Lossless: jak utrzymać kształt piersi, zmniejszenie masy ciała

Zawartość

Mógłbym napisać o gniewnym ławeczce i odejść, ale uświadomić sobie, że w rzeczywistości bardzo niewielu ludzi powinno być inteligentne porady na temat ciężkich podstawowych ćwiczeń. Większość z nas rodzą się z wiary w cuda, więc zamiast sztangi domu kupił kolejny dziwne urządzenie, w którym obietnice reklamowe „forma do 5 minut dziennie.” Jeśli chodzi o ciężką podstawę, ale 90% ludzi, albo nie rozumieją słowo „surowe”, albo nie mają możliwość trenowania z ubezpieczycielem lub autokarem, więc post o tym innym razem. Zastanów się, by tak rzec, bardziej kobiece sposoby.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego tracimy go

Z własnego doświadczenia – spada z 86 do 62 kg straciłem 3 rozmiary. Z drugiej strony, nie są one „narosli”, chociaż najbardziej optycznie ławki dodano połowę i formę regulować. Zwykłe źródła naukowe mówią, że to jest – jest to typowy wynik programu mającego na celu spalenie tłuszczu. Jednakże, jeśli nie wierzysz to normalne i naukowe, profesjonalne zdjęcia wyglądają fitnessistok. Co do zasady, są one zobowiązane do biustu chirurga plastycznego. W przeciwnym razie, standard 15-18% tkanki tłuszczowej w organizmie po prostu nie dociera.

Tak, piersi, a raczej, że część z nich, które do dumy, składa się z tkanki tłuszczowej. Przyciąć kalorii, zwiększenie wydatkowania energii i spalanie tłuszczu. Zgadnij, jaka część naszego ciała jest oszczędny dadzą pierwszy? Zgadza się, ten, który składa się prawie wyłącznie z tłuszczu. Okazuje się, że wielu, zmniejszenie masy ciała, głęboko zastanowić problemów biustu.

W rzeczywistości istnieją dwa problemy:

  • Zwiotczenie skóry, utrata tonem, ogólny widok na żałobnym „skórzanym worku”;
  • Modelowanie biustu – słabe mięśnie nie trzymać w klatce piersiowej, a wiadomo samicę testu czasopisma Reader z ołówkiem mijamy

Z powyższego wynika, że ​​wielkość kubka, że ​​w każdym przypadku, stracą, ale z tonu skóry i mięśni mogą i powinny działać. Rezultatem jest warto – piękne piersi bez żadnych tam zwiotczenie, rozstępy i inne okropności. Dobrze, że się do rozmiaru, nauczyć się wybrać odpowiednią bieliznę i ubrania, które podkreślają godność nowych figur. W rzeczywistości, po utracie masy ciała prawdopodobnie pojawiła talii.

load...

[Powrót do spisu treści]

Co zrobić z biustem, aby zachować urody

Tak „, to do” należy rozpocząć równocześnie z rozpoczęciem programu utraty wagi. Przede wszystkim udać się do dowolnego sklepu i kupić kosmetyki tam:

  • Kilka kilogramów soli morskiej;
  • Loofah loofah
  • Twarzy

W drodze powrotnej, idź do apteki i kupić:

  • Olej sezamowy lub orzechowy olej;
  • Olejek rozmarynowy;
  • Wszelkie śmietana „apteki serii” dla biustu. Nawiasem mówiąc, będzie pasować i kremy dla kobiet w ciąży – coś, czego po prostu nawilżają najlepsze.

Procedura jest bardzo prosta, ale wymaga samodyscypliny. Jednakże, zęby-You 2 razy dziennie, czyste, i że opieka dla biustu uczyć, nie martw się. Spędzę 10 minut rano i wieczorem, ale efekt jest tego wart.

Rano

Obudziliśmy się, przeciągnął wycisnąć z podłogi lub co robisz jako opłaty i pobiegł do prysznica. Właściwie, potrzebujemy wody zimnej, ciepłej wody i trochę cierpliwości. Trzeba przyzwyczaić się do kontrastującym duszy. Dostać się pod strumieniami wody, aby rozpocząć masowania ciała od szyjki kostkach wodą, w temperaturze pokojowej. Odczekać pięć minut, uświadomić sobie powagę sytuacji i potrzebę … kerf vodichku zimniej. Odczuwalna – wbić zęby nie muszą, ale powinien czuć zimna. Że ta sama woda, którą nieustannie wylewa biust i część dekoltu. Prawdziwy Aryjczyk robi to przez 30 sekund na planie, ale można rozpocząć w dowolnym momencie. Następnie włącz gorącej wody i „rozmrażania” minut 2. Powtórz procedurę 2-3 razy, chusteczki, stosowane do kremów nawilżających.

Wieczór

Pamiętaj, sól i luffy luffy? Będziemy na przemian. Warunkowe poniedziałek wziąć kąpiel z solą, a następnie umieścić na oleju sezamowym biust i dekolt zmieszane z rozmarynem i przejdź do odpoczynku. Warunkowe wtorek – łatwe masując skórę (z wyjątkiem sutki i halo) mochalochkoy, wziąć prysznic, położyć olej i relaks ponownie. Nie trzeć się jako dania zapieczona. Masaż powinien być łatwy i przyjemny.

Cóż, wszystkie inne masaże dokonać biust, oprócz tych podstawowych procedur.

[Powrót do spisu treści]

Nieprzyjemne, ale konieczne Procedura

Wiesz, jak to zrobić pompek na podłodze? Ach, od kolan? Więc wersji „na kolana” pozbawia cię i zmniejsza swoje szanse na pobyt z atrakcyjnym popiersi na podstawie procedur odchudzania. Dlaczego? Wystarczy skrócenie wysiłki dźwigni aplikacji i przeniesienie ciała do przodu, przenieść do głównego wysiłku mięśni piersiowych na ramionach i biceps. A klasyczne pompek pomóc wzmocnić prasę bez dodatkowych skrętów. Więc razem wzięte będą w pięść i nauka:

Start z naciśnięciem parapecie – stanąć obok niego, chude ręce, ciągnąć brzuch, wyciągnij ramiona off uszu i delikatnie rozciągnąć piersi na parapecie, gięcie łokcie. Nawiasem mówiąc, we wszystkich wersjach naciśnięciem przedramienia do skrzyni powinien być umieszczony pod kątem 45 stopni w stosunku do ciała. Wykonaj jak najwięcej jak to możliwe, odpoczynek 60 sekund, powtórz 3-4 razy. Raz w stanie wykonać 15 razy bez „wahania” – przejście do następnego poziomu.

Pompki na sofa – wszystkie te same, tylko palmy umieścić na swojej ulubionej kanapie, oglądając, że są one ściśle pod ramiona i wycisnąć. Podczas ćwiczenia, wykonaj pozycję pośladki. Popa nie powinien kręcić Fun House, ciało z boku przypomina pasek. Ok, bar z apetyczny wybrzuszeń;. Jak szybko nauczyć się robić 4 zestawy z 15 razy – na wyższy poziom;

Push-upy na podłodze – w rzeczywistości akceptują ręce emphasis pod ramiona i wycisnąć. Najważniejsze jest to, że podłoga nie szukał nos i usta i piersi i biust. Prawdziwi bohaterowie są wypychane dotykać podłogi karmienia nie spiesz się, na poparcie upy tonowych szybkość mięśni klatki piersiowej nieco decyduje, ale głębokość – dużo.

Włącz tę proste ćwiczenie do programu treningu siłowego, a może nie tylko uratować pierś „na miejscu”, ale także przyspieszają spalanie tłuszczu – zaledwie 1 minutę pompek pozwala spalić 8-9 kalorii. Prawie jak bieganie lub skakanka.

Ale obie strony teleshopa ekspandera może dać babci. Idle lekarzy sportowych przy okazji, okazało się, że podobne urządzenia przeznaczone wyłącznie dla pań starszych

Elena Selivanova

load...