Lekkie fryzury na długie włosy

Zawartość:

Jeśli zapytać ludzi, długie lub krótkie włosy, wolą, większość z nich powie, że długo. Można rozważyć sam jeden z najszczęśliwszych dziewczyn, jeśli masz piękne i zdrowe długie włosy. Po tym wszystkim, nie jesteś wśród tych, od płci, którzy muszą zbankrutować kupić treski i marzą, aby loki opadały poniżej swoich ramionach. Bądź wdzięczny za naturą daje naturalne piękno. Ale jaki jest pożytek z długimi włosami, jeśli je nosić przez cały czas płynie, nie korzystając z możliwości, które oferują?

load...


Powrót do spisu treści

Długie włosy: za czy przeciw?

Większość kobiet chce mieć długie, jedwabiste nici, bo z nimi można zrobić prawie każdą fryzurę, która jest znana ludzkości, od prostych do złożonych wiązek fal.

Ale nie każda dziewczyna w mocy, aby sam piękną fryzurę, nawet jeśli ma on luksusowe głowy włosy. Fryzjerstwo jest sztuką – która może opanować nie wszyscy. Ale aby zrozumieć podstawy całej siły. Więc sprawdź, ciekawe i proste wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie przekształcić się na lepsze w krótkim czasie. Jeśli uważasz, że fryzura z włosami zbierane są zbyt proste dla konkretnego przypadku, zawsze istnieje możliwość, aby ozdobić je z różnych kołków lub gumki i świecą w nowy sposób. Idź na całość!


Powrót do spisu treści

Najlepsze pomysły na fryzury z włosów zbierane

 1. Długi bok ogon

  Ta fryzura wygląda na prosty, ale romantyczny. Aby zacząć, zrobić miękkie i przewiewne loków używając lokówki. Zabezpiecz otrzymane loki z lakierem do włosów. Zbierz nici na bok i zabezpieczyć elastyczną lub dekoracyjne zespołu.

  load...
 2. Belka schludny

  Ten elegancki i wyrafinowany fryzura może wydawać się trudne na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości jest to bardzo proste do zrobienia. Zbierają się na włosy o niskiej koński ogon, a następnie rozpocząć jej obrót, w celu utworzenia wiązki. Przymocować gumką. Zakończenie procesu dodając eleganckie, piękne spinki, i gotowe.

 3. Fishtail

  Warkocze są doskonałe jeden dla fryzury. Francuskie warkocze – to klasyczny przykład tego, jednak podjęliśmy kolejny krok do przodu z kosą „Fishtail”. Ten piękny warkocz może wydawać się nieco skomplikowane w realizacji, ale kilka razy w praktyce to zrobić łatwo. Aby rozpocząć, należy podzielić włosy na pół. Następnie chwycić małe pasmo zewnętrznej krawędzi i przesunąć je w kierunku do środka. Teraz także chwycić blokady, tylko drugą stronę. Nadal przemian osobne zamki z każdej strony, aż zapletete warkocz. Ozdobić go z klipów dekoracyjnych.

 4. Polupuchok

  „Polupuchok” naprawdę łatwe do zrobienia. Po pierwsze, konieczne jest, aby zamontować przednią część włosów. Przewrócenie się je do przodu na czoło, a następnie dołączyć gumką. Następnie zebrać środkową część swoich zamków, dzięki czemu okazało ogon. Przekręcić go w wiązkę i zrobić paczkę. Zabezpieczyć za pomocą prostych elastycznych gumek lub dekoracyjnych. Teraz owinąć włosy że wyszliśmy na czole, wokół wiązki oraz zabezpieczyć je. Użyj gwóźdź do włosów na miejsce. Możesz albo zostawić nici linii, lub użyć lokówki do tworzenia pięknych miękkich loków.

 5. Belka ballerina

  Aby to zrobić, trzeba trochę praktyki. Belka może stale ulepszać dodając różne akcesoria. Po pierwsze, gromadzą włosy w wysokim koński ogon, zapewniając elastyczne pasma lub klamerkę. Nacheshite je nieznacznie ogona do belki wydawała się bardziej obszerne. Następnie przekręcić włosy w linę i owinąć wokół podstawy, tworząc postać rolek. Wstawić kołek wiązki wzdłuż podstawy, aby zabezpieczyć ją na głowę. Na życzenie można posypać lakierem.

 6. Wysoka pleciony topknot

  Z pomocą ogona i pluć można stworzyć piękną skomplikowany kok. Postaraj się zrobić to wysokiej wiązka splecione włosy. Najpierw zbierz włosy w wysoki kucyk i zabezpieczyć gumką. Ogon podzielić na 4 równe części i każdą część oplotu na warkocz, mocowania elastycznej taśmy osobno. Rozpocząć nawijanie warkocz wokół podstawy na szczycie siebie. Wreszcie, należy założyć hairpiece wokół kołków bazowych lub śrub.

Jak widać teraz, można zrobić wiele fryzur ze swoimi włosami, pomijając zwykłe i nudne ogony. Spróbuj tych opcji, a zobaczysz, jak Twoje życie jest pełne kolorów.

load...