Lekcje pick-up dla dziewczyn

Lekcje pickup dziewczyny … Dlaczego potrzebne? Zacznijmy od tego, że ludzie w tym świecie łatwiejsze. W celu zapoznania się z niektórymi dość ekstremalny, po prostu trzeba coś zrobić trochę wysiłku na siebie i zrobić jakiś krok do zbadania. My, kobiety zrobić to o wiele bardziej skomplikowane. Po tym wszystkim, każda dziewczyna od dzieciństwa powiedział, że podobno należy „obserwować panieńskie dumę”, a więc najbardziej nadaje się do człowieka – nie, nie! Ten młody człowiek dorasta do instalacji: „poznał wszystkie karty w rękach chłopaków!”. Tak. A jeśli facet, który lubi, nie rozumie tych map? Co robić? Poczekaj, aż staje się wytrawnym hazardzistą? Można starzeją się w tym czasie walki od innych, bardziej ryzykowny, koneserów kobiecej psychologii. Albo wziąć ślub w pierwszym kącie. Jest nam potrzebne? To jest to, że nie ma! Kobiecy pickup zakochać się w niej, że sprawia, że ​​ktoś chce. I to nie tylko zakochać, ale również podjąć inicjatywę, aby poznać. Dlatego potrzebna jest nawet pickup lekcje dla dziewcząt. W przeciwnym razie, w jaki sposób złapać ogon swojego szczęścia?

load...

Pickup Sztuka dla dziewcząt różni się tym, że skupia się na działaniach damskich i bierze pod uwagę wszystkie niuanse ich obecnej edukacji. Teraz postaramy się dowiedzieć, jakiego rodzaju niuanse i jakie braki w naszym wychowaniu, których potrzebują, aby wypełnić.

Art pickup dla dziewczynek. Spotykają się w barze, restauracja, dyskoteka

Tak, zdaliśmy sobie sprawę, że samica pick-up znacznie różni się od męskiej pickup. I jego Główną różnicą jest to, że obiekt z dziewcząt w tym przypadku nie jest przedsiębiorstwem w zapoznaniu się z facetem, i zdolność do pchania go do powstania inicjatywy w tym zakresie. Zaczyna się od tego, że młoda dama sama nadaje się do randki facet zaczyna wysłać mu takie niewerbalne sygnały flirtu. To łatwe. Wszelkie kursy pick-up dla dziewcząt uczą ich uczestnicy wirtuoza opanowanie takich sygnałów, a także charakter niemal wszystkich kobiet, w taki czy inny sposób, mają swój własny zestaw takich sygnałów. Tylko czasami nie zdają sobie sprawy, że jest tak potężny arsenał przeznaczony do sshibaniya dół biednych ludzi … nie będzie tak silny połowa ludzkości miał napięty.

Wróćmy do naszego owiec. W skrócie, w celu przyciągnięcia uwagi facetem i interesuje, trzeba przynajmniej dostać się do pola widzenia młodego człowieka, a następnie zacząć tworzyć subtelny ruch pewnego rodzaju. To nadmierne dla prudes. Przede wyzwolonych dziewczyn Pickup – dziewczyny zgłosił się młody człowiek, nie są przeciwni, aby poznać go lepiej, lekkomyślnie flirty i pokazano poza jej seksapilu. Ale istnieje pewne niebezpieczeństwo iść zbyt daleko – wielu mężczyzn przyznać, że są one bardziej przyciąga łatwym uśmiechu intrygujący pań niż seksualności kompulsywnych. Gdy próbuje dowiedzieć się, co pickup dla dziewczynek studiować książki, można je znaleźć najbardziej odpowiednią opcję uwodzenia Man. Proces uwodzenia, czy to jest tak trudno zdecydować z nim najbardziej, szybka i szkolenia do odbioru.

Po pierwsze poziom sygnału zostanie wysłany zgodnie z lekcji pick-up dla dziewczyn, panienki muszą przystąpić do drugiego, bardziej aktywne. W tym celu musimy w jakiś sposób być w strefie osobistej człowieka. Prywatny obszar uważany przestrzeni znajduje się około pół metra od ciała. Jak się tam dostać, każda dziewczyna powinna wymyślić własne. Byłoby lepiej, gdyby ten facet będzie się zbliżać, ale dlatego, że mężczyźni są czasem nierozgarnięty i połowiczne! I, jeśli tak, jak gdyby pogrąża się w ziemi, konieczne jest, aby przesunąć do przodu siebie. W jaki sposób? Cóż, tutaj, na przykład, potrzebowaliśmy serwetkę lub pomocy niezbędnej dla mężczyzn … Ale nigdy nic nie wiadomo! Nie jest brak wyobraźni – studium szczegółowo niuanse pickupa dla dziewcząt w książkach. Coś, ale wzrośnie.

load...

Wskazane jest, aby uzyskać jak facet wykazują największą aktywność w znajomy, dziewczyna, aby podnieść trochę, widoczne, rzecz. Takie coś może również być powodem dla młodego człowieka, aby rozpocząć rozmowę. Cóż, jeśli nadal zachować głęboką ciszę, a potem zacznij rozmowę się z niewinnych pytań z cyklu: „Gdzie”, „Jak”, „Co”, „Dlaczego?”, „Ile” lub coś w tym stylu. To jest dobra sztuczka zaleca się zwykle na kursach pick-up dla dziewcząt – get facet ma trochę pomóc, coś rozlewania i spada przed nim. Cóż, jaką szanujący się mężczyzna opuści gafy kobiece bez opieki? Jest to świetna okazja, aby zademonstrować swoją hojność, w połączeniu z przewagą płci pięknej!

Crumble – spadły? I rzucili się do pomocy i rozmawiać? Doskonałe. Wszystko idzie zgodnie z zasadami sztuki pickup dziewcząt. Najważniejsze w rozmowie z mężczyzną, – zachować całkiem naturalnie, bez gestu, ani słowa nie zdradzając swoją sympatię dla młodego człowieka. Martwiąc? To nic, że jest w porządku. To tylko facet nie powinien zauważyć nasze emocje, albo też zdał sobie sprawę, że „nasze spotkanie nie jest przypadkowy”, może stracić zainteresowanie rozmową.

Człowiek może być zamknięte, a jeśli zaczniemy się odpowiedzieć na jego pytania monosylabami. Kobiety pick – zwroty przyjaźń człowieka powinny być zwięzłe i odpowiedzieć na pytania – dość kompletne. Jeśli robimy coś Burkan siebie, człowiek decyduje, że nie ma nas przyciągnąć, a zatem perspektywy dla naszej znajomości absolutnie nie. Idź następnie udowodnić, że tak nie jest! Dlatego też, jeśli, na przykład, czytamy, że pyta, nie wystarczy zadzwonić nazwisko autora i tytuł pracy, a także z entuzjazmem rozpocząć opowiedzieć historię książki. Ale nie wszystkie! Nie dlatego, że młodzi ludzie się nudzą i przejść do drugiej pani. Wszędzie i we wszystkim trzeba wiedzieć, kiedy przestać.

Jednocześnie dziewczęta muszą pamiętać – wymowy dowolnego pick-up – Zestawy dla miłości musi towarzyszyć spojrzeniem skierowanym prosto na faceta. Rozważmy otaczające wnętrze będzie potem. Obecnie nasza uwaga powinna być skierowana tylko do przedmiotu pickup, w przeciwnym wypadku jest to obiekt, łatwo porwać kogoś innego. I będziemy stwarzać problemy dla siebie. Ale ten pogląd nie jest uruchomiony na bokach (trudno zmierzyć nieznaną osobę), inspirować się, że ten młody człowiek, mamy całkiem dobry znak. Niewerbalne kontakt tego rodzaju jest jak piorun – Od razu niszczy wszystkie ściany między mężczyzną i kobietą, którzy ledwo się znają. A dalsze ich komunikacja staje się proste i łatwe.

Wszystkie te lekcje pickup dziewcząt są przede wszystkim dla Pochodzący z chłopakami w dyskotekach, barach, klubach, restauracjach i innych placówkach rozrywkowych. Można w ten sposób zapoznać się z miłym człowiekiem w pracy lub na imprezie. Ale w jaki sposób przyciągnąć uwagę faceta na ulicy, gdzie ludzie – przez tysiąc, a wszystko szybko lecieć do przodu, nie zauważając niczego wokół? W zasadzie techniki datowania na ulicy są podobne do tych, które przed chwilą powiedział. Z pewnym dostosowaniu do sytuacji. Jakie? Porozmawiajmy.

Art pickup dla dziewczynek. Spotkać na ulicy

Mówiliśmy już, że pożądane jest, aby inicjatywy podczas spotkania dziewczyna i facet przyszedł od przedstawiciela silniejszej płci. W tej części dziewczyn po prostu dość tego działania – młodzież i wytrąca je w barach, w pracy i na ulicy. Część Okazuje bok: w barach próbują spotkać ludzi z ich koleżanek, współpracowników wyglądają puste oczy, a na ulicy, młodzi ludzie przechodzą przez nie patrząc nawet z bliska. Dlaczego tak się dzieje i czy jest to możliwe za pomocą damskiej pickup spadku miłości z kimś, kto lubi to tutaj, nieodebrane płci męskiej, młoda damo?

Jest więc albo przez fakt, że nie ma bardzo atrakcyjny wygląd i wysyła sygnały niewerbalne odpychające ludzi, albo dlatego, że dziewczyna wydaje się być mężczyzną zbyt nieprzystępny. Są to dziewczęta z którego wręcz wieje ostrożność, nieufność, goryczy arogancję. Męska rozsądek i ominąć te strony pań. Dlatego, aby naprawić sytuację, pani powinna być przede wszystkim pracy nad sobą. Mężczyźni są przyciągane do dziewcząt przyjaznych, otwartych, kontaktowy. Dlaczego mieliby ponury mymra z którego dobre słowo nie będzie czekać?

Aha, a co do wyglądu … Cóż, ja naturę każdego z nas bogini piękna, czy nie! Ale to nie jest najważniejsze. Bzdura jest to, że płeć męska tylko dać 90h60h90. Zadbane i czar – czyli co jest uważane za główny piękno naszych mężczyzn. Jest mało prawdopodobne, że każdy z nich zgodzi się na zapoznanie się z niechlujstwa ubrani, kątowe, jakoś uczesana kobieta z manierami o grenadiera. I żadnych pickup – zwroty przyjaźń faceta tutaj nie jest prawidłowe. Dlatego dajemy zamówienie w dowolnych dostępnych środków, zwrócić większą uwagę na ich ubrania, włosów, manicure i obyczajów, a następnie postępować, aby przyciągnąć męską uwagę za pomocą pickup damskiej. W przeciwnym razie, żaden z jego sztuczki nie pomogą nam.

Przez pierwszy raz spotykają się na ulicy człowiek będzie dość trudne. Aby stać się bardziej zrelaksowany w tej kwestii, można zacząć z nieznajomymi pytań na temat jak znaleźć gdzieś na drodze, która jest teraz godzina, która jest przedmiotem, i tak dalej. Pomoże to pozbyć się strachu kontaktu z obcymi, a nawet rozweselić. I to jest, według wszystkich lekcji pickup dla dziewcząt, najważniejsze kochać mężczyznę. Mężczyźni są bardzo dobrze czują nasze samopoczucie.

Przed udaniem się na polowanie, dziewczyna – pick up artist powinien starać się czuć dobrze, jeśli nie jest królową, a następnie przynajmniej damę sądu. Takie odczucia całkowicie zmienić charakter sygnałów niewerbalnych, przekształcając je w pozytywne i chłopaki natychmiast zmienić swój stosunek do dziewczyny. Nie powinniśmy ulegać stereotypom i udawać, że to rodzaj wampira i sex bomba, biorąc pod uwagę, że tego typu dziewcząt naprawdę jak człowiek. Jeśli się to nie podoba, to nie ma nic do szczepu. Mężczyźni są jak każda kobieta: słodkie i puszyste, niezależny i dziki, nieokiełznany i zalotne … Wybierz obraz i frazy – pick-up dla dziewczyn, najbardziej komfortowych dla siebie. Więc będziemy wyglądać o wiele bardziej atrakcyjne, bardziej naturalne i będą mogli zaszczepić się spokojną ufność w jej oprzeć.

Zatem obraz oraz zwrotem wybrana, zaufanie zdobyte, wyszedł na zewnątrz. Co dalej? Następnie wybieramy przedmiot naszego polowania i stara się go wcisnąć do zapoznania się z nas. Można użyć prowokacyjny frazę – pick-up dla dziewczyn, chcąc nawiązać kontakt z mężczyzną na ulicy, takich jak: „Czy możesz mi pokazać drogę”, „Pomocy, proszę, przejść śliskie”, „Nie mów mi, gdzie minibusy stopu i jak dostać się do sklepu „, a resztą rodzaju. Zbliżając się do młodego człowieka powinno być tak, że zwrócił się do nas. Po uruchomieniu obok młody człowiek po prostu nie słyszy naszą prośbę, więc trzeba być w jego polu widzenia.

Jako człowiek zainteresowani w pierwszej kolejności? Konieczne jest, aby złapać jego wzrok, kilka sekund, aby spojrzeć mu w oczy, a potem zabrać stronę. Wszystko to powinno wyglądać swobodnie, nie umyślnie. Jednocześnie, jeśli facet gdzieś bardzo spieszyć lub zbyt koncentruje się na ich myśli, to lepiej, aby nie dotknąć – to z pewnością nie należy do nas. Gdy jest skonfigurowany do komunikacji, dziewczyna należy się upewnić, że odległość między nimi była wygodna dla młodego człowieka. W tym przypadku, jeśli jest on usuwany, nie jest konieczne, aby ją zbliżyć.

W ogóle, sztuką pickup dla dziewczynek wiąże improwizacji przy spotkaniu z człowiekiem. Pytania można zadać każde, te, które przychodzą na myśl, jak długo służył jako impuls do dalszego rozmowy. Zachowanie dziewczynki powinny być całkowicie naturalne, koncentruje się na tym, że facet był zainteresowany i wziął inicjatywę w swoje ręce. Mistrzyni w żadnym wypadku nie może być obsesją – będzie odstraszać młodego mężczyznę, a on natychmiast wycofuje się z domu.

W zasadzie w ten sam sposób, aby przyciągnąć uwagę wielu mężczyzną, po prostu trzeba pamiętać, że jest przede wszystkim człowiekiem, a więc lubi czuć przełożonego nad kobietami. Oto niektóre z funkcji można wykorzystać do bardzo korzystne dla siebie przed młodzieńca składany noga, spadek torbę, udawać się zgubić … Ale nigdy nie wiesz? Więc, co to za człowiek odmawia pomocy ładną dziewczynę?

Cóż, jeśli nadal odmawiają, nie martw się. Może ktoś może pilne sprawy, spiesząc do swojej dziewczyny. Albo zrobił i nie jest zainteresowany w radzeniu sobie ze słabszą płcią. Kiedy facet jest łatwe do kontaktu, postaramy się skierować rozmowę we właściwym kierunku, do nas, i, w rezultacie, zgodzić się na następnym posiedzeniu. Po prostu zrób to delikatnie, niezbyt nalegał. Niech prosi o numer telefonu lub oferują siedzieć w barze kawowym. Jeśli facet w procesie komunikowania się z nim interesuje, daj telefon i zgodził się na filiżankę kawy. Jeśli nie … to zająć jego numer telefonu i obiecał zadzwonić grzecznie do widzenia. Wszystko.

Wydawałoby się naiwna naukę – odbiór Kobiet. Jednak często zaniedbują swoje zasady, czekając na działania ze strony mężczyzn! Czekamy, czekając, czekając, boi się podjąć inicjatywę, aby pomyśleć o nas nie jest źle tomimsya, miss, pragną spokoju. Dlaczego?! W większości przypadków, ludzie są zaszczycony, kiedy zostali stara się sprostać ładną dziewczynę. Dlaczego więc nie wykorzystać techniki Pickup kobiet, aby spędzić czas w środowisku z przyjemną we wszystkich aspektach młody człowiek? A co będzie, zobaczymy. Po tym wszystkim, my – dziewczyny -pikapershi, a sytuacja jest pod naszą kontrolą. Nieważne, że nie mamy gwiazdą filmową spojrzenia. Nie ma brzydkich kobiet, są głupi ludzie, którzy mogą dyskutować z użyciem żeńskiego odbioru.

load...