Leczenie depresji w domu środków ludowych dla kobiet i mężczyzn

Melancholia, depresja, poczucie beznadziejności, bezradności i pustki – to, jak dana osoba czuje się przygnębiony. Ten stan emocjonalny może wystąpić po stresu, silnego stresu psychicznego i fizycznego. Często występuje na tle chorób nerwowych i psychicznych. Dlatego leczenie depresji w domu środków ludowych dozwolone jedynie po konsultacji z prowadzącego vrachom.Oglavlenie:

load...

Objawy depresji

 • Pragnienie spać cały dzień, apatia, złe samopoczucie;
 • Depresja, rozpacz, tęsknota;
 • Wewnętrznego dyskomfortu, niepokoju;
 • Napady

 • Z wyrzuty sumienia, poczucie winy, wściekłość;
 • Osoba nie odczuwa przyjemność z czynności, które kiedyś doprowadzić ją;
 • Niezadowolenia, niską samoocenę;
 • Emocjonalny chłód, brak wrażliwości – ciężka depresja;
 • Brak zainteresowania ciekawość wszystkiego.

Depresji u mężczyzn i kobiet, jest wyrażony w podobny sposób. Poza problemami psychicznymi, chorobami i ma oznak zewnętrznych. Fizycznie, choroba może objawiać różnorodne ból nieznanego pochodzenia, wysokiej zmęczenie, ospałość, zaburzenia seksualne, zaparcia, biegunki, nadmiernego apetytu, lub jego braku, bezsenność lub stałym dążeniem do spania.

Sprawny system do zwalczania depresji

Pierwszy etap – prawidłowe odżywianie

Czekolada Kakao naturalne – lider wśród środków ludowej depresji. Zaleca się również, aby jeść żadnych produktów bogatych w aminokwasy. Nie przeszkadzać i węglowodany, szybki stromo wznosi się, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

load...

Jednakże, jeśli tylko jeść słodycze i węglowodany, nastrój gwałtownie się pogarsza. Nadwaga jest nadal nikt by zdrowe.

Główna zasada – urozmaicone zbilansowana dieta, wszystko z umiarem.

Pamiętaj, aby dodać do swojego menu, ryby i orzechy. Unikaj żywności z kukurydzy i nadmiernego zużycia oleju słonecznikowego. Jedz owoce i warzywa bogate w witaminy. Gotować prawidłowo. Wysoka obróbka termiczna pozbawia produkty są prawie wszystkie użyteczne właściwości i składniki. Parowa, gotowane, pieczone w daniach własnych soków – prawo żywności dla depresji.

Kobiety powinny dać pierwszeństwo produktów zawierających witaminy B3, B12 i potas. Witaminy te są pełne potraw z wieprzowiny, ryb, drobiu, zbóż i roślin strączkowych. Witaminy grupa ta wpływa na nastrój, pomaga przezwyciężyć apatię i zaburzenia psycho-emocjonalne.

Czekolada – numer jeden produkt w walce ze złym nastroju

Drugi etap – ćwiczenia

Codzienne ćwiczenia będzie wyrzucić żadnej depresji. Nawet jeśli twoja praca i tak jest związana z aktywnością fizyczną, nie poddawaj się dzienną opłatę. Zaledwie 30 minut dziennie – i smutek znika. Idealnym lekarstwem na zły nastrój i apatii uznaje się tańczyć. Można również zrobić jogging, wędrówki z przyjaciółmi. Najważniejsze – aby spróbować bawić się ze wszystkimi.

Trzeci etap – herbatki, napary ziołowe

Wywary i napary z ziół – skuteczny dodatek do gamy środków ludowej do zwalczania depresji. Sama natura przychodzi nam z pomocą. Cykoria, żeń-szeń, jemioły i wielu innych roślin są w stanie zapewnić silne poparcie dla układu nerwowego: usunąć lęk, uspokoić, pocieszyć, rozweselić.

Czwarty etap – herbata, soki, napoje

Zielona herbata i naturalne soki odgrywają ważną rolę w walce z depresją. Pachnące herbata z miodem, świeżego soku, przecier banana szybko pozbyć apatia i zły nastrój.

Herbata z miodem – właściwa droga do walki z apatią i drażliwość

Piąty etap – aromaterapia

Dobry aromatyczny zmaga się z depresją, a zwłaszcza gdy jest stosowany w terapii skojarzonej. Kupić olejek różany apteka, bazylii lub cytryny. Mogą one być używane w następujący sposób:

 • Dodaje się do kąpieli; mieszać z balsamem lub masek;
 • Smarować whisky;
 • Wlać lampy aromat.

Szósty etap – witaminy, balsamy

Suszone owoce, cytryna, miód – powinno być obowiązkowe menu ludzkie cierpienie na depresję. Jeśli wymieszać miód z lekko prażonymi orzechami i dodać do mieszanki skórki z cytryny, okazuje się bardzo smaczne i jednocześnie niezwykle satysfakcjonujące uczta dla herbacie.

Tradycyjnych receptur napary i wywary, aby wzmocnić układ nerwowy

 • łyżka kwiatostany astry wylany 1 szklankę wrzątku. Bulion podawać, sączy. Narzędzie to jest stosowane w chłodzonych 4-5 razy dziennie przez 1 łyżka.

Efekt – wzmacnia i tonizuje układ nerwowy.

 • Piwny góral ptaka (2-3 łyżki. L.) lub, jak to nazywa, rdest, dwie filiżanki gorącej wody. Wypić rosół przed każdym posiłkiem.

Efekt – wzmacnia organizm, pełen sił i słabości, wyczerpania nerwowego.

 • Roots Aralia nalegają na 70 procent alkoholu. Proporcje – 1 do 5. Zużycie metoda – 12-25 2 kropli dwa razy dziennie. Zalecany jest do długotrwałej depresji, neurastenii, lęku.

Ważne!

Aral, jak żeń-szeń i diabeł nie może być stosowane, jeżeli dana osoba cierpi na nadciśnienie, bezsenność, stany gorączkowe oraz naruszenie czynności serca.

 • Kłącza żeńszenia grzywny łagodzi rozdrażnienie, poprawy nastroju w depresji. Domagaj roślinę o 50-60 procent alkoholu. Proporcje – 1 część żeńszenia, 10 części alkoholu. Zalecana dawka – 15-20 kropli dziennie.

Efekt – tonizuje układ nerwowy do zmęczenia i neurastenii.

Żeń-szeń pomaga zmęczenie i neurastenii

 • Suche trawy jemioły (15 g) wypełnionej 1 szklankę wrzątku. Wymaga też ochłodzeniu sączy. Dawkowanie – 1 łyżka 3 razy na dzień.

Wlew jemioły (25 g) wytworzonej w alkoholu (100 ml). Dawka – 30 kropli trzy razy dziennie.

Effect – łagodzi niepokój, pomaga w histerii, hipochondrii, padaczka.

 • Kwiatostany diabeł nalegać na wysokiej 70 procent alkoholu. Proporcje – 1 do 10. Sposób odbioru – 35 kropli 1-3 razy dziennie przed posiłkami.

Effect – łagodzi ostrą depresję. Ma korzystny wpływ w neurastenii.

 • Korzenie cykorii (20 g), parzone wrzącą wodą (200 ml). Dawkowanie – 1 łyżka 4-6 razy dziennie.

Efekt – ma działanie uspokajające, gdy hipochondrii, histerii, depresji. Pierwiosnki

 • Rozdrobnione sprężynowe (5 g) umieścić w termosie, zalać wrzątkiem, pozostawić. Wypić 1 łyżka 3 razy dziennie. Może on być stosowany w miejscu spawania.

Efekt – wzmacnia nerwy doskonale.

Pozbyć depresji, przy użyciu sprawdzonych tradycyjnych metod, nie jest trudne. Zwłaszcza, jeśli podejście do rozwiązywania złożonych problemów. Ale to jest bardzo ważne, aby nie „cieszył” destrukcyjny sensu, bo czasami zdarza. Szczere pragnienie, aby być wesoła i pełna energii osoba – 50% wskaźnik sukcesu na drodze do zwycięstwa.

Wideo: leczenie depresji środków ludowych

load...