Laminowanie włosów: fryzura jak pokrywie

Zawartość:

Piękne gęste włosy przez cały czas, jest klejnotem kobiety i przedmiotem jej pożądanie. Luksusowe kudły piękności Hollywood i modeli, którzy patrzą na nas z ekranów telewizyjnych i ze stron kolorowych magazynów, zawsze powodują podziw i zazdrość światła: „Chciałbym mieć taką urodę!” Ich włosy są gęste, jedwabiste, ciężka fala pięknej spadają z ramion lub latać pod tchnieniem wielkim fanem wietrze.

load...

Dziś to marzenie stało się rzeczywistością. Wszystko to może dokonać każda kobieta jest obecnie wart tylko zrobić laminowanie włosów – w domu lub w salonie. Ta funkcja jest dostępna w naszych czasach każda kobieta, bo wszystkie salony kosmetyczne oferują tę usługę.

Historia wynalazków

Najpierw zrozumieć, co laminowanie włosów. Aby to zrobić wycieczkę do historii występowania rozpatrywanych usług kosmetycznych i zdefiniować niektóre terminy, które są często mylone nawet kreatora w salonach oferujących procedurę laminowanie włosów. Terminy te dużo. Ten elyuminirovanie i laminowanie, laminowanie i bio-i szyby, a ekranowanie i cementowania, i cieplno-maska.

Więc skąd nazwa ma znaczenie? W rzeczywistości, to wszystko zaczęło się elyuminirovaniya gdy firma Goldwell w 1997 roku opracowała i opatentowała nową farbę Elumen w oparciu o innowacyjne technologie w kosmetologii. Był to pierwszy dowód farby bez amoniaku i nadtlenku. Wnika w strukturę włosa, nie uszkadzając go. Stosując ten wynalazek, Japończycy stworzyli cud farba do elyumen pielęgnacji. W procesie farbowania to nie boli włosy, ponieważ nie wpływa na ich strukturę i nie zakłócają naturalny pigment.

load...

Pomimo wysokich kosztów, elyuminirovanie Goldwell było wielkim sukcesem. Patrząc na to, i innych producentów produktów do pielęgnacji włosów, na przykład japońskiego giganta zaczęła produkować barwniki kwasowe niskie. Różnią się one od elyuminata polegała na tym, że zostały barwieniu. Kobiety na całym świecie entuzjastycznie powitał nowy wynalazek i chętnie zaczęli stosować nową farbę do włosów.

Po pewnym czasie doszedłem do służby i do naszych salonów kosmetycznych. Ich klient, odnosząc się do innowacyjnej usługi, zniekształcone pojęcie „elyuminirovanie” i zaczęli nazywać go „laminowanie włosów.” Jak mówią, popyt tworzy podaż, a ta ciekawość rozpoczęła nowy wynalazek. Przemysł kosmetyczny, podnosząc genialny pomysł, opracowała linię produktów do pielęgnacji włosów, właściwe nazwisko jest już znane.

Istotą laminowanie włosów

Istotą procedury laminowania włosów jest lutowanie płatków i naskórek, składający się z włosami, chroniąc je od środowiska zewnętrznego. Fakt, że pod wpływem agresywnych czynników naskórek ma tendencję do łuszczenia się, w wyniku czego uszkodzony struktury włosów i w konsekwencji pogarsza się ich wygląd, włosy są cięte i zanikać.

Należy jeszcze raz podkreślić, że termin „laminowanie włosów” zawdzięcza swoje pochodzenie wyłącznie Polki. Ale kiedy idea zawarta w życiu, że każdy producent starał się dać im produkt wytworzony zgodnie ze swoją nazwą. Stąd powstały warunki bio-laminowanie, klejenie, przeszklenia, ekranowanie, maski termicznej, i tak dalej: ale to wszystko to samo – laminowanie włosów.

Teraz, gdy znamy historię wynalazku i określono jej warunki, staramy się zrozumieć, co jest istotą tej procedury. Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że nie jest to postępowanie lecznicze i kosmetyczne, z tymczasowym efektem. W rzeczywistości, podczas laminowania każdy włos indywidualnie powlekane z bardzo cienkiej folii mikronów o określonym składzie, za pomocą którego jest wykonany włosy gładkie i jedwabiste. Ponadto, laminowanie włosów zwiększa swoją objętość o 15% i zachowuje kolor.

Jak jest laminowanie włosów?

Technologia laminowanie włosów może się różnić w zależności od zastosowania kosmetyków. Każdy producent, tworząc laminowanie włosów, przewiduje procedurę jego używania. Ale ogólna zasada, że ​​mają jeden. Jak wiemy, pod wpływem czynników zewnętrznych, struktura włosów jest uszkodzony: łuski, które zakrywają włosy, złuszczają, a oni stają się kruche, bita, tracą swój blask i piękno. Na barwienia koloru włosów spada bardzo szybko i nierównomiernie zmyta.

Aby tego uniknąć, należy zastosować proces laminacji kolor włosów, w którym każdy indywidualnie zawinięty włosy kompozycję laminowania. Technologia ta pozwala na uszczelnienie naskórka włosów i stworzyć idealną powierzchnię. Należy zauważyć, że specjalny skład, który nakłada się na włosy, wybrany mistrz zgodnie z typem włosy z serii odpowiednich narzędzi. Po nałożeniu na laminowanie włosów stoisko 20-30 minut.

Dla równomiernego rozkładu laminowania to znaczy wymaga pewnego obróbce cieplnej, która zmienia się w zależności od szeregu kosmetyków. W niektórych narzędzi włosy są zamknięte, w temperaturze do 140 ° utjuzhkom wstępnie folię ich pakowania. Dla zastosowania innego, dość ciepłym suszarką do włosów. Laminowanie włosów procedura nie trwa dłużej niż dwie i pół godziny.

W niektórych przypadkach taka procedura ma zastosowanie?

Laminowanie włosów jest odpowiedni dla każdego typu. Zwłaszcza ta procedura jest pokazany kobiety, które mają włosy nie różnią blask i gęstość. Jeśli popełnisz laminowanie pasm włosów przed i po będzie radykalnie inna. Ponadto zaleca się wykonać tę procedurę, w której są zbyt suche, uszkodzone i bitą. Nie rób laminowania kobiet z gęstym włosem, mający gęstą strukturę, ponieważ ich włosy się tłuszczu. Właściciele takich włosach trzymać procedura laminowanie włosów po prostu nie ma takiej potrzeby.

Zaleca laminowanie włosów farbowanych. Osłona laminowania obejmujące farbowanych włosów zapobiega pranie tuszu, dobrze zachowaną kolor. Odcień jest jasne, nasycony, o ile kompozycja nie laminowania przemywa się. Należy pamiętać, że barwienia dokonuje przed laminowaniem zabiegów do włosów.

Procedura ta nie jest przeciwwskazane i trwałej, zwłaszcza, że ​​„chemia” zepsuć włosy, palić przez nich, a oni po takiej procedury są nudne i bez życia wygląd. Należy jednak pamiętać, że słabe loki włosy po laminowaniu mogą pod własnym ciężarem stracić formy. Warto zauważyć, że laminat nie może być układany szczypce do włosów lub lokówki.

Laminowanie sobie włosy

Jeśli chodzi o procedurę laminowanie włosów w salonach – przyjemność Jest to dość drogie, w zależności od klasy kabiny i używane linii kosmetycznej. Nie wszystkie kobiety mogą sobie pozwolić na to cały czas, ale każda kobieta chce być piękna. W tym przypadku można zrobić leczenie laminowania włosów w domu. Jest to o wiele tańsze i nie zajmuje dużo czasu.

Ale eksperci zalecają, aby przed laminowanie zrobić w domu, należy najpierw tę procedurę w kabinie. Nie będzie testować stan włosów, aby pomóc znaleźć odpowiednie narzędzia i prawo określi czas ekspozycji. Następnie można spróbować powtórzyć tę procedurę w domu.

Aby to zrobić, trzeba będzie zakup specjalnego sprzętu do laminowania, które obejmują szampon do głębokiego oczyszczania, ujędrniające maski, farby i narzędzia, pod kątem laminowania odcień. Bardzo popularne laminowanie włosów w domu są Paul Mitchel, Goldwell, Lebel Cosmetics, Sebastian. Nie jest zły, a linia Matrix Kolor Sync pogodnie.

Jak utrzymuje laminowanie włosów

Więc zdecydowaliśmy się i laminowanie. Ile jest cud przechowywane na głowie, a kiedy trzeba powtórzyć procedurę? Średnio laminowanie trwa od 1 do 3 miesięcy. A film medyczny jest zmyta z włosami bardzo gładka, tak że przejście będzie prawie niewidoczny po 30-40 dniach po zabiegu. Można powtórzyć laminowanie włosów w dowolnym momencie, bez obawy, że zbyt często psują zabiegi włosów.

Jedną z głównych zalet laminowania – bezpieczne dla struktury włosa 100%. Co więcej, procedura ta pomaga twoje kosmyki wyglądają nie tylko doskonały, ale także pomaga przywrócić zdrowie włosa od wewnątrz. Bez względu na to jak to zrobić laminowanie, w salonie lub w domu, – szkód z niego nie będzie.

Procedura laminowanie otworzyło nowe możliwości, aby stać się jeszcze piękniejszy przed wielu kobiet. Wynalazek ten umożliwia każdej kobiecie zrobić włosy nie jest gorszy niż na zdjęciach w magazynach mody. Innym problemem współczesnych kobiet jest stracona na zawsze w przeszłości ze względu na fakt, że nie był zbawienny i nieomylne środki – laminowanie włosów.

load...