Lpg masaż twarzy jako alternatywa dla chirurgii plastycznej

Piękny wygląd ma duże znaczenie dla większości kobiet, a to nic dziwnego, że nie więdną sprawia im przyjemność. Nowoczesne usługi kosmetyczne stanie, jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to przynajmniej do gładkich ten problem, opóźniając starzenie się niemal w nieskończoność skórę. Jeden z najnowszych, a zarazem, dobrze sprawdzone metody – lpg masaż twarzy.

load...

Zawartość:

Zasada i mechanizm działania

Pogorszenie wyglądu skóry życia ze względu na fakt, że jest zamykanie naczyń mikrokrążenia krwi i syntezę kolagenu, elastyny ​​i – białka odpowiedzialne za elastyczność Rezultatem jest rozluźnienie, zmarszczek, traci zdolność do odzyskania po odkształceniu. LPG, lub wyciąg-masaż twarzy ma mechaniczne działanie na głębsze warstwy skóry i tłuszczu, co ma pozytywny wpływ na jej kondycję i wygląd.

Podczas zabiegu osoba przetwarzane za pomocą tak zwanego manipula – dyszę wylotową. Ze skórą próżniowej lekko ugniata się i ciągnie małych rolek o częstotliwości od 4 do 16 uderzeń na sekundę. Wielkość wałków i innych elementów konstrukcji i manipułów pracy, pozwala na przetwarzanie do jednego milimetra.

load...

Stymulacja mechaniczna zwiększa skóry właściwej kolagen zmienia swoją strukturę oraz od charakterystyki młodszym wieku. Co więcej, procedura ta pozwala na wyeliminowanie nadmiaru wody ze skóry i stymulującego metabolizm. W rezultacie, nawet po jednym obrzęk sesji znikają drobne zmarszczki i zwiotczenie. Zazwyczaj taki osprzęt masaż twarzy wykonywana jest trzystopniowy kurs pierwszych 10 zabiegów, powtarzając ją dwa razy w tygodniu, następnie 5 sesje z regularnością raz w tygodniu, a także wspiera reżim – raz na 2 tygodnie. To nie mogą być wykorzystane w domu i aby zakończyć procedurę należy zastosować w salonie kosmetycznym lub klinice. Cena za kurs spowoduje namacalne, jednak jeśli nie ten masaż przez wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt, jego ogólny efekt będzie nieco gorsza liftingu chirurgicznego.

Jak spędzić

Procedurę

Po pierwsze, twarz jest oczyszczona z makijażu Zaleca się również, aby wypić szklankę czystej wody bez gazu. Skóra przed zabiegiem powinna być czysta i sucha, w niektórych przypadkach, kosmetyczki i cieszy specjalnych kosmetyków. Podczas procedury, pacjent jest w pozycji „pochylających” z głowicą podwyższony.

Samego sprzętu masaż twarzy nie powinien przynieść dyskomfortu. Indywidualne postrzeganie pacjenta właśnie punkt odniesienia, w którym intensywność wybranego uderzenia. Zazwyczaj osoba jest podzielony na trzy strefy, z których każda opracował własny podejścia. Pierwsza strefa jest powyżej poziomu oczu, drugi – między oczy i usta, a trzeci – podbródka i szyi. Wszystko manipula przetwarzanie ma około 30-40 minut.

W uzupełnieniu do twarzy i szyi, masaż odmładzający LPG stosowany do obszaru szyi. Jednakże takie ekspozycji zazwyczaj wymaga oddzielnego procedury inaczej wpływ na organizm będzie zbyt czasochłonne i męczące. Trzymając masaż nie nakłada żadnych ograniczeń w stylu życia i umożliwienie aktywności fizycznej i pracy, oraz ekspozycję na słońce po leczeniu może powodować zaczerwienienie lub niewielki obrzęk. Zwykle objawy te ustępują w ciągu kilku dni, a nawet rzadkie.

Wideo: masaż twarzy procedura Lpg

Masaż LPG i rysunek

LPG masaż nie może zajmować się tylko zmian skórnych związanych z wiekiem, ale również do zmiany kształtu ciała. Zakres problemów, że ta metoda jest dobra, jest dość szeroki: podwójny podbródek, zwiotczenie skóry, cellulit obszary problemowe, które nie mogą być sport i dieta. Masaż pozwala aktywować przepływ limfy i krwi, metabolizm, trawienie tłuszczu. Często jest przepisany po zabiegu liposukcji i tworzyw sztucznych w celu zmniejszenia blizny wynikające z urazów i operacji, poprawa napięcia tkanek po porodzie. Również ta metoda jest stosowana w celach leczniczych, bóle pleców i napięcia karku i mięśni.

W lpg masażu dużo fanów. Nie powoduje dyskomfort, zmniejsza nasilenie „pomarańczowej skórki”, pozwala szybko uzyskać widoczny efekt: kontury ciała znacznie poprawiła po pierwszym zabiegu. Oprócz efektów kosmetycznych, masażu lpg ma pozytywny wpływ na zdrowie. Rezultatem jest dość długa, jeśli popełnisz przebieg 10-20 masaży raz na kilka dni.

Przeciwwskazania

Masaż gazowe nie jest przeprowadzana:

  • W chorobach zakaźnych skóry;
  • Do innych chorób zakaźnych, w przypadku przewlekłych infekcji – podczas ich zaostrzenia;
  • W przypadku raka i guzów miejscach;
  • W obecności zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żadnej choroby krwi, jak również podczas przyjmowania leków, które wpływają na jej krzepnięcie;
  • Czasie ciąży.

Klientów Opinia

Recenzje masażu lpg, twarzy i ciała spotkać sprzeczne. Często nie ma widocznego efektu, ale musi mieć na uwadze, że wiele zależy od kwalifikacji lekarza. Jednak wielu naszych współobywateli są nadal nieśmiały zapytać o licencji, certyfikatów, opinii i funkcji, a następnie rozprowadza swoje złe doświadczenia na całej metodologii. Inni klienci otrzymali zadowalających wyników z masażem lpg, uważa się, że problem został rozwiązany na dobre, co oznacza, że ​​można rzucić ćwiczenia, ograniczenia żywieniowe i codzienną pielęgnację skóry. W wyniku wszystkich zaliczek przejść dość szybko na „nie”.

Sprzęt do masażu jest skuteczna tylko w ośrodku, to nie może zastąpić uwagi na ich zdrowie i wygląd, a to tylko jeden ze sposobów, aby skutecznie dbać o siebie. W niektórych przypadkach istnieje pogorszenie trądziku różowatego, ale to znowu kwestia jakości usług i profesjonalnym poziomie. Dobry lekarz musi dokonać przeglądu procedur przed stanem zdrowia oraz weźmie pod uwagę wszystkie możliwe komplikacje.

Zatem, masaż lpg – jest to dobra alternatywa dla chirurgii plastycznej i liposukcja. Jednakże, ponieważ procedura wymaga high-tech i dokładnie obliczyć wpływ, to nie może być wykonywane w pierwszej kabinie, oto jest pytanie sprzęt lekarz kwalifikacje i jakość bezpośrednio ustalić wynik.

load...