Ludzie, zwierzęta, miłość, zdrada i poligamia

Mieszkając przez wiele lat w swojej skorupie, wielu młodych ludzi do czynienia z dorosłym życiu, zrozumieć, że to nie jest tak dobre, jak mówią w książkach, w filmach i porozmawiać na świątecznym stole. Zarówno pierwsza rozbieżność koncepcji życia, a jego prawdziwe boku, tak że staje się młodym ludziom – zamężną izmena.Oglavlenie:

load...

Nie wszystkie, być może, jest to zaskakujące, bo co za różnica, śpisz z innymi mężczyznami po ślubie czy nie, jeśli ślub nie jest problemem? Wiele osób uważa, życia rodzinnego bajka, w której nie ma miejsca do drugiego człowieka, z wyjątkiem swojego ulubionego bohatera. Ale dość szybko ogień zmysły powoli gaśnie i jest tam mały płomień, który od czasu do czasu trzeba sztucznie wykonać małżeński obowiązek. Duży pożar zaczyna się palić z innym mężczyzną, który ma podobne problemy. I vice versa.

Im więcej wiesz, ludzi i wniknąć głębiej w ludzkich relacji, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że cudzołóstwo – nie jest niczym niezwykłym zjawiskiem. Zacząć szukać wymówek apostata i nie zawsze je znaleźć.

Poligamia i zwierzęce instynkty

Wiele mocno wierzę, że człowiek nie może być wierny swojej żonie, ponieważ ze swej natury jest bycie poligamiczne. Więc to jest naprawdę! On nie może zajść w ciążę, to nie jest konieczne, aby rodzić, a kolejne 20 lat, aby utrzymać dziecko przy niej, dopóki moje dziecko nie będzie niezależny. Człowiek może mieć co najmniej 1000 dzieci i nic się martwić. Czy kobieta może tak? Oczywiście, że nie!

load...

Jednak pojawienie się skutecznej metody antykoncepcji pozwala kobietom mieć conajmniej poligamiczne niż mężczyźni: jeśli niekoniecznie w ciążę, to dlaczego nie jeździć od czasu do czasu w gryki? Tak, ryzyko ciąży pozostaje, ale jaki procent?

Świat pragnienie władzy i seksu – jak Freud nauczył nas dziadka. Miał rację, zdecydowanie. Ale jeśli sądził, że chaotycznych stosunków seksualnych – dziedziczeniu zwierzęciem? Po tym wszystkim, seks – to przede wszystkim sposób na nieśmiertelność – sposób zostawić potomstwo. A im bardziej potomstwo zostawić, tym bardziej prawdopodobne, że rasa ludzka będzie się rozwijać. Śmieszne? Ale tak jest! Być może, kiedy jeszcze nie nauczyli się myśleć, natura dała nam instynkt przetrwania. Zrobiła żyjącego w ten sposób. Ale dlaczego teraz, kiedy był już inteligentnych ludzi, więc spoczywała zwierzęta wciąż być i chcemy zapłodnić wszystkie kobiety wokół ładna? Czy to rozsądne, aby być prowadzone przez instynkt?

Ludzie kochają i

Love-marchewka, jak również, gdy jesteś, jaka szkoda, że ​​nie masz. Prawdopodobnie 95% małżeństw z czasów lekkich uczuć, które doprowadziły ich do ołtarza, zaczynają powoli zanikać. Problemy domowe i upór prowadzi do tego, że ex-kochankowie zaczynają cicho jedną z niechęcią. W tej sytuacji kobiet i mężczyzn jest bardzo łatwe do „przyjść, zobaczyć, zwyciężyć” w czyimś rodziny: bramy miasta nie jest zablokowana.

Cóż, po czym rozpoczyna się: tajne spotkania, wymówek i kłamstwa. Wszystko to staje się integralną częścią życia małżeńskiego. Oba są w stanie zabić, aby dowiedzieć się o zmianie, nawet jeśli grzeszek obu przypadkach.

Czy to rozsądne?

Ci, którzy są małżeństwem i miłość od strony mogą przewidzieć odpowiedź i już myślą, że jestem daleko od życia młodego człowieka, który nigdy nie był żonaty i nie ma pojęcia, co rodzina jest. Nie będę argumentować, że jest! Nie mogę powiedzieć, że nie byłoby to samo, że choć szczerze życzę sobie. Ale dać odpowiedź!

Oszukuje rozsądne? Nie, oczywiście, że nie! W przypadku pozostawienia potomstwa, dalsze dążenie do zapłodnienia „kobiety” – początek manifestacji zwierzęcia w człowieku. To samo dotyczy kobiet. Seks dla przyjemności? Pewnie! Ale przyjemność rozbitej rodziny? Co zabawne jest to, że dzieci są pozbawione jednego z rodziców, a oni są w drugiej? A jeśli nie rozwód, a następnie jakie życie czeka na Ciebie? I nie mówimy tu o jeden dzień! To powinno być warte?

0.

Zepsuć całe swoje życie. Sprawiasz twoi rodzice cierpią. Zrobić swoje dzieci sieroty z żyjących rodziców. O tak, to bardzo rozsądne. Seks na boku trybuny. I nie mam kurwa wiedzieć nic na temat życia rodzinnego.

Ivan Sopiga

load...