Laminowanie włosów w domu: instrukcje i informacje zwrotne na temat procedury w domu

Laminowanie włosów w domu – jest to sposób na poprawę kondycji włosów za pomocą specjalnej powłoki, otaczającej włosy. Powłoka ta sprawia, że ​​włosy grubsze, lśniące i gładkie, a są one mniej podatne na elektryzowanie się. Okrywające i być wypełnioneprostych włosów bez przyklejania się do siebie. Procedura ta jest nie tylko nieszkodliwe, ale nawet pomocne. Jego działanie zwykle utrzymuje się przez 3 – 4 tygodnie. Ale jeśli włosy są bardzo zniszczone, ich właściciel będzie mógł cieszyć się efekt w krótszym przedziale czasowym – 2 – 3 tygodnie. Jednak wszystkie będą w stanie lepiej poczuć uderzający kontrast między tym, co było wcześniej i co stało się potem.

load...

Zawartość:

Narzędzia i komponenty do laminowania

Do laminowania zabiegu włosy są ważne, aby wybrać narzędzia wysokiej jakości, więc ich zakup jest lepiej iść do sklepu dla profesjonalnych fryzjerów. Produkty procedury nie może zawierać amoniaku i nadtlenku wodoru. Ich skład zazwyczaj zawiera naturalne składniki, włosy wzbogacających te aminokwasy, które z kolei są utracone podczas barwienia i rozjaśniania włosów. Poszczególne elementy zawarte w profesjonalnych urządzeń do laminowania, zawiera specjalnie do usuwania zapalenie na skórze głowy i stymuluje wzrost włosów. Prawie zawsze, te środki zawierają ochronny UV – filtry, które nadal chronią włosy po zabiegu i sprawiają, że kolor bardziej intensywny i trwały.

Jak przeprowadzić laminowanie włosów

  1. Domu umyć włosy powinny oczyszczający szampon, a następnie – całkowitego wyschnięcia.
  2. Na suche włosy nanieść agent specjalny laminowanie włosów.
  3. Włosów objęte konwencjonalną folię spożywczą, a następnie przez 25 – 30 minut, proces ogrzewania prowadzi się 5 minut od ogrzewanej suszarki do włosów, 5 minut do ostygnięcia. Alternatywne ogrzewanie – chłodzenie jest powtarzane 3 razy.
  4. Włosy powinny być dokładnie wypłukane i leczony odżywki do włosów, a następnie spłukać ponownie.
  5. Suszy włosy i stylizacji wykonywane w razie potrzeby. Teraz jest czas, aby cieszyć się wynikami!

Najbardziej optymalna przerwa między laminowania zabiegi włosy w domu – to trzy tygodnie. Można, oczywiście, należy powtórzyć proces i częściej, ale w tym sensie nie jest. W odniesieniu do ograniczeń mają praktycznie. Kobiety w ciąży z alergii i innych może prodelyvat tę procedurę bez żadnych problemów dla zdrowia. Jedyną rzeczą – dla właścicieli rozszerzeń laminowanie włosów jest bez znaczenia, gdyż włosy są już bardzo gęsta. I w przypadku tej procedury, gdy włosy są wzbogacone w składniki odżywcze, a zatem zwiększa objętość, to zasada działania – nie oznacza liczbę jakości.

load...

Do treści

Budżet opcja kosztowna procedura

Tak więc, jeśli chcesz stać się właścicielem zdrowe, grube, błyszczące i gładkie włosy, nie bój się do przeprowadzenia tej procedury. Spędził sporo wysiłku, można uzyskać doskonałe rezultaty. Twoje włosy będą wyglądały tak, jakby na nich przez długi czas „wyczarował” profesjonalnego fryzjera.

load...