Lekcje uwodzenia do małżeństwa. Porady mężczyzn

Mamy sporo rozmów na temat różnych metod uwodzenia mężczyzn, ale powyższe wskazówki pochodzą z sprawiedliwszy połowy ludzkości. Dlatego wszystko, co otrzymały lekcje uwodzenia facetów nie można uznać jeszcze zakończona. Po tym wszystkim, nasz pogląd w tej sprawie i wyglądać chłopaki sami mają różnice, które często są dość znaczne. Tutaj spójrzmy na to, co rada mężczyzn, a jakie są lekcje uwodzenia mogą nas nauczyć.

load...

Uwodzenie Man. Męska widzenia

Nie mówimy teraz o techniki uwodzenia na jedną noc, ponieważ kompleks nie ma nic specjalnego, a nie są potrzebne lekcje uwodzenia. Prawie wszyscy ludzie w tym przypadku nie może pozostać obojętny na pachnący zapach drogich perfum dziewczyny w mini spódnicy i bluzki z dekoltem tłoczenie. Ta młoda dama jest na tyle, aby rzucić się na człowieka zmysłowego spojrzenia spod rzęs, i – gotowe! Dobranoc z młodym człowiekiem ona pierwotny.

Inną rzeczą, kiedy mówimy o tym, jak zdobyć serce faceta i iść z nim do rejestratora. Tradycyjne sposoby oszukiwania w tym przypadku praca jest raczej słaby, a lekcje uwodzenia potrzebują bardziej subtelne. Dlatego, by poślubić mężczyznę, nie wystarczy po prostu oszukać, to musi być miłość. I zakochać się nie na miesiąc, ale przez wiele lat. Nie mówmy o całym życiu.

Lekcje człowiek uwodzenia dla małżeństwa opiera się na fakcie, że zmuszony Zakochaj się w człowieku jest to niemożliwe. To może być prowadzone do każdego posiłku, można przekonać do noszenia pewien styl, fryzura nie jest sposób aby go zadowolić, a nawet sprawić, że diety. Ale się facet aby zakochać się w dziewczynie – jest to niemożliwe.

Ale to nie znaczy, że wszystko jest beznadziejne, jeśli młody człowiek nie kocha się spontanicznie. Najważniejszą rzeczą w tej sprawie – aby wiedzieć, co jest jego ideał życiowy partner. Zapominamy, że droga do serca mężczyzny przez żołądek; Przedstawiciele silniejszej płci nie jest tak prymitywny, a także mają wartości duchowych. Skąd wiesz o nich? Dziewczyna powinna wyglądać do faceta i ustalić, jak odnosi się do określonego rodzaju kobiet, jak komunikować się z nimi, jak mówi o suce „niebieskich pończoch”, „szarą myszką” i tak dalej. Ponadto, byłoby pożądane, aby dowiedzieć się więcej o ex-dziewczyną Człowiek, o ich charakter, temperament, sposób bycia.

load...

Na podstawie tych obserwacji, dziewczyna może zorientować się dwie rysy twarzy kobiecych, istniejących prezentacji Man. Pierwszy typ – kobieta, która nie podoba się młody człowiek. Obejmuje ona wszystkie działania, nawyki i cechy charakteru płci pięknej, które po prostu dostosować go do białości. Panienka wziąć to wszystko pod uwagę. Na przykład, jeśli człowiek nie może znieść kobiety, które palą, a potem dziewczyna papierosów powinny zostać wyłączone w ręku. Aby rozpocząć przynajmniej w jego obecności. Nie może znieść młodzieniec jasny make-up – sprawiają, że nieinwazyjne, nie lubi zbyt odważnych dziewcząt – zachowywać się skromnie, i tak dalej.

Drugi typ – kobiety mają cechy, które jak facet. Jest jeden punkt. Dziewczyna powinna znaleźć te cechy w sobie, ale nie trudno przedstawiać przed czasem, dopóki nie stwierdzi, że jest to zrobione. Stwierdzono! Ponieważ wszystkie lekcje uwodzenia sugerowanych przez mężczyzn wyraźnie pokazują, że kobiety, udając, że nie może się ostać. Tak, za pomocą make-wierzyć, możesz być zainteresowany faceta, a nawet zdobyć jego sympatię. Ale jak tylko dziewczyna ujawniła blef, czując się błyskawicznie przekształcony antypatii. A potem coś zmienić to będzie niemożliwe, to rzadki gość jest oszustwem tego typu. Dlatego też, jeżeli pewna jakość dziewczynki nie, to nie jest konieczne, aby reprezentować. W każdej kobiety położył ogromny potencjał cnót domowych. A jakość brakuje może być zastąpiony przez inny.

Teraz – o sposobie komunikacji z mężczyzną. Okazuje się, że twierdzenie, że nasi mężczyźni jak kobiety, aby podbić, jak nie do zdobycia twierdzy, błąd! Nie, nie ma, oczywiście, młodzi ludzie, którzy lubią, gdy ona zachowuje się jak Królowa Śniegu, i którzy się wręcz przyjemność z faktu, że boli je. Większość mężczyzn takich emocjonalny masochizm nie jest naruszona. W związku z tym, że dziewczyna powinna zachowywać się ze swoim wybrańcem najbardziej przyjazny.

To nie znaczy, że młoda dama może być zawieszony na szyi szczerze młodego mężczyzny, leniwie patrząc mu w oczy. Więc facet może również zdecydować, że należy on do kategorii kobiet o określonym zawodzie. Wystarczy być przyjazny i chętny do prowadzenia rozmowy na temat proponowanej przez interlokutora. Jednym słowem, dziewczynka powinna jasno do młodego człowieka, że ​​jest on zainteresowany. Mężczyźni mówią, że odsetek kobiet w niej jest dla nich bardzo wiele. A prawie połowa z nich zakochuje się w płci pięknej po prostu dlatego, że są przyjazne. Takie zachowanie kobiet jest postrzegana przez mężczyzn jako zachęta i zaproszenie do działania zdobyć jej serce.

Rozwój stosunków. Mężczyźni powinni

Jak zachowywać się dziewczyna po zaczęła spotykać się ktoś wyobraża sobie swojego przyszłego męża? Mężczyźni nie powinni próbować jawnie pokazać swoje uczucia i dać facetowi wiodącą rolę w rozwoju stosunków. Podczas gdy stosunki te są przyjazne dla natury, może ona sama dobrze zaprosić faceta na kawę i zaoferować mu możliwości wychodzić. Ale później, gdy czuje, że jakość relacji był inny, bardziej rozsądny, aktywny w ich rozwoju muszą ustąpić człowieka.

Teraz facet nazywa, on podchodzi ze względu na rozmowy, powód wynajduje się, aby rozmawiać z dziewczyną na godziny. Niech się umówić, a on też zostanie podjęta na tym, by pocałować dziewczynę. Rozumienie człowieka, który jest w romansach, był aktywny, a działalność ta była sukcesem, bardzo korzystny wpływ na miłości mężczyzny.

I wreszcie, porady innego człowieka, dzięki czemu dziewczyna wreszcie zdobyć serce człowieka. Raz występuje odporny współczucie dla młodej damy i wyznaje swoje uczucia, w żadnym wypadku nie może zachowywać się jak poniżej:

  1. Uważany młody człowiek z jego własności, jak tylko wyraził miłość;
  2. Popisywać faceta jak kosztownej akwizycji, przed ich przyjaciół i znajomych.

Pierwszy model zachowania jest zwykle frustrujące dla mężczyzn i wypycha je z dala od kobiet. Drugi model jest bardzo szybko staje się irytujące, ale również nie przyczynia się do głębi uczucia. Dziewczyna powinna pozostać taka sama słodka i przyjazny, a ponadto do innego faceta, aby zrozumieć, że był o wiele bliżej.

Tutaj takie oto lekcje uwodzenia nauczy nas samych mężczyzn. Bierzemy pod uwagę z nich, a nasze szanse na jeden dzień nosić sukni ślubnej znacznie wzrośnie.

load...