Lekcja 3: master class na mydło luzem: Miś z sercem

Miś z sercem

Do produkcji mydła ręcznie oprócz plastikowych płaskich form wykorzystywanych jako objętościowych lub 3D kształtów mydłem. W takich postaciach, otrzymuje się mydło, nie jest obszerny i posiada dużą płaską podstawę, taką jak na przykład mydła utworzone przez konwencjonalne formy z tworzyw sztucznych. Obszerne kształty są wykonane z silikonu, a dzięki temu bardzo plastyczne. Z powodu tej właściwości można stworzyć niesamowite piękno mydła.

load...

Aby utworzyć mydła z pomocą luzem będą potrzebne następujące materiały i narzędzia:

 • Luzem na mydło „Niedźwiedzia na poduszce w formie serca”;
 • Zlewki

 • Szkła i Pałeczka szklana ze szkła, która jest odporna na wysokie temperatury;
 • Bazowa

 • Mydło z dwóch typów – jasnych i białych;
 • Olej bazowy

 • – brzoskwinia;
 • Sole do kąpieli lli_1;

 • Barwniki – czerwony, fioletowy i czarny pigment;
 • Aromaizator – truskawki;
 • Mak lli_1;

 • Płyn do usuwania bąbelków (alkohol);
 • Wymaz

  load...
 • Bawełny.

Po pierwsze, trzeba wyciąć wyraźną podstawę do mydła w drobną kostkę i umieścić je w szkła żaroodpornego.

Choć podstawą topnieje mydlanych, przygotować wszystko, czego potrzeba, aby utworzyć dziobek przyszłego niedźwiedzia na poduszce. Nos jest czarny, tak że ma niewielką ilość czarnego pigmentu, i umieścić w kilku małych pojemności. Może to być łyżką i może miarki.

Gdy podstawa mydła stopniał, niewielką jego ilość w pigmencie i wymieszać. Wszelkich koniecznych do szybkiego, ponieważ taka mała ilość zasady mydła twardnieje dość szybko.

Z pomocą pręta szklanego być czarna podstawa mydła do nosa przyszłego niedźwiedzia. Jeśli zdarzyło się umieścić nierówno, to nie jest przerażające. Po zestaleniu można usunąć nadmiar bazę mydlaną.

Następnie przejdź do położyć podwaliny dla większości niedźwiedzia. Stopiony bazowa dodać olej bazowy, barwnik (czerwony i fioletowy osiągnąć delikatny odcień bladego koloru karmazynowy), aromat.

Przed wylaniem fundamentów w formie, trzeba przelewać płyn do usuwania pęcherzyków (alkohol) na nosie lepszych warstw wiążących. Jest również konieczne, aby umieścić formę pod kątem do wypełnienia tylko powierzchnię misia pozostawiając Pusty poduszkę. Do tej pory fundacja jeszcze nie zestalony równomiernie bombardowani sól do kąpieli na powierzchni niedźwiedzia.

Jeżeli podłoże spowodowało regionu poduszki po utwardzeniu może być delikatnie usuwany za pomocą noża.

Następnie przejdź do stworzenia poduszkę. Aby to zrobić, pokroić w drobną kostkę białego podstawy i umieścić ją w szkła żaroodpornego.

0.

Chcielibyśmy podstawę do stanu ciekłego w łaźni wodnej i dodać trochę purpurowy barwnik do uzyskania miękkiej liliowy odcień. Również dodać olej bazowy smakowy.

1.

Mak dodać element dekoracyjny.

2.

Umieścić formę poziomo i wypełnić podstawy formy.

3.

Daj trochę mydła do ostygnięcia, a następnie usunąć go przez 10-15 minut w lodówce. Potem wziął ją i delikatnie wyjąć Mydło z luzem postaci krzemu.

4.

Mydło gotowe konieczne jest dojrzewają. Zwykle trwa od kilku dni do jednego tygodnia. Po tym mydła mogą być wykorzystywane do innych celów lub dać osoby. To wspaniałe mydło jest wspaniałym prezentem na każdą okazję.

Gotowe mydło najlepiej zapakować w folię, aby uniknąć zapach wietrzenia i drobne zadrapania lub wgniecenia. Mydło powinny być przechowywane w chłodnym miejscu (nie w lodówce) przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wilgoci. Zazwyczaj okres trwałości handmade soap 6 miesięcy.

load...