Liposukcja ultradźwiękowa

Większość mężczyzn i kobiety czują się niezadowoleni z ich postaciami. Nowoczesny tempo życia, i wskutek nieprawidłowej diety i zaburzeniami metabolizmu znacznie wpływa na ludzką postać. Prawie wszyscy ludzie mają swoje słabe punkty, z którymi uporać się dość trudne. A następnie być w stanie pomóc w tym liposukcji ultradźwiękowej. Jest to doskonała alternatywa dla chirurgii.

load...

Liposukcja ultradźwiękowa jest od dawna stosowane przez profesjonalistów dla korekty i wyniki są od razu widoczne. Technika ta została zaproponowana w 2006 roku przez włoskich naukowców, którzy byli w stanie zaoferować bezpieczną metodę usuwania nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej. Metoda ta opiera się kawitacji określony proces, polegający na wytworzeniu podciśnienia mikro-pęcherzyków w cieczy. Zwiększają one pod względem wielkości, a następnie eksplodować, poważnie wpływając na komórki tłuszczowe. Po wystawieniu na działanie ultradźwięków wątroby liposukcja tłuszczowych płynu uzyskanego przez 20 dni. Nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękowa nie pozostawia blizn i nie wymaga długiego okresu rehabilitacji.

Metody liposukcji

Do tej pory, liposukcja ultradźwiękowa odbywa się za pomocą dwóch metod:

  • Tradycyjne ultradźwiękowy zabieg, w którym zniszczone komórki tłuszczowe są zasysane przez nakłucia w skórę;
  • Nieinwazyjne liposukcja ultradźwiękowa – zniszczenie tkanki tłuszczowej są wyświetlane w sposób naturalny.

Tradycyjny (standard) Liposukcja ultradźwiękowa

Przed zabiegiem lekarz powinien dopasować kształty na komputerze, znakowanie nadmiar tłuszczu mają być usunięte. Jeśli ilość tkanki tłuszczowej jest na tyle specyficzny obszar lub liposukcji duży, to jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Ultradźwięki działa na tkankę podskórną, niszcząc tkankę tłuszczową. Ciecz tworzy następnie aspirowano cienkich kaniuli tytanu przez małe nakłuć. Liposukcja ultradźwiękowa z brzucha i ud może symulować piękną figurę. Posiada również efekt napinania skóry.

Dzięki tej technice unika ciężkich utraty krwi i usunąć pojedynczą sesję do 1,5 litra złogów tłuszczu, które są zasysane równomiernie, pozostawiając doły i kopce.

load...

Nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękowa

Po wynalezieniu specjalnych urządzeń stały się dostępne i bezinwazyjnej liposukcji. Jego zaletą jest to, że w tym przypadku integralność skóry nie jest uszkodzony. Znieczulenie w tym przypadku nie jest wymagana, a okres rehabilitacji jest minimalne. Tkanka tłuszczowa po zniszczeniu przenika naturalnie stanowiąc pierwsze we krwi i limfy, a następnie w wątrobie. Tam produkty degradacji ulegają rozkładowi do prostych związków chemicznych. W celu wykrycia efektu kawitacji wymaga pewnych warunków – ciśnienie 0,6 kPa, a częstotliwość drgań 39-41 kHz. Z tych parametrów można osiągnąć głęboką penetrację.

Dla takich liposukcja wymaga kilku sesji, każda trwająca od 1 do 3 godzin. Podczas zabiegu pacjent leży spokojnie, a lekarz przesuwa specjalny czujnik UV w obszarze problemów. Ilość tłuszczu jest wysyłany po każdym nie więcej niż 0,5 litra. Podczas przeprowadzania ultradźwiękową liposukcję brzucha i ud obszarów problemowych głośności po pierwszej sesji może być zmniejszony do 5 cm średnicy, a po pełnym toku i do 12-15 cm., W zależności od ilości tkanki tłuszczowej może wymagać 2-3 sesje. Często ta technika jest połączony z masażem i drenażu limfatycznego dla lepszej wydajności.

Liposukcja ultradźwiękowa – wynik, który jest w pełni objawia się w ciągu miesiąca nie pozwoli tworzyć złogi tłuszczu w miejscach, w których zostały one usunięte. Chociaż, jeśli dana osoba będzie przybierać na wadze, to nie ma gwarancji, edukacja tłuszcz w innych miejscach. Dlatego konieczne jest, w odpowiednim czasie, aby myśleć o prawidłowym odżywianiu i optymalnej aktywności fizycznej. W ogóle, nieinwazyjnej ultradźwiękowej liposukcji – opinie z których tylko pozytywne, daje doskonałe rezultaty.

Liposukcja ultradźwiękowa twarz (lipoaspiration) – jest to świetna alternatywa dla chirurgii plastycznej, ponieważ po usunięciu tłuszczu skóry twarzy wykonuje oryginalne cechy. Jego ograniczenie jest spowodowane stymulują produkcję włókien kolagenowych, które nadają skórze dawną sprężystość. Podczas procedury zrobić kilka porów w skórze głowy i na gniecenie brody, więc operacja jest praktycznie kompletna bez kontuzji. Po liposukcji ultradźwiękowej zmierzyć niewielki obrzęk odbywa się w ciągu 5-7 dni. Brak blizny w tym przypadku jest rozwiązany problem podbródka, policzków i grubą szyję pełny. Liposukcja ultradźwiękowa – przeglądy, które mówią same za siebie, daje stabilny i trwały efekt.

Chociaż procedury, wiek pacjenta nie odgrywają dużą rolę, ale należy zauważyć, że ze względu na naturalną utratę elastyczności skóry w dorosłym życiu, kiedy ultradźwiękowy liposukcja wyniki nie będą takie same jak ludzie młodzi.

Podczas przeprowadzania nieinwazyjne liposukcja ultradźwiękowa ma kilka ważnych zalet. Po pierwsze, procedura daje trwałe rezultaty, ponieważ komórki tłuszczowe są niszczone przez USG, nie jest już odzyskane w tym samym miejscu, a po drugie, na skórze jest prawie nie ma śladu, a po trzecie – powikłania pooperacyjne są dość rzadkie.

Liposukcja ultradźwiękowa może być zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Z wewnętrznym liposukcji ultradźwiękowego wystaje do wewnątrz tkanki tłuszczowej, i kiedy działa na zewnętrznej powierzchni skóry. Czasami podczas ultradźwiękowe efekty liposukcji może być oparzenia skóry oraz Seroma, więc metoda powierzchnia jest wykorzystywana rzadko. Ale doświadczeni chirurdzy takie powikłania nie występują praktycznie.
Niestety, koszt nieinwazyjnej ultradźwiękowej liposukcji – opinie pozytywne, nie są tanie. To ze względu na wysoki koszt urządzeń ultradźwiękowych, a zwłaszcza ostatniego pokolenia. Ceny dla nowoczesnych urządzeń może osiągnąć 40-50 tysięcy dolarów.

Przeciwwskazania

Procedura ta nie ma zastosowania do osób, które są otyłe. Dla nich, leczenie należy rozpocząć od wizyty u dietetyka i endokrynologa. Liposukcja – to tylko usunięcie nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej do modelowania figury. Ale jak każda procedura medyczna, metoda liposukcji ultradźwiękowej przeciwwskazań zaznaczony na specjalnej liście. Nie może być przeprowadzone w dziedzinie onkologii, chorób zakaźnych i przewlekłych, cukrzycy, zaburzeń umysłowych, ciąża, przewlekłe zapalenie wątroby. Ultradźwiękowy liposukcji przeciwwskazania dotyczące procedur na przednich ud, na przedramieniu, tylnej i przedniej powierzchni goleni. A jeśli te zakazy są łamane, a dotyczy ultradźwiękowej liposukcji – konsekwencje mogą być tragiczne.

Okres pooperacyjny

Po zabiegu naprawić osiągniętych rezultatów powinna nosić specjalną bieliznę elastyczną odchudzanie. Dzięki niemu możliwe będzie zapobiegać powstawaniu nierówności i wygładzić dostępne przedoperacyjne wad. Zalecany termin noszenie takich ubrań od 2 do 4 tygodni. Im dłużej nosić ubrania, tym lepszy efekt osiągnięty. Konieczne jest również, a nadzór przez chirurga, który będzie w stanie terminowo wykrycia ewentualnych powikłań. Na przykład, jeśli krwawe lub surowicze nagromadzenie pod skórą mogą same znikają w krótkim czasie, może występować bardziej długoterminowe efekty, a potem – zakażenie, martwica skóry, niedokrwistość, zaburzenia nerek.

Liposukcja ultradźwiękiem Kawitacja ma pozytywne opinie, ponieważ w przeciwieństwie do liposukcji chirurgicznej nie ma wpływu na inne tkanki i narządy, a jedynie wpływa na tłuszczu. Jeśli zdecydujesz się poszukać w Internecie informacji na temat liposukcji ultradźwiękowej – opinie na ten temat, można sprawdzić po prawie każdy artykuł o tej metodzie. Mamy nadzieję, że informacja ta pomoże Ci podjąć właściwą decyzję i zdecydować, czy liposukcja jest tuż za konieczne. I należy zwrócić uwagę na sekcji określającej przeciwwskazania do tej techniki.

load...