Louis Vuitton Bags – ponadczasowa elegancka klasyka

Przez ostatnie 150 lat, Louis Vuitton torebki ze skromnym, ale wymownym logo LV, nie przestaje pobudzać dandysów i damy, wyrafinowany jakości, luksusu i wyrafinowania. Louis Vuitton produkty stały się rzeczą kultową, uosabia sukces i wysoką pozycję społeczną. W świecie mody jest rodzajem niewypowiedzianym standard, który jest równy dla wszystkich innych marek. Pomimo faktu, iż w dniu dzisiejszym, Louis Vuitton to nie tylko torby i walizki i cała paleta produktów luksusowych, w tym modne ubrania, buty i dodatki, a mianowicie torby są prawdziwą osobą spółki, jej wizytówką na świecie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ wiele lat temu, to wszystko zaczęło się od zwykłej walizki.

load...

Zawartość:

Droga zdobywcy mody

Kapitału

Syn ubogiego cieśli od zwykłej prowincji Louis Vuitton, zostaje wysłany z Franche-Comté pracować w Paryżu i został uczniem mistrza, jest zaangażowany w produkcji popularne podczas Trąby. Chłopak studiował i pracował na chwałę, czyniąc znaczne postępy. Wkrótce znał w Paryżu jako niezwykłe wzorce do produkcji wygodnych, eleganckich i nowoczesnych walizek, które były duże zapotrzebowanie. Również Louis robił wszystkie rodzaje Pudła i skrzynie do przechowywania drogich sukienek przedstawicieli paryskich wyższego światła. Istotną rolę w losach Vuitton i kluczowej roli w tworzeniu marki Louis Vuitton odegrała żona Napoleona III i cesarzowej Eugenie, dla którego stworzył szafę do przechowywania drogowego. Wkrótce na Champs Elysees Vuitton otworzył swój własny dom handlowy, a od czasów starożytnych do współczesności słynne torby nie są niemodne.

load...

Musimy oddać hołd francuskim. Mają jakiś specjalny talent, pozwala na tworzenie obiektów, nabywa status kultowego: wyśmienite wina, znakomite koniaki, szampan musujące, sery, piękny francuski manicure, ponadczasowe perfumy Chanel №5 … Torby i Louis Vuitton.

Od walizek drogowych w celu Torebki,

Louis Vuitton – prawdziwym mistrzem swojego rzemiosła. Jego pierwsze rewolucyjny wynalazek stalowe płaskie wodoszczelne walizki, bardzo lekkie i wygodne do przenoszenia. Od 1854 roku, kiedy Paris urodził legendarnej marki, a do dziś znak rozpoznawczy produktów Louis Vuitton jest prostota, elegancja i praktyczność.

Pierwsze torebki Louis Vuitton pojawiły się dopiero w 1982 roku, znakowanie nową erę w historii firmy. Powodzenie worków vuittonovskih marki zależy nie tylko w najwyższej jakości, ale również możliwość zmiany, chwytając trendy i wymagań.

Sprawa Louis kontynuował jego syn Georges Vuitton. Jest mu zawdzięczamy wygląd LV monogram, dekorowanie wszystkie markowe torebki Louis Vuitton. Była to kolejna innowacja vuittonovskoy czyste. Georges uruchomiła także uwolnienie torby stały się legendarne szachy druku. To przedsiębiorczych George, starannie zachowując całą spuściznę ojca, przyniósł walizki i torby na rynku światowym. Gama modeli jest również rozszerzenie: torby, torebki do samochodów, kosmetyki, biżuteria słynnego torba podróżna do transportu produktów higienicznych. Nic dziwnego, że kierownictwo firmy Georges roku został określony jako złoty wiek Louis Vuitton.

Sprawy są zawieszone ze śmiercią Georges Vuitton, a wysokość drugiej wojny światowej. Po wojnie, kierownica zaczyna Gaston-Louis, wnuk założyciela firmy, nie strzelając przy tym żadnej czasu personelu i kontynuować zainicjowane prace dziadek i ojciec. W stolicach świata otwarte sklepy flagowe i torby są uzupełniane o nowe modele, które są klientami wdzięczny spotkać się z hukiem i demontowane jak ciepłe bułeczki.

Louis Vuitton Bags – ponadczasowe klasyki

Dzisiaj, Louis Vuitton jest własnością grupy LVMH i produkuje nie tylko legendarne walizki i torby, i wyrobów skórzanych, dobra luksusowe, luksusowe alkoholu, a od 1998 do własnej linii odzieży i obuwia. Ale bądź co bądź, najbardziej popularnym produktem są właśnie legendarny torebki. Dowodem na to jest fakt, że Louis Vuitton torebki zajmuje pierwsze miejsce w podrabianiu, wyprzedzając słynnej marki Fendi i Gucci, ale to nie zmniejsza armię zamożnych fanów marki, poznać wartość prawdziwej jakości.

Louis Vuitton chętnie reklamują i nosić w codziennym życiu sławnych polityków, sportowców, aktorów. Nazwy Catherine Deneuve, Madonna, Steffi Graf i Andre Agassi, Uma Thurman, Francis Ford Coppola i Sofia Coppola, Scarlett Johansson i Michaił Gorbaczow mówią same za siebie.

0. 5. 1. 8. 6. 5. 5.

Katerina Bagatskaya

load...