Kwiaty z koralików z rąk – zacząć od drobnych

Zawartość:

Co to perełki, wiesz, może wszystko. Jednak nie wszyscy mają pełne zrozumienie tego, jak różnorodny jej stosowania. Koralik bombki splot zrobić naszyjniki i korale, klipy i pierścienie. Paciorkami hafty zdobią malowidła odzież, torebki i torby. I perełek zrobić piękne kwiaty! Oczywiście, prawdziwe arcydzieła beading podlegające wyłącznie doświadczonych craftswomen, ale aby kwiaty koraliki z rękami można praktycznie każdego, kto wymusza taki cel. Oczywiście, należy zacząć od prostego, a dopiero potem przejść do rozwoju zaawansowanych technik. Ale trzeba zacząć! Spróbujmy?

load...

Przygotowujący materiały

Jest to bardzo łatwe do wytworzenia kwiat koralikami. Radzenia sobie z nim nie tylko początkujący kochankę, ale nawet dzieci. Tak więc, na prostym zroszony kwiat musimy następujące materiały.

  • Multi-kolorowe kulki do płatków kwiatów i zielonych kulek do jego liści. Nawiasem mówiąc, odpowiednie pręty i cięte, i okrągłe.
  • Koraliki mniejsze niż płatków i liści. To używamy aby pręciki kwiatowe.
  • Nić wątku zielony lub tęczówki do dekoracji (nawijania czujnik). Lepiej jest, jeśli są one zbliżył tonem zielonych koralików.
  • Drut o średnicy takiej, że nawleczone koraliki.
  • Korki z butelek, które staną się „garnki” dla kolorów.
  • Alabaster do mocowania kwiat w doniczce.

Jednakże, drugi materiał może być łatwo zastąpiony przez zwykły gliny. Lepiej wziąć drut miedziany. Jest giętki i wytrzymały, a poza tym jest bardzo korzystne dla sznurka kulek. Korki z butelek może być także zastąpiony przez dowolnych odpowiednich pojemnikach.

Zbierać płatki

Tak więc, na pierwszej karcie musimy wyciąć kawałek drutu długości około trzydziestu centymetrów. Teraz nawleczone na nim (bliżej lewego końca drutu), trzynaście, piętnaście perełek posiekane perełkowym i skręcenie drutu w celu utworzenia pętli z sterowni. Aby to zrobić dwa lub trzy zakręty, podłączając przewód pod ekstremalnym koralikami. Prawo z płatków nawleczone jak wiele innych perełek i tworzą kolejną pętlę. I robimy taką samą pętlę na lewo od pierwszego.

load...

Wykonujemy na krawędzi płatka. Naciągiem osiem lub dziesięć kulek (okrągłe – więcej) na prawym końcu przewodu, możemy przenieść je do skrajności pętli i omijając drut pod pośrodku górnej części pętli. Połączenie dwóch lub więcej z trzech kulek, luki między prawej i pętli środkowym i z pominięciem przewodu pod środku górnej zawiasy środkowej. Kolejne dwa lub trzy kulki – i drut w górnej części lewego zawiasu. Teraz krawędź spływu, stawiając osiem lub dziesięć kulek w dół przewodu do podstawy skręcie płatek i zabezpieczyć go za pomocą kilku obrotów. Ta u podstawy płatka obu końcach kabla. Robimy tak, siedem lub osiem płatków.

Teraz przychodzi kolej połowie drogi kwiat – pręciki i słupek. Do produkcji nowego odcinka przewodu stawiamy na duży żółty koralik, drut złożyć na pół i przekręcić. Jest to słupek z kwiatem. Przy długości segmentu nieco większa niż w poprzednim umieścić na małej żółty kulek drutu złożonego na pół i obrócić go do postaci pręcików macierzystych około cm wysokości. Rekolekcje w prawo lub w lewo, kilka centymetrów, a po prostu zrobić jeszcze jeden pręciki. W ten sposób cała długość drutu Opanuj Osiem pręcikami.

Ponadto, drut odbioru tłuczek nałożyć go na środku nawijany drut pręciki i słupek pierwszą w lewo przewody krawędzi wraz z pręcikami, potem w prawo. Swobodne końce drutu skręcie okazuje całym.

Zbieranie liści

Liście wykona w technice francuskiego oplotem. Aby to zrobić, na odcinku przewodu zrobić paczkę, odchodząc od jednego końca trzech centymetrów. Teraz umieszczone na krawędzi długich pięć długich kulek, przenieść je do guzków, wykorzystać około czterech centymetrów wolne drut i dokonać pętli zagięty na pół i skręcanie kabla. Nasze koraliki będzie pomiędzy pętlą i knot – w środku, liści.

Obok wolnego końca drutu kładziemy na dziesięć okrągłych koralików i zrobić dwa zwoje drutu na wiązce – w jednej krawędzi liścia. Założyliśmy jedenastu kule na swobodnym końcu przewodu i przymocować go do podstawy pętli – drugą krawędź liścia. Nie zapomnij po brzegi wyprostować drut przed przykręcenie do arkusza nie uzyskać krzywą.

Do ramy krawędzie skrzydła są kontynuowania pracy ze swobodnym końcem drutu. Stawiamy mu dziewięć długie korale i zamocować na jednej krawędzi okrągłych koralików. W ten sam sposób możemy zrobić, a drugim łuku jedenastu długich koralików, zabezpieczenie przewodu pomiędzy łukami. Ulotka gotowy. Podobnie robimy pięć liści.

Umieszczenie gałązkę. Dla niej, oprócz zebranych liści będą musiały więcej i zielone nitki. Więc, weź liść w jednej ręce, aw drugiej wątku. Kotwiczenia do podstawy nitki liści i oplatają się wokół jego nóg z drutu przy zastosowaniu kolejno w dół. Owinąć nogę przez długość dwóch centymetrów, odnoszą się do niego drugi liść, zapiąć go i jest owinięte wątku. Dodatkowo nałożyć uzwojenia, łącząca dwie nogi w jednym liście. Nakładanie zwojów gwintu na długości około centymetra, trzeci zapiąć liść, dołącz nogę ogólne i splatać nici. Gałązka gotowy. Podobnie robimy z drugą gałązkę.

Umieszczenie kwiaty

Kiedy wszystkie elementy są gotowe do kwiatka, to jest zbieranie i konsolidacja w garnku. Aby to zrobić, bierzemy jeden płatek, stosuje się go do pręcików i zamocować. Pręciki Drut powinien być podstawą kwiatka, tak że wszystkie szczegóły trzeba przywiązać do niej. Następne przymocować druga klapka naprzeciwko pierwszego. Następnie zamocować drugą parę występów umieszczenie wszystkich czterech płatków poprzecznie. A pozostałe cztery płatki włączyć zamocować pomiędzy nimi – w szczelinach między płatkami.

Ponownie, weź zieloną nić i zacząć skręcać łodygę kwiatu. Owijając go z gwintem o długości pięciu centymetrów, przymocować pierwszy gałązka z liści, gałązek podłączyć nogę z łodyżki i nadal skręcać. Po kolejnej wysokości centymetr macierzystych przymocować drugi gałązka łączy oba przewody i kręta łodygę do końca, pozostawiając gołe końcówkę małego łodygi.

Następny zapiąć kwiat w doniczce. Aby to zrobić, wlać trochę alabastrowy nasadkę i rozcieńcza wodą do gęstej śmietany. Wymieszać gips i włożyć wtyczkę w centrum kwiatu. Mieszanina zestala się dziesięć minut. Aby nie czekać, trzymając przez cały ten czas floret rękę, musi być obsługiwana przez zastąpienie gałązkę, na przykład, szpulka nici. Jeśli nie chcą zadzierać z alabastru, wystarczy wypełnić korka gliny i włożyć kwiat.

Kiedy kwiat jest mocno zablokowana w rurze, jest to możliwe do dekoracji garnka, Bay „starter” klej dekoracyjną i wypełniony piaskiem lub małych kuleczek. Krawędzie owijki papierosowej taśmy lub taśmy o dowolnej odpowiedniej szerokości. Rozprzestrzenia się płatki kwiatów i liści na gałęziach, albo wyprostować zgięcia łodygę i podziwiać swoje dzieło.

Kwiaty mogą być wykonane z kolorowych koralików, a następnie dostać rzeczywistym Tsvetik semitsvetik. Jeśli robisz to z białymi i żółtymi koralikami, to będzie stokrotka czy czerwony – maki. Jednym słowem, fantazjować! Taki słodki drobiazg i biurko w biurze ożywi i zajmie swoje miejsce na półce w domu. Spróbuj zacząć od drobnych, a następnie każdy skomplikowany sprzęt jest zobowiązany do przedłożenia do Ciebie! Powodzenia!

load...