Life-in-law, czy taniec na beczce prochu

I przestał wibrować marsz Mendelssohna, a para szczęśliwie wrócić do domu. Cóż, jeśli to jest – oddzielne mieszkanie. To ten artykuł można było uniknąć. Ale nie każdy ma tyle szczęścia z salonem. Niektóre panny młode muszą budować życie z jej teściową w studio. I wielu z nich zachowały się nawet w tej nierównej walce.

load...

Żarty na bok, a moja matka kochała męża – to poważna sprawa. Zwłaszcza, jeśli jest przekonany, że nie jesteś godzien małego palca i jej szlachetnego syna. A gdzie są pochodzi? Rozsądny pytanie. Jednakże, odpowiedź brzmi nie mniej rozsądne: ze szpitala. Ponadto, teściowa nie rodzą się jednak stać. W tym samym momencie, kiedy młoda dziewczyna rodzi się długo oczekiwany syn i rozumie, że bryła – najcenniejszą rzeczą, ona ma na świecie.

Czy uważasz, że w tym momencie kobieta w pracy stała się matką? Może. Ale jak to stało się teściowa. I pozwalają, przyszłość synowa jeszcze nie narodził się na tym świecie, że już cię nienawidzi. Za co? Za to, że jesteś w jednym momencie wycofa swojego syna. Zastraszani? Zgadza się. Teraz nauczyć się dogadać z jej teściową.

Cechy life-in-law, zależy od kilku kryteriów:

  • Czy mieszkasz z nią w mieszkaniu;
  • Twój status finansowy i edukacja;
  • Obecność dzieci;
  • Nature-in-law;
  • Zdolność mężem sami jego rodziny.

Na terytorium wroga

To jest najtrudniejsza opcja to możliwe, bo ty, młoda żona, muszą dostosować się do cudzego mieszkania, styl życia. Jeśli jesteś przyzwyczajony do wstać o 10 rano i śniadanie z gorących kanapek, a jej mąż mama z kucharzy 6 rano w owsianki mleka kuchnia, różnice nie można uniknąć.

load...

Powiedzmy, że dokonał tego samego wyczynu, wstaliśmy o 6 rano, a sen maszerowały do ​​kuchni gotować owsiankę. Nie, najpierw do kawy, aby się obudzić, a potem owsianka. Załóżmy, że jest to w ogóle możliwe, a nieszczęśliwe oczy na zawsze teściowa przestaje Repin. „Młoda żona w kuchni.”

Więc co to senny? Ale gorąco owsianka na dymy pieca i kawy pozostał w Turku. Więc niech będzie, że bez mnie blada. Spójrz na siebie w lustrze. Och, jeszcze cukier w kaszy trochę ?? Miska cukru na ten temat? A w ogóle, istnieje wiele słodkie szkodliwe. Zwłaszcza ty. Tam, przy drzwiach ledwo przechodzą.

Oczywiście, wszystkie dialogi z młodą żoną przeszedł psychicznie. Teściowa, jednak również nie skąpić na milczącej dezaprobaty. A najważniejsze jest to, że myśli każdego z nas były w czerni i bieli na ich twarzach.

I mamy przedstawiony życie młodej w pierwszym miesiącu życia-in-law. Kiedy każdy z nich nadal ma dobrą minę do złej gry. Młoda żona bardzo chce się podobać. Teściowa rozpaczliwie walczą ze zbliżającym się nienawiści i stara się to ukryć. A następnie uruchomić zimnej wojny. Ramiona każda kobieta staje się młody mąż i syn drugiego.

Teściowa do syna: Twój Tanya powrotem zupa w misce jest odprowadzana i przemywa dla niego. Smród był w mieszkaniu. Ledwo antenie wszystkich. Projekt był taki, że prawdopodobnie właśnie. (Demonstracyjny kichanie).

Mąż młodej matki: Bądź zdrów, matka. Dobrze, powiem jej, że był bardziej uważny.

Żona do męża: Sashulya, miód, twoja mama dokuczliwy mnie ponownie. Dziś wylał zupę do miski, więc moja matka wpadł do toalety i zaczął demonstracyjnie mycia z wiadra. Naprawdę nie można było czekać, aż woda w zbiorniku będzie wpisany? Wtedy nie było wszystkie okna otwarte. Climax ją czy co?

I takie rozmowy mogą być kontynuowane w nieskończoność. Następnie rozwijają się w otwarty konflikt. Co doradzić w tej sytuacji? Psychologowie polecam do stołu negocjacyjnego. Jednak zaleca się tylko do tych specjalistów, którzy nie mieszkają z matką w prawo. Weteran mówi: „Run, gdy rodzina jest nienaruszony!”

Brawo! Mieszkamy oddzielnie!

Więc co? Uciekł z niewoli wroga? Viet własne gniazdo i zapamiętać teściową jak zły sen? Prędzej radować. Mama męża z pewnością odwiedzi Cię. I niech negatywne część będzie znacznie mniej, niż gdybyś mieszkał z nią pod jednym dachem, to jest zobowiązany do.

Statut każdej młodej żony progenitorowych krwi napisane: „lizać mieszkanie przed przybyciem jej teściową.” Bardzo mądra rada. Ponieważ każde pióro znaleźć na dywanie może przekształcić się w wiele godzin wykładowych żony slut.

Ci sprzątała mieszkanie tak, że można mieć seks, iz toalety pić herbatę? To nie wszystko. Teraz przeciągnij męża do łazienki, zmuszony do golenia, a w międzyczasie wygładza off spodnie. Jaki jest sens? Pokazać, jak dobrze dbać o swojego syna. I broń Boże skarpetki byłby mikroskopijny otwór! Każdy potencjalny mama zacznie szyć się pierwszy z tych skarpetek, a następnie będą przyjmowane do pozostałej części garderoby

Mam nadzieję, że wszystkie rzeczy są prawidłowo ułożone? Wątek w pudełku o różnych kolorach? Ponieważ nie lubię szyć ?? W każdej szanującej się gospodyni tam wątku dla każdej pary skarpetek męża. Nie będzie tak dużo? Nie martw się, teściowa jest wymagane, aby dać Ci całe pudło wątku po dwugodzinnej szycia skarpet.

Zięć stał się babcia

O mój Boże! To mój syn! Moi krovinochka! Spójrz, jak piękne jest. Tu burza będzie dla wszystkich dziewcząt!

W tej chwili nie myśleć o swojej teściowej. Wszystkie myśli są zajęte z ich nowo narodzonego syna, ukochanego. Jesteś tak szczęśliwy, że jesteśmy gotowi przebaczyć wszystkie swoje żale. Matka, bo nie kupić sukienki na studniówkę, że żądany. Ojciec, który nie zwalnia najważniejszej imprezie w swoim życiu. Mąż, bo nie patrzą na ciebie same kochające oczy, jak wcześniej. Teściowa wiecznego poniżenia.

Ale z niedawnej amnestii wyraźnie przedwczesne. Gdy tylko trzeba słuchać o zagrożeniach związanych z pieluszek dla chłopców, jak prawidłowo swaddle dzieci, ile godzin dziennie na spacer z dzieckiem.

Twoja mama, z zemsty zaczną dbać o młodych, niezadowolonych skarży nieracjonalności młodych gospodyń domowych i rąk, które niedawno wykonanych matki rosną …. Jednak bez względu na to, gdzie one rosną.

Jak sobie z tym poradzić? Aby to zrozumieć, wyobraźmy sobie, że twój syn dorastał.

Zmiana ról. Ty – teściowa

Prezentowane? Reserved nawet trochę wyobraźni. Tu się zakochał i stracił na dniach w niektórych dziewcząt. Wreszcie przyszedł. I nawet nie jeść. A ty cały dzień do wypieku ciasta z kapustą. Jego ulubionym. I zupa się rozgrzewa. Dlaczego nie jesz? Światło karmione. Co to światło ?? Okazuje się, że jej ciasto smakuje lepiej niż matka?

Zatrzymać. Czujesz falę niechęci i zazdrości, która działa za pośrednictwem krwi? Może nie wiedzieć, syna dziewczyny, a jej nie kocham. Na torty. Z kapustą. Że twój syn jest spożywane zamiast własnych. Więc nawet z pie przyniósł! To ukształtowało kpiny! Ten soplyachka wyobraża sobie? Myślała, że ​​nie mogę ugotować? Albo moja rodzina z głodu? … .Do przyniósł mi? Nie, dziękuję. Í produkty bogate w skrobię w nocy nie jeść. Szczególnie jasne, kto ugotowane.

Teraz wyobraź sobie, że światło rozlicza się żyć w domu i uruchomić piec, te najbardziej znanych ciasta w kuchni?

Jak się czujesz? Chciałbym kogoś zabić? Jeżeli – tak, gratulacje. Zostały połączone w szeregi teściowa. I niech twój syn jest jeszcze śpi w kołysce. Nie chcesz, aby dzielić się z nikim.

Mądrość, cierpliwość i życzliwość

Teraz, kiedy odwiedziliśmy na chwilę, jak jego szwagier, będzie nauczyć się na nim. Chodzi o czas. To nie ma znaczenia, co swoje małżeństwo przez wiele lat. I wrogość teściowa tyle, jeśli nie więcej. Lepiej późno niż wcale.

Tak więc opracować strategię stosunków.

  • Pierwszy punkt – Dzięki

Podziękować? Nie spiesz się spierać i twierdzić, że to nic grymza podziękować. Co z twoim mężem? To właśnie teściowa urodziła mu, odżywiona i rosnąć. A jeśli nie ona, może nie byłby tak niezwykłe. Ale trzeba go najlepiej. Prawda?

Jeśli jesteś po latach otwartej wrogości, aby stać się rzut teściowa na szyję ze słowami wdzięczności, przynajmniej nie rozumieją, jak i maksymalne – spowodować karetkę.

Najlepiej jest to zrobić na urodziny męża. Nie odważył się powiedzieć mi to w twarz? Powiedz mi przez telefon. Call-in-law, i dziękować, że urodziła się i wychowywała syna. Będzie to zupełnie nie na miejscu.

  • Drugi punkt – polecamy

Wiem, że nie lubisz słuchać nauk wiecznego teściową. I stanowi wyraz twarzy po przeczytaniu następujące planu akapitu. Ale wierz mi na słowo. To działa.

Oczywiście, piec placki z kapustą do 13 lat, a ty nie potrzebujesz porady. Nie mam wątpliwości, że zagnieść ciasto z zamkniętymi oczami. Ale jest coś, czego nie wiem, ale jest w stanie zrobić teściowa? Pamiętaj ukochanego męża sałatki, które jakoś nie mogę. Może to ma jakiś sekret? Czy ktoś o to zapytać? Zgadłeś?

  • Trzeci punkt – pochwała

Jeśli nie włączyć język chwalić nową fryzurę in-law (rzeczywiście, przegrzany nadtlenek włosy trudno nazwać fryzura), chwaląc jej syna.

Pamiętasz jak opętany młodych matek w piaskownicy, który podziwiał swojego małego chłopca? Chcesz komunikować się z nimi w kółko, prawda? A wszystko tylko dlatego, że wyrażają punkt głośno.

Nieco później, nauczyć się chwalić Charlotte-in-law, jej zdolność do wybrać tapetę i zmyć żadnych plam z ubrań. A następnie (och, cud) będzie czekać na pochwały z jej teściową.

Nie, nie, grad żab w to nie będzie działać, a świat nie zawali. Wszystko pozostanie taki sam, jak to było. Tylko mąż matka zaczyna trochę ładniej do ciebie.

  • Ustęp czwarty – Nadanie prezenty

Tak, wszystko jest tak banalnie. Ale metoda prostsza, tym lepiej działa. Ważne jest, aby nie dać tego, czego nie trzeba (każdy z nas znajduje się półka kara w szafie, gdzie niechciane prezenty są wysyłane, które są następnie bezpiecznie peredarivat). W końcu, jeśli segment w strasznym rozetą cię nie lubią, dlatego powinny pochodzić z zachwytu teściowa?

Dać z serca. Jak fiołki matka męża? Znajdź rzadka odmiana i przedstawione jako dar. Nie trzeba czekać na niektórych terminach. Podać powód. Ponadto, bardziej przemyślany jest darem, tym większy efekt można osiągnąć z nim.

Kolejny punkt sobie. Nie ma potrzeby, aby wysłać męża do zwojów. Rozumiem, że człowiek-in-law – jest ostatnią rzeczą, którą chcesz zobaczyć. Ja jednak jeszcze raz podkreślić: sobie. Niech przyjemny prezenty skojarzyć go ze sobą, a nie ze swoim ulubionym małego chłopca.

  • Paragraf piąty – Kiedy polityka nie działają

Niestety, zdarza się w co drugiej rodziny. Młoda żona i matka-in past podłogowych i daje prezenty, a autobus spotyka się „druga mama” ciężkie torby nie nosić, a poza pocałunkiem w usta. I nadal nie miłe.

Pamiętam, że jako żart?

Syn przychodzi do matki z trzech dziewcząt.

– Mamo, ja się żenię. Zgadnij, która z nich jest moja narzeczona.

– A tam jest jeden. Maksymalnie w lewo.

– Dokładnie! Jak się domyślić?

– Ja po prostu nie podoba.

Iw życiu. Dlatego też, jeśli próbowałem wszystkie opcje, a teściowa nadal próbuje przekonać syna do rozwodu, taktyki zmiana. Na początek uniezależnić się od męża matki. Odnosi się to do problemu mieszkaniowego i stosunków monetarnych. Bardzo często rodzice wspierać finansowo swoje dzieci. I to nie jest źle. Jednak w przypadku, pieniądze będzie musiał dać.

A następnie zorganizować czerwone flagi. Tak, można dostać się na 10h. A ty nie lubisz owsiankę na śniadanie i kanapki. A jego syn będzie dać nie tańczy, chciała babcia i karate, aby dowiedzieć się, jak trafić z powrotem. I … .. Myślę, że znajdziesz coś dodać do tej długiej listy.

Po tym wszystkim, dlaczego trzeba odbudować swoje życie w imię kaprysu, prawda?

load...