La Dolce Vita, lub 10 sposobów, aby jeść i utrzymać smukłą sylwetkę

Zawartość

Smukła dziewczyna nie jedzą ciastka i nawet nie patrzeć w kierunku czekolady … Być może jest to dobra mantra, ale na pewno nie jest odzwierciedleniem trudnej rzeczywistości. Ci, którzy mogli nie tylko schudnąć, ale również utrzymać wynik jest praktycznie nie ograniczają się do „różnorodność gatunkowa” żywność. Wiedzą prostych zasad, które pomagają zachować kształt i do zaspokojenia własnych pragnień w tym samym czasie. A jeśli nie czują się pozbawieni, powodzenia w utracie wagi uśmiecha się coraz więcej zabawy.

load...

[Powrót do spisu treści]

10 sposobów, aby jeść, a nie lepiej

[Powrót do spisu treści]

Jak walczyć z zakorzenionych nawyków

Podzielić i podbić

Porzucić nałóg, aby zastąpić spożycie czekolady żywności, bułki lub panna Kotoy. Zaplanuj swoją dietę i jeść 3 razy dziennie, „normalne” jedzenie i słodycze używać jako deser. Pomoże to uniknąć wahań poziomu cukru we krwi i przejadanie się.

Znaj swoje preferencje

Powiedzmy, że nie może żyć bez czekolady marshmallow. Ale wiesz dokładnie, co to znaczy być w kuchni szafy diety pójdzie na kawałki. Przez cały dzień wyciągnąć każdą słodycz, aż do końca opakowania? Kup swoje ulubione gadżety „kawałek”. Nie tak trudno, ale bezpiecznie.

load...

Zapomnij „wyrafinowania”

„Zdejmowanie czekoladę dzisiaj, a jutro iść do pracy na piechotę” – ulubionej strategii? Ciało, niestety, nie może pracować uczta, po prostu dlatego, że tak chcą. Jak on czerpie energię zależy od poprzedniego posiłku. A gdyby był bogaty w cukier, organizm zużywa pewną ilość kalorii, a reszta może i zaopatrzyć się jeśli nie obserwować umiar w kolejnych posiłkach.

„herbata” – to nie jest jedzenie

Zatrzymać wprowadzenie cukru w ​​herbacie. W przyrodzie istnieją bardziej przyjemne i nieszkodliwe słodyczy – stewii liści, na przykład. Lub plasterki słodkie jabłko lub banana. Zamień zwykłe herbatniki z suszonych owoców, słodkich owoców 3-4 dni w tygodniu, a resztę czasu bez „prikusku” i stopniowo odzwyczaić „herbatę”.

[Powrót do spisu treści]

Harmonogram odbioru i właściwego balansu liczenie

– nie tylko dla księgowych

Właściwa równowaga płynów i elektrolitów – w połowie drogi do sukcesu. Jeśli naprawdę notorycznie pić 2 litry wody dziennie, przekąski słodycze tylko dlatego, że chcę, aby odświeżyć swoje usta, nie grożą.

„rozpuszczone” emocje

Nie, koktajle alkoholowe i wino. Kushan z frustracji, nuda, smutek? Użyj tajemnicę joginów – wyobraź sobie, swoich emocji w postaci małych chmur, i niech świeżego powietrza, aby je rozproszyć. A jednak, jak Indianie, pokolorować posiłków różnych przypraw, nie pozwoli Ci się nudzić na talerzu. Pomyśl słodkie

Harmonogram

Dietetycy uważają, że „zgorszenie” nie powinny być planowane więcej niż 100 kalorii dziennie. W celu zapewnienia, aby zachować figurę, zjeść „prawdziwe” czekolada, lody i inne słodycze 2-3 razy w tygodniu, reszta czasu – zastąpić je suszonymi

Owocowych Oblicz wszystko wcześniej

Większość dań jemy codziennie, przez całe życie. Dlaczego nie obliczyć, jak wiele można sobie pozwolić na 100 kcal? Jeśli wagi kuchenne i tabeli kalorii – nie twoja sprawa, wykorzystywać regułę trzech ukąszenia – tylko 3 kromki bombonierek w jeden dzień.

[Powrót do spisu treści]

Pomagają nowe zasady

Uzyskaj łyżkę na deser

Dom słodyczy jeść łyżeczką do jajek na miękko. Przerwy czekolady w paski i każdy kawałek zawinąć w folię. Pomoże to ograniczyć porcje. W restauracji, zamówić jeden deser dla dwóch z dziewczyną, a dwie małe łyżeczki do niego. Usuń

Surowe zakazy

Wybierz taką dietę, która pozwoliłaby pewne odchylenia. Dieta 5 czynników z „dzień odpoczynku”, „-60” z możliwością jeść ulubione potrawy na śniadanie – wszystko to System odchudzania pomoże Ci schudnąć i nie stracić zdrowy stosunek do dań słodkich. Eksperymentuj!

load...