Lśniąco białe we wnętrzu domu

Reklama towary mające na celu spożycia przez rodzinę, pokaż swoje postacie w środowisku zdominowanym przez kolorze białym. To sprawia, że ​​można idealizować charakter reklamowy: on doskonale czysty biały dom, uderzające białe ubrania i lśniąco białe zęby uśmiech. Takie filmy jak impregnowane czystości i niewinności, wartości rodzinnych i szczęścia. Nieświadomie zaczyna zazdrościć bohaterów reklamy!

load...

Projektanci podjęły wielkie zainteresowanie biały od wczesnych lat dwudziestych ubiegłego wieku, ale jego znaczenie nie jest stracone kierunku, a do tego czasu. Porozmawiajmy o tym, jak poprawnie zaprojektować wnętrze domu z białym kolorze.

Pomimo faktu, że biały kolor często spotykamy w życiu codziennym, to nie jest tak proste jak się wydaje. Jego użyteczne cechy mogą być trudno przecenić:

 • Neutralność
 • Zdolność do opłacalnego wyruszył żywe szczegóły
 • Do wizualnego „push” ściany pokoju

Zalety i wady biały

Biały kolor nieodłącznym symbolizm.
Wystarczy przypomnieć, białą suknię ślubną (jako symbol niewinności), białe szaty kapłanów (jako symbol świętości i uroczystości).
Niektóre kojarzy kolor biały z bogactwa i luksusu: biały jachty i luksusowe białą limuzyną na oślepiającą biel pokrowców meblowych i obrusy w recepcji.
W polityce, kolor biały jest używany jako symbol pokoju i dobrej woli, w średniowieczu rycerze podkreślił białych znaków hojność i większą wolę. Na Wschodzie, biały jest oznaczony jako żałoby i smutku, a początkiem nowej drogi.

Szczególnie biały znaczenie nie tylko w jego symboliki, ale także ciekawych właściwościach:

 • Biały służy jako najlepszą bazę dla szerokiej gamy kolorów, ponieważ ze względu na jego Dodatkowo można zmienić jasność kolorów.
 • Biały kolor idealnie stapia się z absolutnie wszystkimi kolorami i służy jako idealne tło.
 • Odcienie koloru białego różnych właściwościach: mogą być zarówno na zimno i ciepło.

Główną wadą koloru białego, który myli tych, którzy chcą go używać, jest możliwość, aby pokazać najbardziej najmniejszego zanieczyszczenia. Jednak biały kolor we wnętrzu Czarny wygrywa do innych świadczeń: ukrywa kurzu i odcisków dłoni.
Nie jest konieczne, aby ograniczyć ich pragnienie posiadania house białe meble: możesz pomóc pokrowców meblowych, które można wyjąć i wyczyścić.

load...

Pozytywne aspekty białej wnętrza:

 • Jest to doskonała baza dla wszystkich stylów.
 • Idealne dla małych przestrzeni (korytarz, łazienka) wizualnie „pchanie” ściany.
 • Doskonale odbijają światło, a zatem nadaje się do ciemnych pomieszczeń.
 • Niewrażliwy na modę i zawsze popularne.
 • Dobrze wygląda w różnych materiałów i różnych powierzchniach.
 • To idzie dobrze z wszelkimi tekstur i materiałów.

Wariacje w białych odcieniach

Biały kolor ogromnej różnorodności odcieni. Więc zanim zaczniesz zmienić wygląd swojego mieszkania ostrożnie podnieść ton mebli, ścian i oświetlenie. W przeciwnym razie istnieje ryzyko efektu „szpitalnego” lub po prostu bezkształtnym środowiska. Nie ma potrzeby, aby spróbować pomalować w kolorze białym wszystkich szczegółów, a także kontrasty dodać do stylu wnętrza.

sypialnia creme brulee kolor

Delikatne odcienie bieli są dobrze uzupełnione tkanek miękkich i pastelowych kolorach.

Na przykład, kolor kości słoniowej są dobrze tkanin naturalnych i materiały: len, światło z drewna, skóry, naturalnych kamieni. Przy wyborze projektu, można dotrzeć poczucie pełnego odpoczynku.

Życie w kolorze kości słoniowej

Krem – odmianę bieli z żółtym odcieniem. To tworzy efekt wieku. Wraz z nim są dobrze ciemne drewno, kamień i bogaty brązowy kolor. Ten odcień jak cukierniczych i kawiarnia właścicieli: tworzy poczucie komfortu, ciepła, i nie jest łatwo zabrudzone.

sypialnia krem

Jasne odcienie bieli (śnieżnobiały), należą do chłodnych kolorach i wyglądają trochę agresywny. Stosować zimne kolory powinny być ostrożny, ponieważ są one w stanie zniszczyć przytulną atmosferę w pomieszczeniu.

salon śnieżnobiały z jasnymi akcentami

Aby stworzyć harmonijny i elegancki styl własnym doświadczeniu z połączeniem bieli i srebra. Męska styl wnętrza pomogą stworzyć warianty składu białych stalowych i szklanych szczegółów.

męska sypialnia: połączenie bieli i szarości

Grając na kontraście czerni i bieli jak szachownica czy zebry. Ta kombinacja wygląda bardzo surowe i bardziej wykorzystywane w biurach i innych miejscach publicznych.

Jednakże istnieją wentylatory takie kombinacje, które kojarzy się z historią trochę Alice in Wonderland. W tym przypadku konieczne jest, aby złagodzić nasilenie obfitości roślin zielonych, puszyste i miękkie tkaniny, która wyleje życie ascetyczne urządzony dom.

czarne i białe wnętrze

Dodać energii i napędu, aby pomóc jasne wnętrze akcenty, które mogą być bezpiecznie używane do tworzenia podwyższony nastrój. Ta sztuczka jest używany podczas tworzenia sytuacji w stylu etnicznym i młodzieży, i cieszył się wielkim sukcesem w Europie.

jadalnia z jasnymi akcentami

Białe wnętrze wypełnia dom z piękna i elegancji. Wydaje się, że w tym pomieszczeniu łatwiej oddychać, i nie może pomóc nastrój wzrasta. Bądź odważny i tworzyć swoje własne pomysły, aby pomóc sprawiają, że pokój piękny i niezapomniany!

load...