden miesiąc. Po tym, to nie przetrwa najbardziej uporczywy łupież.

Płukanie włosów

Jeśli niektóre an_1 w celu wyeliminowania łupieżu nie jest wystarczająca, można dodać płukania środki terapeutyczne. Głównym warunkiem – nie używać balsamów. W przeciwnym razie, płukanie zostanie całkowicie stracony.

  • Wywar z pokrzyw

Najbardziej prosty i skuteczny środek na łupież – wywar z pokrzyw. Aby zrobić to umieścić go na patelni 10 łyżek liści pokrzywy – może być stosowany zarówno świeże i suszone. Wypełnić je z pół litra wody, doprowadzić do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień do minimum. Sprowadzają się do około jednej trzeciej w wodzie nie sprowadzają dalej.

Szczep Rosół koniecznie dokładnie, więc nie czesać włosy z liści. Get pokrzywy bulion płukania włosów po każdym szamponem. Bardzo szybko łupież zacznie się cofać. Oraz stan włosów zapewne docenią. A tak na marginesie – nie sporządza się wywar z pokrzyw na przyszłość, ponieważ tylko 5 godzin traci ponad połowę ze swoich właściwości leczniczych.

  • Liściach winogron

No i jeśli masz szczęście i znajdziesz liści winogron, policzyć. że łupież jest zakończona, jeśli nie na zawsze, to bardzo długo. Przygotuj napar do płukania – w dużym rondlu umieścić dwie filiżanki liści winogron, wypełnić je litra wrzącej wody. Przykryć garnek pokrywką, zawinąć w ręcznik lub koc i pozostawić do zaparzenia na trzy godziny.

Za każdym razem po umyciu spłukać włosy z tej infuzji. , A najlepiej to zrobić co noc. Ale to nie jest zalecany do mycia głowy codziennie szamponem – to wysusza skórę głowy i powoduje pojawienie się łupieżu. Nawiasem mówiąc, jest wystarczająco często, aby przestać myć włosy codziennie – i łupież znika bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz. Można przewidzieć zastrzeżeń – powiedzmy, głowica jest brudna! W rzeczywistości, to nie jest – po prostu w tygodniu gruczołów łojowych głowy może być przebudowany i będzie myć włosy co drugi dzień.

Jeśli mamy pozbyć się łupieżu samemu nie uda, nie ma wyboru, jak zwrócić się o pomoc do dermatologa. I ciągnąć to coś nie jest konieczne, lub leczyć łupież będzie długa i trudna.

load...