Ława trzy niedoceniane diety

Zawartość

Szczerze mówiąc, stosunek do diety „przez dietetyków” pozostawia wiele do życzenia w naszym kraju. Tymczasem tylko system odchudzania i godne badania i zastosowania. Ale większość osób z maniakalnym uporem siedzieć na nieznanym, który wynalazł dziwne diety, jeśli nie męczył się na śmierć, jeśli chcesz schudnąć. Zapytaj jakiegokolwiek mężczyznę na ulicy, a on zapewne nazwaliby szaleństwo ryżu kurczaka królowej Małgorzaty, kefir diety Valley, Ducane System „Kremlevka” Tak „dla systemu minus 60”. Tymczasem nauka poczyniła znaczne postępy od liczenia węglowodanów gramów i całkowite porzucenie niektórych grup żywności. „Heroes” dzisiejszy blog hit ustnie – są błędne, „zapisane” w złej diety, tymczasem są one bardzo osobiste.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dieta Mayo Clinic – i nie ma kapuśniak

I nie mylił. Przejdź do strony Badania Szpital Minnesota – Mayo Clinic, a zrozumiesz, że do diety kapuśniak poleca ten szpital do utraty wagi nie ma nic wspólnego. W tym czasie główny szpital dietetyk napisał książkę „Mayo Clinic Diet”, a także większość książek towarzysze Ropucha duszenie Kupię, urodził się „big zupa kłamstwo.”

Jakiś nieznany autor miał napisać artykuł o diecie, więc to naprawdę nie wysiłku, wyruszyliśmy przepis kapuśniak, znany również jako Bonn. Tymczasem Mayo o zupy nigdy nie słyszał, a waga jest zalecane, aby zresetować za pomocą następującego schematu:

Szczęśliwy czas – podejmować żadnych kalkulatora i liczenie podstawową przemianę materii;

Czy dwa – dodamy do tej liczby 200 kcal;

Czy trzy – uzupełnić ten kaloryczności diety z grup żywności w piramidzie władzy wyznaczonym Mayo Clinic:

 • 3-4 porcji non-skrobię warzywa, 200 gramów;
 • 3 porcje owoców, 1 średni owoców lub jagód 200 g;
 • 2-3 porcje „powolne” węglowodany – ryż brązowy, kasza gryczana, chleb żytni, płatki owsiane, otręby, 100 g lub 30 g ziarna zbóż;
 • 3 porcje białka – tofu, kurczaka, ryby, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, 100 g;
 • 2-3 porcji tłuszczu – 1 łyżka oleju roślinnego i 30 g orzechów

Czy cztery – znajdź najmniej obrzydliwe dla siebie rodzaj aktywności fizycznej i robi to przez 30 minut dziennie.

load...

Zatem dieta jest odpowiednia dla prawie wszystkich i jest w pełni zgodny z wytycznymi WHO dla zdrowej żywności do utraty wagi. Ciesz się!

[Powrót do spisu treści]

Dieta South Beach – a wszelkie obliczenia „punkty”

Gdy nie jest „okaleczone” w RuNet diety – i wolny od węglowodanów nazwał kiedyś, a liczba kalorii wykonane. Tymczasem Artur Agatson stworzył bardzo pasuje do planu. Aby schudnąć z South Beach Diet, powinieneś być w stanie odpowiednio ocenić ilość żywności na własnym talerzu tylko. Zasady odchudzania są bardzo proste, z takich produktów lub głodu nie grożą, żadnych produktów złożonych obliczeń kalorii:

 • Pierwsze dwa tygodnie jeść 3 razy dziennie porcja chudego białka (kurczak, ryby, owoce morza, tofu) plus dużą sałatką z zielonych warzyw, przekąskę 2-3 razy dziennie w małych porcjach jogurt, orzechy w ilości nie większej niż 20 gramów, unikać słodzików, alkohol i produktów skrobiowych;
 • Następnie dodać „slow” węglowodany – niesłodzone owoców, 2-3 porcje gryczana, fasola, parę kromek chleba żytniego lub porcja płatków owsianych i białka roślinnego „części” rezerwy racji w tym samym miejscu;
 • Gdy masa jest „zrobione” może być kilka razy w tygodniu zjeść porcję makaronu lub zafundować sobie ciasto, czekolada lub lody. Jeśli kg zacząć powrócić, należy natychmiast przejść na dietę pierwsze dwa tygodnie i usiąść na kilka dni na tej diecie;
 • I, oczywiście, nie powinniśmy zapominać o podręcznikową połowie aktywności fizycznej dziennie.

Z oczywistych przeciwwskazań do diety może być wywołana tylko choroba nerek, ciąża i laktacja. Ilość warzyw w diecie nie jest ograniczony do tego tak, że „wolny od węglowodanów” diety tu nie pracuje, lecz dieta Atkinsa uderzeń po prostu dlatego, że wyznaczonym szkodliwych nasyconych tłuszczów w diecie oraz wprowadzenie korzystnego omega trzy i omega sześć.

[Powrót do spisu treści]

Koreańska dieta, pamiętajcie, nie japońska

W RuNet z przeliczenia tej diety jest również niezbyt przeszkadza – przyjęła podobną Azjatycka „japońskiej diety”, i powiedział, na swój własny sposób. Tymczasem w Korei Południowej nie jest obywatelem podejście do problemu nadwagi. Miejscowy Ministerstwo Zdrowia prostu wstrząśnięty stanem zdrowia koreańskiej młodzieży – nadwagę ma co trzeci nastolatek. Winić chipsy, fast food, i ogromne ilości sody.

Koreańska dieta „z lokalnego Ministerstwa Zdrowia” polega na wykorzystaniu:

 • 3 porcji świeżych lub gotowanych na parze warzyw;
 • 1 porcja kimchi – kiszona kapusta, kalafior, szparagi – produkt z odpowiednim przygotowaniem zawiera prebiotyki i poprawia trawienie nie gorzej niż zwykły jogurt lub jogurt;
 • 2-3 porcji świeżych owoców lub jagód;
 • 1 porcji nabiału i produktów sojowych;
 • 1 porcja ryżu i fasoli;
 • 3 porcje ryb, kurczaka lub owoce morza.

Cola, piwo i napoje bezalkoholowe do czasu trwania odchudzania są wykluczone. Od słodyczy dozwolony słoik galaretki agar. To nie lubi? To prawda, znany piramidy WHO moc w działaniu, tylko z cech narodowych w postaci zmniejszenia ilości złożonych węglowodanów i dodatkiem kimchi.

Tak więc, przed „siedzieć” na diecie popularne dobre Runet wystarczy jednak do zapoznania się z opisem albo na oficjalnej stronie internetowej lub w książce, napisanej przez profesjonalnego dietetyka.

load...