Lukier królewski: przepis

Jeśli drzemki (albo już śpi i poprzez rozerwanie) talent cukiernik … Jeśli uważasz, że ciasto powinno być nie tylko smaczne, ale również piękne … jeśli można (lub chcą się uczyć) do dekoracji ciast, ciasta, ciasteczka, babeczki, ciastka ( i im podobne) … To glazury przepis powinien być pewny, aby wypełnić swoją kulinarną Skarbonka. I powinno się rozpocząć, jak wiadomo, z najbardziej proste. Królewski lukier – przepis tylko w prawo.

load...

Jest idealny do pierwszych eksperymentów twórczych. Jest to łatwe do przygotowania. Ponieważ jest to wygodny w obsłudze. I że powinien on być stosowany do modnego obecnie oblodzenia, tworząc trójwymiarową koronkową dekorację do ciast i ciasteczek i pierników razukrashivaya. Przepisy glazury (królewski) nie różnią się znacznie, ale jednak dla innego zastosowania cukierniczego nieznacznie różne ilości składników oraz metody jego wytwarzania.

Lukier królewski

Zazwyczaj tradycyjny lukier królewski (Universal) w celu pokrycia i ozdobić każdą cukierniczych. Prosty sposób przygotowania i świetny wynik.

Składniki:

 • Białko jaj
 • Puchar cukier puder
 • Kwasu cytrynowego
 • Olej roślinny (rafinacji)

Przygotowanie:

W misce zalać suchą biel jednego jaja i pokonać go do lekkiej pianki. Jedna łyżka zaczynają wlać przesiane cukru pudru podczas dalszego wzbudzać masy. Jako przemiany białka z doskonałym białym szkliwie dodanie małej ilości kwasu cytrynowego i łyżeczkę oleju roślinnego (dla jasności). Gęstość regulując ilość szkliwa cukru pudru: wzorów i oznakowania musi być z tworzywa sztucznego, na szyby – trudniejsze.

load...

Lukier królewski glazury

Glaze recepta jest prosta do śmieszności, ale w tym samym czasie z jego pomocą możliwe jest stworzenie prawdziwie królewską dekoracji.

Składniki:

 • Białko jaj
 • Cukier puder (kubek)
 • Sok z cytryny (łyżeczka)

Przygotowanie:

Wlać do miski z białka jaja i lekko ubij (bez miksera!). Cukier puder jest dobrze ekranowane i rozpocząć dodając trochę wiewiórki. Starannie zacierając proszek z białkiem przygotować lukier glazury. Pod koniec gotowania dodać sok z cytryny.

Królewski lukier na pierniki

Tradycyjne ciasteczka Boże Narodzenie jest również malować królewskiej oblodzenia.

Składniki:

 • Białko jaj
 • Proszek Cukier (kubek)
 • Sok z cytryny lub wody (ka)

Przygotowanie:

Białka wlać do miski, dodać cukier puder i sok z cytryny. Jest wbity aż gładką drewnianą szpatułką lub zwykłą łyżką. Do powlekania ciast glazury powinien dostać ciecz. Wtedy to będzie rozłożone równomiernie. Farba zrobić grubą glazura, tak aby odbyło i wzór formularz wniosku nie rozłożona na wątrobę.

Królewski lukier do ciast

Jeśli wolisz, aby ozdobić wielkanocne ciasta białe „wacik”, lukier królewski jako taki może być również używany. Ten lukier nie będzie działać na ciasto wielkanocne, i od niego możemy wzorów i napisów.

Składniki:

 • Białko jaj
 • Cukier puder (kubek)
 • Mąka szczypta
 • Vanilla (szczypta)

Przygotowanie:

Ucierać przesianego cukru pudru z białka, a pod koniec gotowania dodać mąkę i waniliny. Pokryta oblodzenia tort góry i wyciągnąć kwiaty, gwiazdy, monogram itp ..

Uwaga:

Narysować lepsze wykorzystanie barwnych glazury. Mąki można dodawać zamiast skrobi (skrobi ziemniaczanej lub kukurydza). Typowe barwniki do żywności mogą być stosowane do wytwarzania barwnego szkliwa (cieczy, suchej lub żel). I można wziąć i naturalne: sok buraczany, szafran, proszek kakaowy.

Jak widać, Royal icing – przepis jest tak prosty, że nadaje się do pierwszych kroków w dekoracji wszelkich wyrobów cukierniczych. Nic dziwnego, że nazywany jest również masa rysunku. W przeciwieństwie do tego beza oblodzenia pozbawione przepychu i przewiewne, to jest z tworzywa sztucznego i szybko wysycha. Więc spróbuj, marka, rysować, tworzyć!

load...