Lena Miro schudnąć: czytam wielki bestseller

Zawartość

Nie, ludzkość będzie na pewno trzeba osoby wyraziste, którzy mają „dobre uczucia, ale mat obudził”. Kto wie, że Lena Miro – kontrowersyjny bloger i autor książek o przydatności względnego stopnia użyteczności. A ludzie bardzo udało się prowokacje internetowych. I pisatel- prozaik, proza, z którym tak naprawdę nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc, nowa książka Miro więcej niż 5000 osób. Czytałem również. I to jest to, co mówi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dla kogo, dla kogo, dla kogo jest nasza broszura wykonane?

Nie, bez ironii. W wydaniu 148 stron dużą czcionką. Pamiętam, jak w czasach sowieckich, drukowane książki dla dzieci? Tak więc „Ja schudnąć” pozostawia niezapomniane wrażenie dla studenta literatury. Proste, dostępne, zrozumiałe, dziękuję litery są duże, dużo zdjęć.

Jednakże, jeśli są szkolenia przez długi czas, a niech nawet nie iść do przysłowiowej siłowni, i, na przykład, pływania i gry w squasha, książka będzie dla ciebie bardzo motywujące. Czy jesteś poważnie nie wiem ile kalorii organizm spędza dzień i ile jeść, aby schudnąć? I naprawdę można uwierzyć, że majonez, słodycze i jam – żywność nadaje się do utraty wagi. Albo jesz wędzona kiełbasa kije i chce schudnąć? Wszystkie zalecenia dietetyczne sprowadzają się do:

  • Oblicz za koszty diet, odjąć 500 i postępuj formułę zdrowego odżywiania z WHO;
  • Nie

  • Jeść majonez, wędzone, smażone potrawy, itp

Osobiście lubiłem jak szczere autor rozwiązuje problem z alkoholem – powiedzmy, pić białe wino, jeśli nie walić na diecie wcale smutna. W każdym mniej więcej pół publikacji przeczytać, że alkohol, nawet białe, wytrawne lub nawet bloki Prosecco spalanie tłuszczu, zmniejsza poczucie odpowiedzialności i nadaje się, być może, na uroczystości w „boot” dzień. Ale niech nie spierać, bardzo mało ludzi przychodzi, aby schudnąć w głowę z dużą butelką w pogotowiu.

load...

Jedyną rzeczą, która różni się od innych podobnych książce, że tak powiem, styl autora Lena Miro. Jeśli z jakiegoś powodu konieczne jest, że upokorzony, zwany „świnia”, „Hipopotam” i „krowa” – powinien przeczytać. Jeżeli samoocena masz wszystko w porządku, z możliwością zaprezentowania siebie – też, a po prostu nie mają wiedzy, patos autora mogą wydawać się nieco zbyt wiele.

Ogólnie rzecz biorąc, zalecenia są przeznaczone wyłącznie dla początkujących. A co sprawności?

[Powrót do spisu treści]

Jak trenować przez 6 miesięcy, aby schudnąć i poprawić kształt

Każdy profesjonalny trener złośliwie powiedzieć: „Tak, co chcesz wykonywać, nawet chodzenie kredyty mieszkaniowe z ćwiczeniami na macie, nawet pływanie z jogą, idź na siłownię co najmniej. – Wynik będzie” Problem początkujących, jak wiadomo, jest znalezienie jakiegoś obciążenia, zdolność do inspirowania i sworzeń przez wiele lat, a nie w poszukiwaniu specjalnej technice wielkiego mistrza.

Kto nie wie, jak Lena Miro symulatorów. Wielkie konfrontacji „wolne ciężary przeciwko skomplikowanych maszyn” mamy to gdzieś w środku. Sam robi i to, a inny, doradza czytelnikom zacząć symulatorach. Nie, czekaj. Będzie musiał zacząć od ćwiczeń na macie w domu i iść szybko.

Ćwiczenia w istocie też są – jakieś tam kopanie huśtawki, skręcanie i inne mosty pośladków bez wagi. Jest ona odpowiednia dla osoby, która nigdy niczego podniesioną i nie zamierza, ale ci, którzy będą pracować z hantlami, a nie na siłowni – najlepszy Pilates każdy, najlepiej z właściwego trenera.

Od drugiego do szóstego miesiąca (tak, 5 miesięcy), trzeba pracować nad programem energii. Faktycznie, te ćwiczenia są dobierane zgodnie z zasadą:

1 Ruch w największej grupie 1;

Tryb mnogopovtorny 20-30 powtórzeń na nogi, pośladki, 15-20 – w górnej części korpusu;

Maksymalna brak „ryzykownych” ruchów z hantlami.

No, oczywiście, święte – „Nie squat, a nie ciągnąć klasyczny staje się z nich wyrasta czworogłowego i talii.” Właściwie, to rośnie, czy nie – wielkie filozoficzne pytanie, ze względu na genetykę i intensywności ćwiczeń, a także żywności i innych powiązanych czynników. Od rozszerzenia w symulatorze, zalecany do Lena „toczone nogi”, to po prostu rośnie w 90% ludzi.

W ogóle, czyń ze mną, co chcesz, ale nie rozumieją, niż jest to świetny program fitness różni się od każdego innego programu treningowego, który znajduje się w każdym klubie w tatusia „modelowych planów dla początkujących”. W zasadzie nie ma nic złego w tym świetny – plany Novichkova skupić na zbiorze podstawowych cech fizycznych i nic więcej. Czytaj swoje „plany odchudzania” może być tylko bardzo oddany człowiek. Jednakże, tracą na wadze. Tak, w połączeniu z dietą. Cóż, wygląda na błędy w opisie sprzętu do ćwiczeń w siłowni – niewdzięczne zadanie. Kto trenuje – wie, że żaden opis, powiedzmy, squat lub wyciskaniu nie jest dokładnie oddaje mechanikę ruchu ciała i czucia. Próbując go jest konieczne i pożądane, jednak pod kierunkiem trenera.

[Powrót do spisu treści]

Nagle, joga

A Lena promuje jogę. Propaganda jest piękne i zasługuje na osobny akapit w moim przegląd. Jest to coś w rodzaju: „Nie wiem, jak działa, ale działa joga joga”. Joga naprawdę działa, tylko uczyć się z książek, to jest, przepraszam, niemal medytacyjnym aktywności. Tak, ale z instruktorem lub wideo. Sekwencja dla początkujących skompilowany także ciekawą zasadę „mój ulubiony asany w kolejności losowej i arbitralnych egzekucji.” Kto chce zrozumieć, co mam na myśli, spojrzenie, Lena zajmuje Warrior Pose.

Cóż, głównym efektem spalania tłuszczu jest przeznaczony do wykonywania cardio. Trzeba wykopać na stepper, biegać lub chodzić na elipsoidy przez godzinę dziennie w czasie wolnym treningu siłowego. I tak, to jest naprawdę pół roku to za mało. I nie przybywa nowy bestseller – jak pozbyć się z obszarów problemowych, ale żeby przynieść rysunek dokładny. Prawdopodobnie o szkoleniu nizkouglevodku i split-write. Jednak najciekawsza część drogi – czwarty. To jest, gdy zdajesz sobie sprawę, że podziałów działa tylko na genetycznie utalentowanych kulturystów i młodych kobiet, i wrócić do potęgi treningu funkcjonalnego i wysokiej intensywności cardio. Ale to już inna historia – bez udziału liczby ćwiczeń blogera 1. W ogóle, polecam książkę dla początkujących oraz wszystkich sędziów zdjęcia Leny w jego majtki. Przyjemny, by tak rzec, czytać.

load...