Łazienkowe wnętrze minimalne rozmiary

Jeśli chodzi o naprawy w łazience, lot z naszych pomysłów jest często krótkotrwałe. Ta idea, że ​​poleciał w zwarciu łazience, potyka się na rogach i mury i wprowadza nas w osłupienie. Gdzie tutaj, aby nie skręcić tylko lot fantazji, ale nawet sami?

load...

A więc chcesz, aby łazienka i piękne i wygodne w tym samym czasie. Jak, na przykład, aby zaplanować wnętrze łazienki w Chruszczowa lub WC w małym mieszkaniu? Dyskusja na temat optymalizacji małą przestrzeń łazienki.

Hydraulicy wybór

Planując swoją łazienkę, myśleć mały pokój, jest to naprawdę konieczne w swoim wannie? W celu zaoszczędzenia na miejscach kąpiel może być zbędne.

Zamiast tego, należy zainstalować kabinę prysznicową lub wanną. Jeśli wybrać odpowiedni rozmiar kabiny, będzie to zaoszczędzić sporo miejsca. Nieco bardziej prysznic, ale wciąż mniej niż wanną, kabiną prysznicową – skrzyżowanie kabiny i łazienki. I kolejna wersja twojej „pomyvochnaya” – prysznic niszy z zamkniętej bramy.

Nie chcesz, aby całkowicie zrezygnować z kąpieli? Nie poddawaj się! Wystarczy podnieść wanna małej wielkości lub nieregularnych kształtach. Jeśli kąpiel krótki (od 150 do 120 cm), zainstalowane w kącie wzdłuż jednej ze ścian, do stanu wolnego miejsca, aby pomieścić więcej niż kiedykolwiek. Łaźnia nieregularne kształty mogą być również dostosowane, aby zaoszczędzić miejsce i miejsce.

load...

Z niczego toaletowego myśleć trudno – bez niego we wspólnej łazience nie może zrobić, i bidet trudno zmieścić w małej łazience. Jeśli potrzeba to coś nadal istnieje, zainstalować toaletę, która wykonuje coraz funkcję bidetu.

Umywalka. Mała łazienka jest lepiej ograniczyć jedna umywalka. Większość zaoszczędzić przestrzeń mini umywalkę. Lub zatrzymać swój wybór na powłoce zawiasach. Jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby powłoka pralki (New Market hydraulika!). Ta opcja pozwoli nawet bardzo mała łazienka umieścić pralkę.

Wybór mebli

Jest oczywiste, że meble w łazience wręcz zjada całą dostępną przestrzeń. Dlatego dla małej łazience powinno być wykorzystywane do minimum.

Zamiast szafek dla artykułów gospodarstwa domowego, akcesoria kąpielowe i kosmetyki powiesić otwarte półki na ścianach. Mogą być umieszczone na obwodzie łazience pod sufitem. Można zawiesić jedną półkę poziomego że wizualnie popchnąć do ściany. Pionowa półka szklana, aby zrobić miejsce wyżej.

Sprawiają, że najbardziej ze wszystkich kątów w ścisłej łazience. Półki narożne (jak również pozostałe naroża), to oszczędność miejsca i są idealne do przechowywania wielu rzeczy.

Techniki projektowania przestrzeni ekspansja

Oprócz optymalnego doboru wyposażenia hydraulicznego i mebli, można użyć metod optycznych, aby zwiększyć przestrzeń łazienki.

  1. Wykończeniowych płytki. Płytki małego formatu wizualnie zwiększyć przestrzeń. Ten sam efekt tworzenia i podłużny układanie płytek i ścian płyty mozaiki.
  2. Światło. Łazienka pojawi się większa w świetle dziennym. Jeśli w łazience jest okno, kurtyna kurtyna łatwo wyczyścić, pozwalając na naturalne światło. Jeśli okno nie jest obecny, a następnie umieścić w łazience świateł fluorescencyjnych i punktowe.
  3. Lustra. Rozszerzenie optyczna przestrzeń jest wykorzystywana nie tylko na zawiasach lustro, ale lustrzane drzwi szafy i półki. Zwłaszcza w rogach łazienki.

Odpowiednio zaplanowane wnętrze łazienki i wc + Photo gotowe projekty. Tu, być może, i wszystko, czego potrzebujesz do własnego projektu łazienki. Przy odrobinie wyobraźni, myślenia lateralnego – i trochę ciasnej łazience przekształcony w przytulne i schludne łazienki.

load...