Leczenie siniaki pod oczami

Zawartość:

Jednym z bardzo popularnych przedmiotów dla kobiet – jest to leczenie siniaki pod oczami. To nie przypadek – ciemne kręgi nie są najlepsze dekoracje kobiet. Sińce pod oczami nadać kobiecej twarzy zmęczony i Haggard ekspresji, aw wieku pięciu lat zostały dodane. Kto by się to podoba? Spróbujmy Ci zrozumieć ten problem, bo na pewno musi być jakiś sposób go rozwiązać!

load...

A oni są naprawdę. Jednak pierwszą rzeczą do zrobienia – jest, aby zrozumieć przyczynę, która wywołała rozwój sińce pod oczami. Tylko poprzez wyeliminowanie tej przyczyny, można całkowicie pozbyć się cienie pod oczami. Tak więc:

 • Naruszenie odpływu

Najczęściej występuje zasinienie w wyniku naruszeń lub drenażu żylnego i limfatycznego. Zazwyczaj w takich przypadkach, nawet pod oczami powstają dodatkowo do pęcznienia ciemnych kręgów.

 • Nadmierna pigmentacja

Niektóre choroby wewnętrzne często prowadzi do powstania nadmiernej pigmentacji skóry wokół oczu. Najczęściej występuje w chorobach narządów, takich jak nerki, wątroby, serca i innych.

 • Genetyczne i anatomiczne cechy

W takim przypadku, jeśli twoi rodzice byli sińce pod oczami, należy być przygotowanym na to, że się z nimi. Dlatego lepiej jest rozpocząć w odpowiednim czasie działań prewencyjnych sposób, które pomogą zmniejszyć ryzyko cienie pod oczami. Jedną z przyczyn pojawienia się siniaki pod oczami – to cecha anatomiczna struktury czaszki. W takim przypadku, jeśli oczodołu jest zbyt duża, aby pozbyć się cienie pod oczami nie może być żadnych sztuczek.

load...
 • Wyczerpywanie układu nerwowego

Sińce pod oczami – jeden z pierwszych objawów wyczerpania ośrodkowego układu nerwowego. Możesz przesadzić i spać trochę? Masz częste sytuacje stresujące i czasami trzeba płakać? Ślady w postaci cienie pod oczami nie musiał pan czekać!

 • Przewlekłe zatrucie

W takim przypadku, jeśli organizm ludzki działa systematycznie każdą toksynę siniaki pod oczami niemal nieuniknione. Jedną z najbardziej uderzających przykładów – palenia. Nie jest zwężenie naczyń krwionośnych, skóra otrzymuje za mało tlenu – i dlatego jest niebieskawym odcieniem skóry pod oczami, jak w tej dziedzinie, że skóra jest najbardziej narażona.

 • Choroby endokrynologiczne

W niektórych wypadkach, przyczyną ciemnych kręgów wokół oczu jest wiele chorób wewnątrzwydzielniczych. Na przykład, choroby tarczycy lub nadnercza. I zasinienie w tej sytuacji wyrażone bardzo wyraźnie.

 • Hyponutrition

Z pewnością nawet dziecko wie, że ważną rolę odgrywa odżywianie zdrowia. Dlatego uważaj na dietę – w żadnym wypadku nie należy dopuścić do rozwoju chorób niedoboru. Szczególnie ważne jest zastosowanie produktów zawierających duże ilości witaminy A, C i K. Jest to szczególnie ważne, aby pamiętać, że kochanka wszelkiego rodzaju diety – są to pierwsze spadnie do grupy ryzyka.

 • Zmęczenie oczu

Współczesny człowiek spędza zbyt dużo czasu przed telewizorem i monitorem komputera. Niestety, czasami porzucić to bardzo trudne – dla kogoś komputera – głównego żywiciela rodziny, ktoś zbyt silne uzależnienie od telewizora. Ale spróbuj wszystkie te same potrzeby – inaczej cienie przed oczy będą twoi stałymi towarzyszami.


Zabieg kosmetyczny siniaki pod oczami

Na szczęście, dziś istnieje ogromna liczba zabiegów kosmetycznych, które pomagają radzić sobie z cienie pod oczami. Zanim jednak biec do salonu, nie zapomnij, aby udać się do lekarza – upewnij się, że nie ma żadnych poważnych chorób. W przeciwnym razie, wszystkie zabiegi kosmetyczne są po prostu bezsensowne.

 • Własnego tłuszczu

Bardzo radykalna metoda, która jest idealnym miejscem dla tych ludzi, którzy mają kręgi pod oczami są wynikiem zbyt dużej oczodołu. Metoda ta polega na następujące – tkanka tłuszczowa jest zrobione w okolicy ud i wstrzykuje do wnęk pod oczami. Własnego tłuszczu ma podwójny efekt – likwiduje cienie pod oczami, a jego całkowity efekt liftingu. W tej metodzie leczenia, istnieje tylko jedna, ale bardzo istotna wada – efekt trwa bardzo krótko, nie więcej niż sześć miesięcy.

 • Terapia mikroprądowej

Efekty impulsów elektrycznych na skórę wokół oczu stanowi dobrą powrót żylny, zmniejsza zabarwienie. Dlatego taka terapia jest z powodzeniem stosowany w leczeniu stłuczeń pod oczami.

 • Laseroterapia

Laserowego rozjaśniania ciemne kręgi wokół oczu jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi, a także najbardziej kosztowne. Ogólnie rzecz biorąc, ten sposób leczenia uciekania się w przypadkach, gdy inne metody nie pomaga.


Tradycyjne metody leczenia siniaki pod oczami

Na dodatek do drogich zabiegów kosmetycznych, aby usunąć cienie pod oczami, można użyć tradycyjnych leków. Często są one znacznie bardziej skuteczne. Tak i żadnych skutków ubocznych nie zdarzają – być może z wyjątkiem reakcji alergicznych do jednego lub innego składnika receptury. W związku z tym, należy wziąć sprawę pod ścisłą kontrolą – łzawienie oczu i czerwonym nosem wygląda dużo lepiej niż ciemne kręgi pod oczami.

 • Czarna herbata i miód

Jeśli masz jakieś siniaki powodu naruszenia odpływu płynu, spróbuj poniższego przepisu. Dwie łyżki liści herbaty czarnej herbaty umieścić w pojemniku szkliwa, dodać jedną łyżeczkę wody i dwie łyżeczki któregokolwiek z miodem. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu przez około 10 minut. Otrzymaną masę umieścić w szklanej misce i umieścić w lodówce.

Każdego wieczoru, nałożyć cienką warstwę miodu herbata i dużo obszaru wokół oczu. Pozostawić maskę na 20 minut, następnie spłukać zimną wodą i zastosować dowolny balsam. Czas trwania leczenia – 30 dni. Jeśli to konieczne, po dziesięcioletniej przerwie można powtórzyć jeszcze raz.

 • Aloes

Siniaki pod oczami powstały z powodu przepracowania? Mogą one być traktowane z najzwyklejszym aloesu. Aby to zrobić, należy umieścić w zamrażarce 5 liści aloesu roślin, co nie jest mniej niż pięć lat. Po pięciu dniach liście odwilży, i mielone – należy uzyskać jednorodną masę.

Każdego wieczoru, po wstępnym oczyszczeniu, stosuje się zawiesinę na obszarze wokół oczu i pozostawić na 15 minut. Po tym, umyć skórę zimną wodą i zastosować dowolny balsam. Typowo, efekt będzie widoczne w ciągu dwóch lub trzech dni. Okresem leczenia nie powinien być krótszy niż 10 dni.

 • Płatki owsiane i magnezu

W prawie wszystkich przypadkach, to idealny sposób, aby wyeliminować siniaki pod oczami stają się zwykłe płatki owsiane. Do wytwarzania środka leczniczego, trzeba będzie dwie łyżki płatków owsianych i jedną ampułkę magnezji. Płatki owsiane umieścić w szklanym pojemniku, ostrożnie otworzyć ampułkę leku, wlać go do tego samego pojemnika i dokładnie wymieszać.

Otrzymaną masę Nałożyć na obszarze wokół oczu i pozostawić na 15 minut. Następnie przemyć wodą z lodem. Treat cienie w ten sposób zajmie około dwa tygodnie – z reguły odbywają się nawet najbardziej poważne siniaki. Ale uważaj – w niektórych przypadkach magnezu może prowadzić do dość silne reakcje alergiczne. W związku z tym, wstępnie pobór rodzaj testu – odnoszą się do obszaru znajdującego się za uchem, jednej kropli magnezu i dokładnie obserwować dwóch godzinach reakcji organizmu.

Jeśli nie pojawi się jakikolwiek dyskomfort – zaczerwienienie skóry, pieczenie, obrzęk – można bezpiecznie wypróbować ten przepis dla siebie. A jednak – nie kupić fast food płatków owsianych. Oni nie mają takiego wpływu jak konwencjonalne surowe płatki owsiane.

I nie zapomnij o najważniejszym. Jakiekolwiek zabiegi użyć – siniaki nie odchodź tak długo, jak zacząć żyć zdrowego stylu życia. Spacer, odpocząć, wyspać – i być piękne!

load...