Leczenie mastitis liści kapusty: ludowe receptury i metody aplikacji

Mastopatia – poważna choroba, która wymaga uwagi. We wczesnych stadiach choroby uzdrowicieli zalecane leczenie mastitis liściu kapusty w połączeniu z tradycyjnymi metodami. Dzięki szczególnej kompozycji, kapusta ma działanie przeciwzapalne, zmniejsza obrzęk, obrzęk ustępuje. Potwierdzenie Medyczny skuteczności kapusty z uszczelkami w piersi nie jest jednak tradycyjna medycyna okazała się jego efekt udanych wieków użytkowania.

load...

Zawartość:

Kapusta – bezpieczną alternatywą dla hormonalnej terapii

Farmakoterapia mastitis prowadzone indywidualnie, biorąc pod uwagę czynniki jego wystąpienia. Najczęstszą przyczyną choroby jest uważane za naruszenie hormonalnej tle, w celu przywrócenia właściwego hormonu jest przepisany.

Kapusta zawiera wiele substancji, które działają który zastępuje leczenie preparatami hormonalnymi i łagodzi objawy zapalenia piersi we wczesnych etapach: likwiduje ból i stopniowo prowadzi do normalnej równowagi hormonalnej.

load...

Główne składniki i ich działanie:

  • Indole normalizacji równowagi hormonalnej w organizmie kobiety;
  • Lotny produkcja i lizozym poprawiają krążenie krwi, zmniejszają obrzęki, hamuje rozwój bakterii;
  • Karoten i kwas askorbinowy – naturalne przeciwutleniacze, które zapobiegają degeneracji do komórek nowotworowych;
  • Witaminy U dezynfekuje toksyn i substancji trujących produkowanych przez organizm w czasie zapalenia sutka.

Istnieje kilka form i przejawów mastitis, więc przy pierwszych oznakach choroby powinni skontaktować mammologist, zrobić test i mieć mammografię. Dopiero po ustaleniu dokładnego rozpoznania i potwierdzenia łagodnych nowotworów może rozpocząć leczenie kapustą mastitis w połączeniu z przepisu lekarza.

Tradycyjne receptury i metody leczenia mastitis we wczesnych stadiach

Kapusta liści – nieszkodliwe dla produktu ciała, że ​​nie ma przeciwwskazań. Jego zastosowanie jest rzadko powoduje powikłania chorób przewlekłych i reakcji alergicznych. Gdy liście kapusty mastitis mogą być stosowane prawie w nieograniczonych ilościach. Istnieje kilka sposobów leczenia, kapusta dysplazję sutka, w zależności od sposobu stosowania, może być podzielona na dwa typy, zewnętrznych i wewnętrznych.

Kapusta skuteczne kompresuje

  • Miód i kapusta oblewania

Dokładnie spłukać liść kapusty, pamiętam i wnętrze szczotką z miodem. Niech sok z liści, lekko posypać solą. Dołączanie arkusza do dotkniętych piersi i owinąć górny segment czystą szmatką. Noś luźną bawełnianą bieliznę, a nie zakontraktowaną piersi. Compress urlopu przez 6-12 godzin, a następnie gotować i stosować świeże. Procedura odbywa się w tygodniu przez całą dobę.

Nie zapominaj, że miód – silny alergen. Przed zabiegiem należy wykonać test na tolerancję miodu.

  • Kompresji liści kapusty

Aby to zrobić, kompresji, należy używać tylko świeżych liści kapusty. Usuń je z grubymi żyłami i odpychają młotek do mięsa, pozostawia pozwolić sok gojenia. Następnie przymocować do klatki piersiowej pacjenta i owinąć suchej szmatki. Compress użyć zegara w czasie zaostrzenia bólu.

  • Kefir i kapusta okład

Jest on uważany za najlepszy środek do leczenia zespołów bólowych. Zemleć kilka dużych liści kapusty w celu otrzymania jednorodnej zawiesiny. Wymieszać je z małą ilością jogurtu lub zsiadłego mleka domowego. Moczyć gaza mieszanina lub bawełnianą szmatką i dołączyć do piersi. Gdy tkanina jest sucha, należy natychmiast wymienić go na nowy.

Przeciwnowotworowa kapusty

Sok

Sok z kapusty, oprócz poprawy wpływu na organizm, ma działanie przeciwnowotworowe. Przebierał kapustę i wycisnąć sok przez gazę rękach. Wszystkie – świeży sok kapusta jest gotowa do użycia. Wypij pół szklanki pół godziny przed posiłkami trzy razy dziennie.

Sok z kapusty jest zabronione uwzględnić w diecie na zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka lub dwunastnicy. Napój ma działanie przeczyszczające, więc nie jest zalecany do zaburzeń zwiększonej perystaltyki jelit, ostre zapalenie jelit. Od kapusty stymuluje produkcję soku żołądkowego, upewnij się, że trzeba jeść w ciągu pół godziny.

Przydatne porady i przeciwwskazania

Nie wszystkie odpowiednie leczenie kapustą mastitis, opinie niektórych kobiet nie potwierdziły efekt terapeutyczny warzywo z poważną chorobą.

Pamiętaj:

  • Regularne stosowanie kapusty tylko u niektórych kobiet ulgi występuje już na 4-5 dni i 1-2 miesięcy zniknie małą uszczelkę;
  • Ciężką postać zapalenia sutka nie jest traktowane w ten sam kapustę, kompleksowe leczenie jest stosowane na podstawie narkotyków;
  • Jeśli po tygodniach leczenia ze środków ludowej nie są znaczące inwestycje, powinna zostać przebadana przez lekarza.

Mastopatia dotyka 50-70% kobiet w wieku 25-40 lat, co potwierdza jego występowania. Aby zapobiec chorobie, eksperci zalecają badanie piersi odbywają się dwa razy w roku i co miesiąc, by sprawdzić swoje piersi na obecność uszczelek.

Piersi: Leczenie środków ludowej

load...