Kwiaty z filcu z rękami: szybka i łatwa

Zawartość:

Sztuczne kwiaty kiedykolwiek tak zaangażowany, być może, każdą kobietę. Jest to zrozumiałe: w jaki sposób może pozostać obojętny jako idealnych tworów natury. Ale spróbuj odtworzyć to piękno do niego – naturalne pragnienie każdej konesera piękna (kim jesteśmy). Dlatego, sztuczne kwiaty techniki wytwarzania wymyślone przez niewiarygodną kwotę, od najbardziej skomplikowane elementarne.

load...

Spróbuj swoich sił w żadnym z nich – „punkt honoru” każdego z nas, dlatego staramy się, tworzyć, tworzyć. A najbardziej „wdzięczny” materiał dla większości needlewomen wierzy tekstyliów sztuczne kwiaty. Kwiaty z jedwabiu, organzy, drukowanej bawełny, wełny i odczuwalne. Dzięki temu, że odczuwalne – nie tkaniny, specjalny materiał wytwarzany metodą filcowania na dół, wełna i sierść. Filc – Filc jest cienki, włókniny tkaniny. To dlatego, że nie spaść i jest bardzo wygodne do robótek – szczególnie dla początkujących mistrzów. Nauczmy się jak zrobić kwiaty z filcu z ich rąk.

Róże z filcu

Ach, róże, róże … Rosa – niekwestionowaną królową świata kwiatów i ulubiony wśród „modeli” dla sztucznych kwiatów. Aby filc róża tak proste, że po prostu zdumiony. Spróbujmy?

W celu dokonania tych róż, musimy:

  • Kawałków kolorowego odczuwalne dla kwiatów i liści,
  • Klej,
  • Kartonu lub papieru szablony wzory,
  • Szpilki,
  • Nożyczki.

Aby rozpocząć, czerpać wzory kartonowych: okrąg o średnicy około dziesięciu centymetrów, dla zewnętrznych płatków, koło nieco mniejszą średnicę w środku kwiatowego nieco spłaszczone koła (zaokrąglony kształt owalny) o tej samej wielkości dla zewnętrznych płatków i liści wzór w postaci róż. Teraz wycięte z filcu na kilka kawałków i przystąpić do tworzenia kwiat.

load...

Weź dwa okrągłe wykroje, składając je w połowie (oddzielnie). Przemieszczać przedmiot obrabiany w rolki i naniesiony na sekundę, a rolka zawijania ponowne seredinku róży. Ścinanie, części stykowe przebijające przez podstawę zarodku. Następny podnieść pół róży, składane płatki, mocując je szpilkami i wylewanie klej do kwiatka. Poczekaj, aż klej wyschnie, wyjąć kołki i klej kwiat do jednego z wielkich klubów (jak filiżanka i spodek). Ten sam klej baza liści. Cała reszta z płatków są dobrze ułożone w dwóch wykrojów, po prostu przykleić je bezpośrednio do dolnego okręgu na górze liści. To wszystko. Rose z filcu gotowy.


Filcowe an_1

Bardzo oryginalny i zabawny, zbyt, może sprawić astrochki filcu. Aby to zrobić, będziemy potrzebować:

  • Paski kolorowego filcu,
  • Piękne przycisków lub perełki,
  • Igły do ​​szycia, szpilki, gwint
  • Nożyczki,
  • Klej.

Aby rozpocząć kotlet z filcu pasków różnej szerokości i dyn. Długość musi być wystarczająca, aby taśma z zamkniętego pierścienia obraca się w kwiaty i szerokości taśmy składa się na pół długości powinna wynosić przyszłych płatków kwiatów.

Tak więc, ma taśmę z filcu, zagięcie na pół (długości) i listwy mocującej połówki styki krawędzi. Teraz z rowka powoduje głębokości nacięcia połowy szerokości zagiętego paska. Dalsze długie szwy szyte wyczuwalne przez kołki mocujące i wyjąć szpilki. Następnie kurczliwe taśmy Pert zbierania na nić i pierścienia zamykającego. Zamocować nitkę i odcięte i ekstremalne „płatki” uszyć razem. Z filcu wyciąć małe kółko na Midway kwiat i przyklej go na naszej astrochku. Na okręgu przyszyć guziki lub koralikami.

Fiołki z filcu

Dla tych, musimy fiołki fioletowe i różowe odczuwalne dla kwiatów i zielonych liści. Opierając się na kartonowych płatków szablony koniczynkę (trzy serca połączone niższych ostrymi narożnikami). Dla Violet, będziemy potrzebować dwóch dużych elementów, jeden nieco mniejszy, dwie sztuki nawet mniejszy i jeden bardzo mały Shamrock.

Teraz kwiat zbieranie, składanie półwyrobów ze sobą i łączenia ich z klejem. Po pierwsze duże koniczynki nałożyć taki sposób, że płatki są przesunięte. Następnie klej trzecią formę wstępną o mniejszym rozmiarze, i – dwa bardziej złożona w sposób podobny do dolnych płatów. Stawiamy na górze najmniejszego Shamrock. W środku szyć mały żółty i biały kulek.

Na liście fiołka wycięte z zielonego filcu inny koniczyny, której wielkość musi być większa niż wielkość dna płatków kwiatowych. I że klej Zamówień zielony kwiat. To wszystko – gotowy do fioletowego.


Słonecznik Felt

Innym kwiat, który jest jasny i piękny, i jest bardzo, bardzo prosta

Do tego trzeba wziąć słonecznika żółty i czarny filc, igły z żółtej nici, kleju, tkaniny i czarnych koralików. Żółtych czuł potrzeby wyciąć osiem podłużne „płatki” na dwóch pierwszych poziomach płatków kwiatowych i osiem na górnej kondygnacji. Konieczne jest także, aby wyciąć dwa czarne Tarcze filcowe: na fundamencie i na Midway.

Zrób pierwszy czarne kółko i kleju wzdłuż jego obwodu pierwszy szczebel płatami tak, że połowa płat zalecał obszar bazowy. Następnie przykleić drugą kondygnację płatków, przesuwając je bliżej środka czarnego kręgu i po rozłożone względem dolnych płatkach. Górne płatki szyć, ścieg poprzez środek płatka od podstawy do górnej części każdego płatka i prostegivaya tylko do połowy.

Wykonując szwy są zszyte wszystkie warstwy filcu. W rezultacie, górne płatki słonecznika okaże się bardziej widoczne i lekko zawinięte do wewnątrz i do góry. Teraz trzeba tylko przykleić czarną centrum i haftować jej perełek.

Ściśle rzecz biorąc, z filcu, można zrobić absolutnie żadnych kwiatów: dalie, maki, kala lilia … Wystarczy spojrzeć na to, co ma kształt płatków świeże kwiaty, a są one zebrane w kwiatostany. Następnie podnieść filcu pożądany kolor, cięte z niego skoku pożądany kształt, umieścić je w kwiat, mocowanie za pomocą kleju lub zszywanie. Dekoracje te kwiaty mogą być haft, koraliki, guziki, paciorki, koraliki, cekiny. Najważniejsze, że nie czuł łuszczenie na brzegach, nie wymaga dodatkowego leczenia, dobrze trzyma swój kształt. Dlatego, kwiaty są otrzymywane z niej dokładny, trójwymiarowy i trwałe. Udekorować takich kolorach może być cokolwiek (torba, płaszcz, kapelusz). Może być wykonana z filcu broszka kwiat nawrotu lub po prostu uszyć z tyłu zapięcie kwiat lub klipu. W skrócie, idź do niego! Musisz udać!

load...