Kwiaty pieniędzy własnymi rękami: bukiet róż

Zawartość:

Jak często my, rozpieszczeni przez obfitości dóbr, trzeba puzzle nad wyborem prezentu. I coraz częściej możemy zdecydować się na skromnym kopercie dołączonej do bukietu kwiatów lub pudełko czekoladek. Chociaż zasady etykiety nie powitać takich ofert, koperta z pieniędzmi staje się często jedynym możliwym kompromisem. Ale muszę powiedzieć, że wiele osób woli otrzymywać darem są pieniądze, a potem chętnie spędzają go według własnego uznania.

load...

A jeśli masz zamiar uczyć kogoś dar w postaci pieniędzy, nie spiesz się, aby kupić kopertę i lepiej zaopatrzyć się w zupełnie nowych ostre bony o różnych nominałach, których wysokość powinna być równa wartości swoich pieniędzy prezent. Ponieważ mamy zamiar zrobić świąteczny sporo pieniędzy. A bukiet kwiatów za to będziemy robić z rękami z banknotów. Jednym słowem, oryginalny prezent wykonany własnymi rękami, ale zarazem uniwersalne. Dać sporo pieniędzy można na ślub i rocznicę, i sprawiają, że możliwe rubel lub walucie obcej. Więc obsady niezbędne materiały i zacząć majstrować własnymi rękami następnego hendmeydovsky arcydzieło.

Materiały

Roses – kwiaty uniwersalne. A dzięki swej specjalnej konstrukcji i kształtu płatków róży próbuje odtworzyć szwaczka, tworząc własne ręce sztuczne kwiaty. Dokonaj róże tkanina, plastik, papier. I zrobimy róże z banknotów. Przy okazji jest to sposób tworzenia kwiatów z pieniędzmi własnymi rękami jest najbardziej łagodny: rachunki są niemal neizmyatymi. Do tego bukiet musimy następujące materiały:

  • Banknoty (nowszy i grubsza, tym lepiej);
  • Rura (korek rzeczywistym) z butelek wina lub pianki preformy;
  • Wykałaczki cienkiej igły;
  • Gumki do ceny (guma banku);
  • Drut lub łodygi na sztuczne kwiaty;
  • Piórka, lub kolorowy maskować drutu;
  • Taśmy, wstążki i inne ozdoby do dekoracji bukiet.

Muszę powiedzieć, że z takim samym powodzeniem można zarabiać jak kwiaty notatek rubla, a pieniądze z innych krajów. Nawiasem mówiąc, do produkcji drzewa pamiątka pieniędzy niekoniecznie używać prawdziwych rachunki: możesz je kolorowe kopie. I za dar pieniędzy starają się nie używać brudnych i zmięte rachunki, w ostateczności, spróbuj je czyste i wyprasowane żelaza. Wystarczy pamiętać, że wilgoć z papieru jest zdeformowany, a pieniądze po prostu „karać” bankomatu.


Zrobienie

Kwiaty, będziemy umacniać na korku, który będzie ich bazą. W związku z tym, każda para korka otaczającą wycięty etapy (szczeblami), które mocują żucia. A teraz do produkcji płatków. Wziąć rachunek i złóż go na pół (krótkimi bokami do siebie). Teraz, używając wykałaczki lub cienkie szprychy dokręcić wszystkie cztery rogi Uwagi: umieścić wykałaczki w kącie i rękę walcowane papieru owinięty wokół niego. Zauważ, że „loki” musi wyglądać na zewnątrz w przeciwnych stronach krotnie.

load...

Teraz weź gumkę i jest przekazywana do niego złożony projekt ustawy, jak arkusz powiesić na liny. W tym przypadku pieniądze powinny iść do owczarni w gumką. Następnie guma jest umieścić na rurze i w kilku turach kręcić wokół górnej kondygnacji. Podobnie postępujemy z drugim denominacji, która jest także umieścić na najwyższym stopniu. Rezultatem jest „bud” (Midway nasze przyszłe płatki róż), które wyglądają wypukłe boki w przeciwnych kierunkach.

Następnie powtórz cały proces jeszcze dwa kawałki, które mocują elastyczną drugą kondygnację. Te nachylenia wywołanych częściowo zamknąć najpierw i umieszczone prostopadle do nich. To znaczy, tak jak w niniejszym róż: każdy dolny parą płatki rozłożone przykrywa górę. Im więcej szczebli na rurze, zrobimy i co wielkie chłopaki na płatkach róży pisać, tym bardziej okazałe kwiaty są uzyskiwane. Ale zwykle brakuje dwie lub trzy pary płatów pojedynczej róży.

Teraz musimy zrobić łodygi. Aby to zrobić, kwiatowy taśmy lub falista papier zielony szczelnie owinąć drut i „sadzenia” na głowie kwiat wystaje przewód w korku. Możesz uzupełnić liści trzonu, wykonane z tego samego papieru falistego. A jeśli używasz gotowych sztuczne kwiaty, po prostu usunąć je z głowy, a na ich miejscu sadzenia róż ręcznie wykonane z pieniędzy. Wtedy pozostaje tylko zebrać bukiet i umieścić go do swoich potrzeb.


Bukiety

Tutaj masz dwie opcje. Po pierwsze, można zrobić bukiet kwiatów wyłącznie gotówki. Prawda w tym przypadku można dostać bukiet lub skąpe lub zbyt obfite dar. Więc idź na kompromis: Zbierz bukiet mix. To jest druga postać wykonania bukietu. Ten bukiet można łączyć życia i kwiaty pieniężnej lub utwórz go z róż pieniężnych i czekoladki zapakowane jak kwiaty. To połączyć w jeden słodki bukiet z czekoladek i sporo pieniędzy.

Druga opcja jest nawet korzystniejsze, ponieważ wilgoć świeże kwiaty nie tylko psują widok róż pieniężnych, ale również odkształcić banknot. W celu rejestracji należy stosować papier pakowy lub folię bukiet kwiatów, oczek, papieru falistego lub koronki. Nadaje się do tego celu, taśmy koraliki i inne ozdoby do bukietów. Faktycznie bardzo Konstrukcja bukiet powinny być wykonywane przez zwykłych zasad florystyki. A fakt, że w nim zamiast świeżych kwiatów będzie gotówka rose – i to jest główną niespodzianką.

Można położyć kwiaty w koszu. W tym przypadku, jego komplementarne czekoladki w pięknym opakowania lub umieścić na butelce dobrego wina (whisky, brandy, likier). Jednakże, słodycze i alkohol – nie tylko możliwe dodanie do kosza. W zależności od preferencji odbiorcy dopełniacza kosz może być: pudełko herbaty, dzbanek do kawy, zestaw do przypraw, łazienkowy, miękkie zabawki i inne miłe drobiazgi. Idź na całość! A wszystko dostać.

load...