Lasky dla mężczyzn: jak go zadowolić?

Zawartość:

W ostatnim czasie w naszym społeczeństwie, seks oralny uznano niemal perwersja seksualna. Horror, prawda? Jednak czasy się zmieniły, obyczaje stają się coraz bardziej wolny i życie intymne dzieje się wszędzie postępu, całkowicie odrzuca wszelkie tabu warunkowego. Cóż, jak mogłoby być inaczej? Po tym wszystkim, seks – jest to obszar naszego istnienia, który pozwala maksymalnie zrelaksować i zapomnieć o wszystkich problemach i obawach. A dzisiaj jest przeważająca liczba par uprawiania seksu oralnego z wielką przyjemnością.

load...

Zapominamy o monotonii i powtarzania

Ale w rzeczywistości, co rzecz: aby zrozumieć, że to – to jest normalne i naturalne, wciąż byliśmy w stanie. I co dokładnie byłoby miło druga połowa? W tej kwestii, nie wszyscy znają odpowiedź. W rzeczywistości jednak smutne może wydawać, niewielu z nas wie, jak zrobić loda tak, że partner nie jest po prostu doświadczyć zabawy i poleciał do nieba, zapominając o wszystkim.

A jak to zrobić głębokie gardło – tak to jest główną częścią maszyny w ogóle kobiet nie jest znana. Niesamowite w tej sytuacji trochę. Po tym wszystkim, pomimo faktu, że seks oralny – jedna z najstarszych form intymności seksualnej, doświadczenie w tej dziedzinie mamy, niestety, trochę.

Cóż, myślę, oral (fellatio lub jak ktoś chciałby) – i że w tym kompleksie? Tak, kobieta powinna dotykać tylko wargi męskości, jako partner zaczyna odczuwać niebiańskiej rozkoszy! Więc myślę, że praktycznie wszystkie płci pięknej. Och, jak bardzo się mylą! W rzeczywistości, tylko niewielu z nas wie, jak to zrobić to nie tylko dobre, ale przenikliwe drżeć na oral kolana.

load...

Nie, oczywiście, każdy rodzaj seksu oralnego jak każda mężczyzn. Kochają go, gdy kobiety całują je nawet tylko narządem seksualnym. Jednakże, aby cios, dać mu prawdziwą przyjemność, a nie tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Tak, panie, nie jesteśmy tak arogancki, wierząc, że nasz język jest w stanie zawsze swoje ulubione doświadczyć niebiańskiego szczęścia! Wcale nie.

Technika seksu oralnego nie jest tak prymitywne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Warto więc znaleźć odpowiedź na nasze pytanie: Jak nauczyć się robić loda, dzięki czemu partner wystartował do nieba? A co z reguły powinien zawsze kończyć się seksu oralnego.

Oczywiście, człowiek jest łatwo doprowadzić do orgazmu, nawet łagodne rytmiczny dotyk warg i języka do najbardziej wrażliwej części penisa – głową. Nawiasem mówiąc, prawie wszystkie płci pięknej wolą tak ekscytujące drugą połowę. Jednakże, nie jest akrobacji płciowych ustnej. Z biegiem czasu, taki cios nudzi i przestaje straszyć.

Wyobraźmy sobie, że każdego dnia twój chłopak robi to samo: 3 sekundy gryzienie sutków, dwie minuty ons doustnie i wykonywania powtarzalnych ruchów języka. Czy nam się to podoba? Oczywiście, że nie! Zarówno mężczyźni jak i kobiety, jak odmiany. Warto więc eksperymentować! W tym przypadku, nasze wybory zawsze doświadczyć niesamowitych uczuć. I spodziewać się każdą minutą bliskości z wielką niecierpliwością.

Czyni człowieka prawo blowjob

Wielu z nas wierzy, że jeśli mocno i głęboko chwycić męskości usta, a następnie przejść w górę iw dół, można dostarczyć maksimum przyjemności dla mężczyzny. Gdy milczy i cierpią, więc kochają takie uczucia. To, oczywiście, efekt pobudzający, ale nie zawsze daje dokładnie taki rezultat chcemy osiągnąć.

Po pierwsze, ponieważ element wrażliwości wszystkich ludzi są różne. Po drugie, struktura ustach płci pięknej jest również inna. Jeśli małe usta i ostre zęby, kiedy podobna oral mody istnieje ryzyko obrazić najbardziej wrażliwych powierzchni zębów penisa. A jeśli nadal jesteśmy w tym czasie burzliwej członkiem strony partnera podczas fellatio nie będzie angażować się w niebiańskiej błogości i szczepu, ze strachu czeka, aby zobaczyć, co ma zamiar stracić swoją męskość. Co może tam być pasją?

Ale jednocześnie, aby dowiedzieć się, jak zrobić loda? W rzeczywistości nie jest tak trudne, tak naprawdę, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Najważniejsze – chęć i cierpliwość, zarówno swoje jak i Twój partner. I wtedy będzie sukces. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na praktyki i doświadczenia, można wybrać jedną z następujących opcji:

 • Ruch kołowy

Co by pieścić partnera nie podoba (szorstka lub łagodny), opcja ta jest dokładnie taki jak on. Będziesz w tym samym czasie i zacząć drażnić jej chłopaka, wywołując namiętne pragnienie, aby mieć seks. I pomimo tego, że stojąc na kolanach, że jesteś w tej chwili dominującą osobą.

Uzyskiwanie. Zanim zastosuje się lek doustnie jako wrażliwego miejscu męskiego ciała, penisa, delikatnie zbadać jego miękki język i usta. Wyznaczyć punkt najbardziej wrażliwych. Potem lekko pochylając głowę i szczęki, powoli obracając głowę, chwyć penisa głębiej. Musi wykonać usta wolna ruch kołowy.

Gdy członek wchodzi do jamy ustnej na tyle głęboko, powoli ją usunąć, nie przestając obracać głową. A następnie powtórz te same czynności, ale kolistymi ruchami w kierunku przeciwnym. Jak mogło początkowo realizowane tego rodzaju oral lepiej zrobić stojąc przed partnerem na kolana.

 • Magia Bliss

Niezwykły oral oznacza sympatię wszystkich stref erogennych, które istnieją na ciele naszych bliskich. Jednak głównym obszarem wrażliwym penisa jest nie tylko głową, ale także obszar moszny. Faceci lubią, gdy pani pieścić jej język. Jeżeli podczas oral, aby zwracać uwagę na to, że seks oralny dostanie specjalną pikanterii i finezji.

Jak lepiej zrobić ten rodzaj urazu? Wznosimy twardego penisa, usta, aby uzyskać moszny. Następnie silne wstrząsy przemian język masuje obszar pod moszny i samej moszny. Następnie ostrożnie i delikatnie lizał ją i całą penisa do głowy. W tym stale zmieniającym ruchu języka: i zrobić wielki mały osiem, kierując się w górę iw dół, etc. Mężczyźni lubią tych łasic. Metoda ta jest również dogodna zrobić fellatio na kolanach.

 • Motyl

Jak wiadomo, można to zrealizować na różne sposoby, w zależności od nastroju i wielkości wieku męskiego. Na przykład, jeśli penis nie jest ogromny (poniżej 18 cm), można dokonać tego rodzaju oral. Więc, weź płytkie w ustach penisa języka znalezisku głowy i delikatnie lizać obszar, gdzie głowica łączy się skóry tułowia – obszar wędzidełka.

Nieco obejmuje penisa ręką i powtórz wszystko od nowa, wykonując ruchy głowy w postaci ósemki (w czasie, gdy jego usta osiągnął uzdę). Jeśli w tym czasie delikatnie i cicho zachęcać państwa rękę w górę iw dół, jego zastępca płytkie jamy ustnej z silnymi szczękami i głębokich nurkowań (jeśli to możliwe do podstawy), człowiek doświadczy niezapomnianych wrażeń.

W tym przypadku płeć piękna może zwiększyć orgazm orkiestrę (w rzeczywistości jest to główny sztuka seksu oralnego), ściskając palcami kanał spermy wyrzutową znajdujący się u podstawy prącia. Dlatego konieczne jest, aby masować usta i przekazać tułów i głowę penisa, naśladując charakterystyczne skurcze ejakulacji. Jest to dość prosty sposób gardło, ale jest w stanie zwiększyć przyjemność odebrany przez człowieka wielokrotnie.

 • Moszna

Istnieją ludzie, którzy się niebiańską przyjemność, gdy tylko pieszczoty moszny. Nie, oczywiście, podobnie jak penis, pieszczoty ustne, ale w tym przypadku lwią uwagi należy poświęcić tej części ciała. Najpierw należy delikatnie lizać łagodnie stymulujące palce podstawy penisa. Jeśli partner jest całkowicie zaufanych i zrelaksowany, weź moszny w ustach i delikatnie bawi się językiem jąder. Jednocześnie należy pamiętać, że moszna jest bardzo wrażliwy na ból, więc trzeba ją pieścić bardzo ostrożnie.

 • Uzda

Nawilża usta, owija je do głowy linii wędzidełka penisa. Starannie Werth wargi w jednym lub drugim kierunku. Uwaga: wędzidełka – wrażliwą powierzchnię elementu, więc ta technika seksu oralnego może spowodować szybki i silny orgazm mężczyzny. Aby tego uniknąć, od czasu do czasu pójść do konwencjonalnych metod oral, na przykład, z delikatnym lizawek głowy.

 • łatwy oral

Jak najlepiej zrobić loda do szczęki do końca tej sesji nie jest zdrętwiałe? Zapoznaj się z głową w ustach, delikatnie ssać ją jednocześnie uderzając ją czubkiem języka. Poprzez te działania na przemian z ruchami warg wzdłuż penisa, dzięki czemu ściskając go i języka i warg. Powoli, po czym szybko połyka penisa w miarę możliwości i zwolnij go. Powoli schodzimy usta dół szybu, i wspiąć się ponownie przejąć koronę.

 • Delikatna oral

Relax języka, co czyni go najbardziej delikatne, i obejmuje penisa tak, że on lizał jak najwięcej powierzchni elementu. Następnie, dochodząc do głowy, delikatnie dotknął jej językiem. Technika ta jest wygodna oralny w dowolnej pozycji. Zaleca się go używać, gdy trzeba szybko dokonać partnera i przygotować się do seksu.

 • Twardy oral

Mamy naciągnąć napletek element w górę, zamykając głową, podwinąć końcówki pióra nad głową w wyniku filiżance i uczynić je lekkie ruchy koliste. Jeżeli zewnętrzna część penisa nie jest bardzo wrażliwy na ból, może on być w tym czasie nieco półbajtowego. Jednakże, takie metody nie lubią obciąganie wszystkich ludzi. Niektórzy nie lubią używać paniom wszystkie zęby podczas takich pieszczot. Tak więc, zanim rozpocznie gryzienie, konieczne jest znalezienie partnera, czy on lubi takie działanie.

 • Wyrafinowane oral

Jak zrobić dobry oral, którzy pamiętali podoba Ci się ten młody człowiek przez długi czas? Mamy wyciągnąć napletka i delikatnie lizał krawędzie, niekiedy składając głowy wargi i delikatnie ssać go jak lizaka. Puszczając głowy, są starannie liże jej prozhilochki. Pokonaliśmy członkiem języka od czasu do czasu jest dość mocno chwytając głowy szczęki. Okresowo przeprowadzać bagażnik powierzchni penisa zaciśnięte zęby.

 • Lizak

Lizać członkiem języka od podstawy do głowy. Ruchu z jednej strony, a z drugiej strony, w tym samym czasie, przesuwając się w język do góry i na dół. Delikatnie trzymać język na wędzidełka prącia. Następnie schodzimy do podstawy, a zmartwychwstaje do uzdy. Delikatnie masując w tym czasie całą powierzchnię penisa. Metoda ta może spowodować szybki oral orgazm, więc to zrobić ostrożnie, od czasu do czasu przejścia na bardziej łagodnych metod fellatio.

 • Głębokie gardło

Mamy przełknąć penisa tak głęboko, jak to możliwe. Bez poruszania się w język na piłkę, starając się objąć ich jak najwięcej powierzchni penisa. Kilka prasy elementu uchwytu do nieba, a następnie puścić. Ściśnięcia gąbki, a następnie, jakby ledwo brakuje penisa w ustach. Spadek Tab do kubka, utworzony pomiędzy napletka i głowy. Moszny cały czas pieścić ręką.

Teraz już wiesz, co ludzie jak seks oralny. Ale to tylko krótka lista tego, co można zrobić z płci pięknej z partnerem. Lista wszystkich właściwych sposobów, aby zaspokoić mężczyzn, jak wiadomo, jest to niemożliwe.

Najważniejsze w tej kwestii – fantazja i chęć, aby dać jego handpicked nieporównywalne z niczym zabawy. Ktoś to stawia na języku lodu, usta wypełnia z szampanem, ktoś lizanie penisa z kawałkiem czekolady lub truskawki. Knot ma limitu.

Głębokie gardło: subtelności złożonego przypadku

Wielu z nas uważa, że ​​najbardziej wytrawny to głębokie gardło. Jednak, aby wdrożyć to nie takie proste, z tym, może wyrazić zgodę na wszystkie kobiety. Nie każda z pań będzie w stanie utrzymać taką oto „tortury”, gdy przedmioty wkładane gardła. Jak więc nauczyć się robić głębokie gardło, które nie chcą od razu biec do toalety?

Błędem jest myśleć, że dla osiągnięcia maksymalnego efektu, trzeba połknąć penisa tak głęboko, jak to możliwe. W rzeczywistości, głębokie wchłanianie nie towarzyszy niezwykłe lub zbyt zmysłowych doznań. W rzeczywistości, ludzie są po prostu przekonać się, że po obejrzeniu egzotyczny film.

Prawdziwa rozkosz większość przedstawicieli silniejszej płci czuje kiedy kobieta robi loda na różnorodność, entuzjazmu i chęci. Stopień chwytając usta penis z małym nie ma znaczenia. Jeśli człowiek jest ważne, aby poczuć jego kogut głęboko nurkowania, a jego partner nie może tego zrobić, istnieje kilka sztuczek. Na przykład, może to być uzupełnione obciąganie obhvatyvaniem członek ręce tułowia. Ale, oczywiście, byłoby lepiej, aby nauczyć się robić głęboki uchwyt. Właściwa seks oralny tego typu mają pewne cechy.

Na najgłębszym absorpcji najlepszym rozwiązaniem byłaby sytuacja, w której partnerami są w pozycji 69 (ich głowy to sobie do genitaliów). Jeśli kobieta jest w kontakcie z penisa do gardła mimowolnie wystąpić odruch wymiotny, a następnie, w celu ataku było zrobić lekkie strzały palcami w okolicy gardła. W tym przypadku, człon napędzany przez język, wargi i gardła jednocześnie.
W celu zmniejszenia występowania odruch wymiotny do minimum, to powinny być w miarę możliwości złagodzenia gardło, a nie szczep ją w głębokiej penetracji.

Wytrysk – wynik pieszczoty ustnej

Kolejny niuans gardło, co nie zawsze jest jak pań – moment wytrysku. Zazwyczaj taki drugi człowiek zaczyna konkretne ruchy do współżycia seksualnego, w którym penis zanurza się coraz głębiej w jej usta. W tym celu musi zostać zakończona: spróbuj się odprężyć jak najwięcej i nie zawiesza się od partnera.

Sztuka seksu oralnego polega na naszą zdolność do podejmowania spermy w ustach. W przeciwnym razie, uczucie orgazmu będą zepsute. Większość ludzi czuje się bardzo bezstronnie, jeśli nasienie wylewa się po oral (lub splunął). Z tego samego, do wytrysku nie było niebezpieczne dla układu oddechowego, na wprost kobiety mają niewiele do odwołania głowę na bok, jednocześnie chwytając usta penisa tak głęboko, jak to możliwe.

Pytanie połykanie spermy – jest to prawdopodobnie największe i bardzo delikatny problem, oral. Jeśli będziemy pluć nasion lub wściekle wytrzeć go z twarzy człowieka jest poczucie, że w najbardziej intymny moment intymności ustnej został odrzucony. Nasiona męska z punktu widzenia lekarzy – bardzo przydatna życiodajny eliksir ma działanie redukujące. Ponadto spermy – wspaniały środek do pielęgnacji skóry. Oczywiście, smak nie zawsze jest przyjemne, ale jest to łatwe do naprawienia, jeśli, na przykład, regularnie pić elekta sok ananasowy lub owoce do paszy.

Nie myśl, że podczas orgazmu oral tylko w stanie uzyskać człowieka. W tym czasie najwyższą błogością może przyjść i kobiety, jeśli ona da się do procesu w całej jego pełni. Pomaga to albo masturbacji, albo oba są popełniane przez mężczyzn kunnilingulis.

Wiele kobiet twierdzą, że zdanie, skierowane podczas prawej blowjob w oczach mężczyzn, a jego niesamowite wiatry i partnera. Szczególnie przyjemne dostarcza okiem w momencie orgazmu. Iz głębokie gardło praktyki tantryczne oddech, w połączeniu z kompresją krocza mięśni i zwalnianie. To przyczynia się do niezwykłej jasne i długim kobiecego orgazmu.

Pozuje do seksu oralnego może być inna. Każda para wybiera pozycję, która jest w stanie zapewnić maksymalną przyjemność dla obu stron. Najważniejsze – pragnąć takich pieszczot i dążyć do nich i zawsze mężczyznę i kobietę.

Podsumowując, należy pamiętać o kilku zasadach dobrego oral:

 • Chcąc zrobić loda;
 • Wdrożenie go na różne sposoby;
 • Postarać się o bardzo maksymalną przyjemność podczas seksu oralnego;
 • Stale poruszać;
 • Kochać penisa męża;
 • Zwrócić większą uwagę na głowy i członków moszny;
 • Pieścić trakcie loda męskich stref erogennych;
 • Staraj się nie wypluć spermę.

Eksperymentuj! Rzeczywiście, w intymne życie wszystko jest dopuszczalne, co obydwaj partnerzy zgadzają! Cios – jest to najbardziej intymna część, która jest w stanie połączyć się z dwóch do końca swojego życia. Plus, po czym w związku zaczyna dominować kobiety.

load...