Legendy koniec wiosny lub po raz setny o lokalnej spalanie tłuszczu

Zawartość

Podczasfitnessisty internetowe po prostu nie może godzić w ich umysłach z Lena Miro moderatorów ru_healthlife, zwykli ludzie są podane spraw bardziej prozaiczny. Jak usunąć „resztki” z tłuszczu na nogach, co zrobić z nagłym zwiotczenie skóry po utracie wagi, a co do przestrzegania diety do lewego uda lub pośladki lub brzuch dokładnie plaży. Nie pamiętam noc Lena twierdzi przy okazji, że wszystkie te problemy nie istnieją. „Po prostu tłuszczu” – jak mówi Lena każdej kobiecie z „procentach” większą niż 18 i dowolnej masie. I, oczywiście, nasz „guru” uważa, że ​​tłuszcz musi „spalić poprzez ćwiczenia” i „dieta”. „Zdrowe Życie” spełnia piękne zdjęcia i bardzo wykształconym w dziedzinie fitness, moderatora oraz stanowiska w duchu „spalanie tłuszczu lokalna nie stało.” Co mamy z tobą zrobić? Osobiście zazdroszczę dziewczyna z australijskiej edukacji i szacuje koszt biletów, wynajem i szkolenia. A teraz na lokalnych spalających tłuszcz lub obszarów problemowych.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Hip wypalenie” nie jest

I pozwól mi rzucić wszystko. Wzrost mięśni, którzy zapomnieli, zależy od:

 • Genetyki ; Kwota
 • Spożywanych kalorii;
 • Płci

 • Sportowca;
 • Bilans

 • Władzy (tak, notorycznie 2 g białka na 1 kg masy ciała – jest to wymagane);
 • Odpowiednie obciążenie siłowe – musi ona nie tylko „za”, ale także powoduje osłabienie mięśni w ciągu ostatniego powtórzenia ćwiczeń i powtórzeń nie powinna być większa niż 8

Jeśli zastosujemy dietę z deficytem energii, to nie będzie miał żadnego wzrostu. Nigdy. To po prostu nie działa ludzkie ciało i wszystko. Przyjęte dla wzrostu obrzęk zazwyczaj idą po banalnej manipulacji soli i płynów. Pierwsze ograniczenie 5 g / dzień, drugi – wymienić przede wszystkim wody.

load...

Zgodnie z wszelkiego rodzaju „wypalenia” i „korzystania z ćwiczeń z ciężarkami lekkich” zazwyczaj odnosi się do zupełnie banalnej wzrostu spożycia kalorii używając mnogopovtorki. Z takim samym powodzeniem może być 3 razy w tygodniu, aby tańczyć na Zumbe, i nie mniej niż 500 cc. Niż jest to konieczne do ciała. Mnogopovtorka prostu sprzedaje się lepiej, ponieważ istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że początkujący bez technologii i bez trenera zostanie zabity za pomocą jej pozew do klubu.

Wydawać, nawiasem mówiąc, zaciskając mięśnie, nieuchronnie przychodzi początkujących z każdego ćwiczenia z ciężarkami dla każdego „spalanie tłuszczu” – dość ryzykowny sposób. Zawsze można złapać „przyciąć”. Nie bądź leniwy, pomiar tkanki tłuszczowej. Jeśli jest gruba i nie uległa zmianie – w ciele wcale nie jest utrata tkanki tłuszczowej.

Żaden cud ćwiczenia, usuwa tłuszcz na obszarach problemowych nr. Tam są podzielone jedynie podstawowych typów cardio „stref problemowych”, a następnie, pracując na zasadzie dodatkowego obciążenia pracował już na sile grup mięśniowych:

 • Steppery – dla problematycznych biodra z płaskich pośladków;
 • Maszyny eliptyczne – dla niespokojnych żołądków; bieżnie
 • O stronniczość – dla nóg i pośladków, znów

Dzięki czemu staje się proste lub wygięte nogi, aby nie stać się ogólnie, a tylko zrobić squat lub wypad – „. Świętej wojny” kwestia przydatności osobisty, a nie temat na inny

Wydatek kalorii „władzy” zwiększyła się z dwóch przeciwstawnych strategii:

 • Albo trzeba podnieść trudne, ale nie spoczywa ponad 90 sekund (nie dla początkujących w ogóle);
 • Albo trzeba podnieść, że łatwo nie spoczywa na wszystkich, i zorganizować szkolenie „okrągły” lub interwały

A tak przy okazji, jeśli schudnąć, należy się martwić jeszcze więcej, przybycie kalorii.

Co zrobić z neperezhigaemymi biodrach, jeśli zawartość tłuszczu w organizmie jest wyraźnie koliduje z życiem – wybrać odpowiednie ubrania, aby się uspokoić i zaakceptować fakt, że wchodząc do sali gimnastycznej i jedzenie w porządku, sześć miesięcy później staniesz się innym człowiekiem. Extra regulować głośność i wygląd może być „wydalając wodę” – ograniczenie soli, drenaż limfatyczny, terapia ciśnienia, pływanie 2-3 razy w tygodniu, ale nie w stylu materacu iw sporcie.

[Powrót do spisu treści]

Dieta dla spalania tłuszczu istnieje lokalna?

Osobiście, jestem zmęczony czytaniem artykułów o tym, jak grejpfruty spalić tłuszcz na brzuchu, a papaja – na biodrach. Spala on tłuszczu kalorii deficytu notorycznie. Grejpfruty lub papai żuć z serem – nie fundamentalnie nigdy.

Większość diet „dla bioder, brzucha i uszy” działają na zasadzie strogacha – nie dostarczają kalorii, cukru i soli, organizm jest odwodniony, pewna ilość tłuszczu spalone. Voila, uprawiane cienkich wychudzone ud na tle reszty. Classic „gruszki”, myślę, smutny uśmiech.

Szybki sposób na pozbycie się tłuszczu wokół ciała, niestety, nie istnieje. Ale początkujący mogą udostępniać wszystkie napisane na 2, a następnie 10. Od dawna obserwowano, warto tylko człowiek się nie robić nic, aby rozpocząć program treningu siłowego i odpowiednie odżywianie normalne produkty jak 6-12 miesięcy, on traci na wadze 16 kilogramów, szczególnie jeśli mają jeden.

To nie jest po prostu spróbować, aby usiąść i wymyślić wady na podstawie tego, że „ona powinna ważyć wzrost minus 120 kg, a nie więcej.” Może ważyć jedyną dziewczyną ectomorph i patrzeć w tym samym czasie, że nie może nawet bardzo dobra. Tak, widoczny tłuszcz i zwiotczała i są chude ludzie patrzą uważnie fotografii wysokie modelki, a nie stroje kąpielowe.

I ostatnia rzecz, chcę powiedzieć czytelnikowi depresję kobieta – wszystkie kłamstwa. Tak, klasyczne sformułowanie oznacza nie tylko postawę wielkich pytań filozoficznych, ale także banalne sekwencja „fotografowanych spornych miednicy i łukowate literę sic nałożyła filtra, a także doradztwo w zakresie zdolności do nadania”. W końcu okazało się, że po prostu w porządku stary dobry Joe Weider, kiedy powiedział: „. Uważaj na siebie, szukać czegoś, co działa dla Ciebie” Może w programie będzie miejscem lekkie ciężarki i sprzęt do ćwiczeń, a nie tylko pasek, jak na najpopularniejszego współczesnego rozwoju energetyki. To samo zdanie można przypisać do diety – kto-to „wysycha” na nizkouglevodke i wygodne jest 80 gramów węglowodanów dziennie, komu-dać więcej tłuszczu, a niektóre nawet udało się sportem, nie oglądając kalorii, ale tylko ograniczenie ilości „podejść” do szkodliwych produktów.

load...