Lent i trening siłowy

Zawartość

Witamy! Coming Postu. Siły diety bezmięsne do zmniejszenia spożycia białka. O ile jest to połączone z treningami zasilania? Możliwe jest uniknięcie spadku masy mięśniowej? Jak sprawnie dostosować plan posiłków w tym czasie?
Z góry dzięki!

load...

Witam, Eugene! Wielu ludzi z powodzeniem łączyć regularną dietę opartą na białku roślinnym z treningu siłowego i osiągnąć imponujące rezultaty. Ale po prostu powiedzieć – diety sportowców, bez kosztów białko zwierzęce, w połączeniu z kilkoma zasadami, który określa szanować Kościół w czasie Wielkiego Postu. Ścisła wykładnia, która w określonych dniach ograniczona ilość posiłków i poważnie zmniejszone i wyeliminowane z oliwek, z przyczyn obiektywnych, nie nadaje się do poważnego treningu siłowego. Bo raz dla siebie musi zdecydować, jakie obserwuje się rodzaj poście, że priorytetem – masę mięśniową, lub śledzić wszystkie wymagania dokładnie. Dodatkowo, w naszym kraju, wiele produktów są źródłem białka trzeba zamówić na, przepraszam za prozą dość wysokich cen w krajach, gdzie wegańskie nie jest uważane za coś niezwykłego. Jeśli chodzi o resztę, jeśli post nie jest ścisłe, wszystko zupełnie wykonalne i wykonalne.

[Powrót do spisu treści]

Deficyt lub nadwyżka?

Technicznie rzecz biorąc, możemy zjeść niewielki deficyt, utrzymania masy mięśniowej i siły, too. Ale, niestety, to odnosi się głównie do bardzo doświadczonych zawodników, którzy zresztą są stale cyklicznie i szkolenia, jak i liczby kalorii.

Jeśli celem jest utrzymanie wagi, bardziej prosty sposób ma niedobór. Są jednak dwa problemy:

  • Jak zapewnić odpowiedni procent tkanki tłuszczowej i uniknąć znacznego wzrostu;
  • Jak normalne białko wybierania ze źródeł roślinnych, jednak będzie to problemem, aw drugim przypadku zbyt

Osobiście, moim zdaniem jest to, że wszystkie zmiany wcisnąć w pewnym momencie życia nie jest konieczne. Czy miałeś doświadczenie przestrzegania postu? Jak się czujesz? Az prozaiczna – jak zmienić na wadze? Szczerze, że osobiście był próbą, aby przejść do weganizmu, ale skończyło się na powrocie do twarogu i jaj. Chodzi, oczywiście, jest zupełnie inna u podstawy, ale ciało zostaje zmieniony tak, że cały proces spowodował zaniepokojenie. I w obliczu tego wszystkiego z „ery deficytu” i jadłam głównie tofu, ziół i zbóż z roślin strączkowych. Oraz ograniczoną liczbę olejków owocowych i warzywnych. Brzmi to całkiem normalne, ale dla mnie osobiście, wydajność tofu nie – niezbyt dobrą strawność. Po kilku miesiącach, były wszystkie objawy niedoboru białka, obrzęki, spadek masy mięśniowej i przewlekłych przeziębienia. Cóż, pracując ciężar spadł. Nie tak, oczywiście, tak jak w sprawie oświadczeń żywieniowych surowe warzywa z owocami (miałem, a eksperyment ten przyszedł do wspaniałej nacisku 50 kg przez 5 powtórzeń, a następnie zwyciężył zdrowy rozsądek), ale mimo to, podniósł coś tam w hali pragnienie nie było. „Estetyka” szkolenie na powtórkach – ciągle w porządku, ale nie bar.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, moje osobiste doświadczenie, a także źródła naukowe, które zalecają spożywanie co najmniej 1, 5 g białka na 1 kg masy ciała i co najmniej 4 g węglowodanów głosować na „wsparcie” lub niewielkiej nadwyżki.

[Powrót do spisu treści]

Większość białka problemem

Produkty, które mogą zapewnić prawidłowe białko strawne, sprzedaliśmy w bardzo ograniczonych ilościach. Osobiście jadłam tylko z krajowego izolatu sojowego z „Laba Genetics”, a ja, że ​​nie wydają się idealne białko. Być może ma to sens, aby po prostu trzymać się z enzymów, aby ją, ale z problemami trawienia. Jednakże, nie jest w ogóle więc, mogą być przypisane do poszczególnych cech trawienia. Jeszcze wcześniej sprzedane i zupy grochowej białka z białkiem odizolować w aptece, ale obecnie są one w jakiś sposób zniknęła. Oba produkty dość normalne liczba gramów białka na porcję.

Z białka sojowego godnej „obcego” jest na ON. 25 g białka, aminokwasy 8, 0 g cukru. Można go mieszać z wodą lub mlekiem sojowym / migdałowym. Ale tu jesteśmy zainteresowani czymś innym – można dodać do płatków owsianych, dla miłośników słodkich zbóż – ryżu i prosa, też, dając nie tylko smak czekolady (ich może więcej, ale spotkałem czekolady i wanilii franzuzskuyu), ale także składnik białkowy. Nie ma żadnych tajemnic – 1-2 miarki białka można łatwo zjadane przez dobowe. Sprzedaż, w drodze, a niektóre z „naszych” sklepach.

Mniej popularnych marek – RawFusion, Naturade, GardenofLife. Istnieje wiele produktów, w tym tak zwany zamiennik posiłku, węglowodanów i błonnika.

[Powrót do spisu treści]

Tofu i

Tofu jest sprzedawany w „Auchan”, jeśli je masz. Konieczne jest jednak, aby dokładnie zapoznać się z informacjami i uniknąć puszkach ser. Nie wiem, co oni tam umieścić, ale po obrzęk szyk. Ponadto, nie tylko mają tendencję do zmiany, ale także w wielu innych niż skłonność do problemu jak i otoczenia. Całkiem dobry jest sprzedawany w tetra-pack, zwany SilkTofu

Jest i soi „mięso”, ale produkt nie jest dla wszystkich i bardzo dobrego trawienia.

[Powrót do spisu treści]

Inne źródła

Istnieją również migdałowy i mleko sojowe może być dodany do zboża i napojów takich jak, ale nadaje się tylko jako dodatkowe źródło – około 3 gramów białka na 100 ml.

[Powrót do spisu treści]

Mogę zrobić konwencjonalne produkty?

W środowisku, zrezygnować z mięsa, istnieją pogłoski o wspaniałych mieszanek 1 część ciecierzycy i 2 części brązowego ryżu. Podobno „to” pomaga zebrać wszystkie niezbędne aminokwasy. Prosta analiza kalkulatorka pokazuje, że w dalszym ciągu nie jest wystarczająco białek w mieszaninie. Te rzeczy są dobre, gdy ciężar obiektywnie niska i mała stopa białka.

Przede wszystkim ma to sens, aby zrobić badania krwi i dowiedzieć się, czy istnieje niedobór żelaza. Mimo to, wiosenne wegetariańskie jedzenie – nie magazyn, nawet jeśli na co dzień nie ma na wiązki sałaty. Niedobór tego pierwiastka śladowego – dość paskudne rzeczy i na treningi też.

Dobrze, standard rada. Tym bardziej trudno strawne jedzenie jest podstawą diety, w dolnej części, a więcej powtórzeń. Nie było ukryte znaczenie – bo jedzenie jest po prostu lepiej się uczyć.

Ze szkolenia jest również możliwe, aby pracować w kierunku zwiększenia jego skuteczności. Co dziwne, w kontekście zmienionej władzy nad „konserw” mięśnie będą stosunkowo ciężki, ale dość rzadkie sesji. A potem nadszedł czas, aby pamiętać o złotej zasadzie o kulturystyce treningowy jedną grupę mięśniową tylko 1 raz w tygodniu.

Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, i dziękuję za to pytanie. Po włączeniu zasilania wśród bananów i płatków owsianych wraz z próbami iść na siłownię – to bardzo powszechny problem w poście.

load...