Lodu i ognia relacje

Każdy przyzwoity mężczyzn i kobiet, relacje budowane na szacunku dla siebie. Prawidłowe i harmonijne relacje budowlanych odbywa się dość bolesne dla obu partnerów. Pomimo wszystkich marzeń, dwie osoby nigdy nie staną się jednym. Dwa bardzo różne osoby, mające podobny pogląd na życie, podobne lub odwrotnie przeciwnych temperamentach, zawsze zachowują swoją indywidualność. W sumie nawet najszczęśliwsze pary nadchodzącej epoki lodowej i efektu cieplarnianego w rozwoju stosunków.

load...

Szalejące płomienie pasji stopniowo zanikać pod wpływem zwiększenia wzajemnej wiedzy i zrozumienia kochających ludzi. Koster nie może grać cały czas z pięknymi ognia, jeśli nie rzucać paliwo do niego. Codzienne zmartwienia, problemy i prosty brak czasu, aby trafić w punkt utrzymanie płomienia. Jasny płomień, z którym tankowanie, zajęło tyle emocji i czasu. Wszystkie pary utrzymać płomień miłości na różne sposoby. Niektórzy idą o pomoc do psychologa rodzinnego, inni, zwłaszcza męskiej części, zaczyna się zmieniać swoje żony, inni sprawdzić i ogrzać się jego stosunek do każdej reality show o miłości i związkach, takich jak „Dobranoc, chłopaki”. Na tej transmisji kobiet, mężczyzn i raz w trudnych warunkach, sprawdzić swoje relacje rodzinne. Wielu twierdzi, że miłość może pokonać każdą próbę.

Nadmierna aktywność spowoduje wybuch namiętności, ale stopniowo zaczyna spadać. Rozproszone żar dawnej namiętności, zaczynają się ochłodzić i pokryte lekkim dotyku. Po nim przyszedł chłodny i wchłonąć resztki zmysłów, w lodowatej niewoli. Lód jest zawsze dążenie do rozwoju, starając się stworzyć doskonałą strukturę. Podczas tej struktury, wszystkie zanieczyszczenia są wyparte. W tym przypadku, nieczystość miłości, pasji, wzajemne, obustronne. Lód jest bardzo nietrwały. Nawet najmniejsza ingerencja z zewnątrz, są w stanie zniszczyć klatki lodu. Wylał na setki maleńkich igieł, drzazgi kłujący ból w sercu.

Bardzo często jest chłodzenie stosunków po poważnej kłótni. Aby zachować naturalną świeżość związku, konieczne jest porzucenie instynkt właściciela. Pragnienie posiadania partnera na stałe, bez podania świeży powiew wolności. Czasami warto osłabić wątek związany z kimś innym. Zatrzymać manipulację partnera. Wyrażanie swoich pragnień w otwartym dialogu, również przyczynia się do utrzymania pasji i zapobiegania oblodzeniu.

Zapisywanie każdy z tych ludzi, którzy kochają terytorium prywatnego, zachęcać. Aktywna komunikacja z innymi i osobiste hobby przynieść w związku jest czymś nowym. Ten stopniowo prowadzi do zrozumienia prawdziwej wartości istniejących relacji. Równowaga jest potrzebna w ogóle. Jeśli dwie osoby wykorzystywać swoje uprawnienia do egzekwowania, to będzie doskonały model z innymi parami. Bardzo stabilny w żywiołowych. Lód i ogień tego modelu stosunków, będą mogły współistnieć w tej samej muszli, wytwarzając szczęścia i ekstazy partnera.

load...

load...