Kwiaty kule z rękami – podstawa Aerodesign

Zawartość:

Balony! To jest zawsze dobry nastrój i zawsze święto! Ponadto, można ozdobić do domu (nie tylko krajowych) uroczystość balony, jesteśmy przyzwyczajeni. Ale, między innymi, kolory balonów może być doskonałą alternatywą dla bukietu kwiatów. Oczywiście, jeśli to nie jest data lub małżeństwo romantyczna propozycja (choć jak wyglądasz). Ale w każdym razie, taki prezent zawsze będzie oryginalny i jest bardzo korzystne w sensie materialnym. Ponadto, tworzyć własne ręce kolory balonów jest całkiem prosta.

load...

Nawiasem mówiąc, sztuka dekoracji z balonów zwanych Aerodesign i technologii wytwarzania te ozdoby – symulacja. Nauczmy się jak zrobić kwiaty z balonów, aby kilka z nich lub użyć jako dekoracji świątecznej wnętrza.

Pęczek balonów

W celu dokonania całą masę kolorowych balonów, wystarczy, aby zrozumieć zasadę wytwarzania kolorów i zacząć starać się przynajmniej jeden kwiat. Kontynuować?

Do wytwarzania kwiat, ma cztery jasne okrągłe lub owalne kulek jednego koloru, na przykład, purpurowy lub czerwono jeden okrągły miał inny kolor (kolor biały, żółty, niebieski). Ponadto, musimy długo-ball kiełbasy do modelowania, a najlepiej, specjalne pompy do pompowania balonów. Oczywiście, można nadmuchać balony i okrągły usta, ale zrobić to z długą piłkę tak mocno.

Więc najpierw napompować cztery kolorowe kulki – będzie to nasze płatki kwiatów. Teraz kojarzy się parami i skręcania (połączenia) do siebie obu parach. Płatki są gotowe. Midway kwiat nadmuchać piątej rundzie piłkę. Nadmuchać go tak, że wielkość tej kuli pojawiła się raz na dwa lub trzy mniej niż w poprzednim spotkaniu, umieścić go w środku płatka i przymocować do dna. Pozostaje zrobić łodygi. Z tego Nadu (nie mocno) zielone kulki-kiełbasą i naprawić jednym końcem okrągłodennych więzadła kulki.

load...

W taki sam sposób możemy zrobić, a reszta kwiatów, stosując kolorowe okrągłe kulki i zielone kulki do modelowania. Zbierać piłki w bukiecie i zawiązać wstążkę w środku wiązki łodyg. Nawiasem mówiąc, jeśli bukiet składający się z co najmniej trzech kwiaty położyć na podłodze, lekko rozstawione dla „łodygi” wsparcia, zajmuje mocną pozycję wyprostowaną i służyć dekoracji wnętrz.

Kwiat balonów do modelowania

Bardziej złożone kolory technologii produkcji kulek z rąk, ale jest także dostępny dla wszelkich craftswomen. W tym celu musimy tylko dwie kule do modelowania i pompy. Jedna kula zrobi kwiat, będziemy mieli kolejny trzpień, więc wybierz zieloną kulę i piłkę w innym kolorze.

Proszę zrobić kwiat, który nie jest zbyt mocno nadmuchać balon, pozostawiając końcówkę pipochku trzy centymetry długości. Teraz dolny koniec silnego węzła wiązałkowego kulowym i łączy oba końce kiełbasek. Następnie dodać kiełbasę na pół (wzdłuż!) I przekręcić w połowie dwukrotnie. Następnie, dociska się do siebie, zarówno w pierścieniu wizualnie podzielić na trzy części, a następnie dwukrotnie skręcaniem uzyskać „kiełbasek” trzy pary. Teraz dodamy do nich akordeonie i przystąpić do najbardziej wirtuozowskie produkcji kwiatów.

Weź lewą rękę i uchwyt na akordeonie w pierścieniu kciukiem i palcem wskazującym, owiniętą w miejscach typami pętli piłkę tak, że „parówki” zwinięte łuk powyżej i poniżej palcu. Najważniejsze trzy „płatki” chwyta prawą rękę i skręcają ponownie. Rozewrzeć palcami i zobaczyć, że z akordeonu okazało kwiat.

Nadmuchać trzpień (również nie bardzo napięty) Zielona piłkę i związania jej końcówkę. Cofając się od czubka dziesięć do dwunastu centymetrów, skręcać kiełbasę. Teraz krótka część składa się na pół i zapinania warkocz kuli do pierwszego punktu przegięcia (pierwsze guzki). Następnie włożyć trzpień do kwiatem przez przepuszczenie go przez centrum i pozostawiając na zewnątrz złożonego kwiatem krótkim kawałkiem łodygi.

Krocząc z kwiatem czterdziestu centymetrów podstawy, łodygi zakręty najpierw w górę, a następnie z powrotem w dół. Następnie, w środku powstały potrójne łodygi robimy kolejny skręt i uzyskać łodygi z liśćmi. Teraz cały kwiat jest gotowy.

Stokrotka sufit

Ten kwiat balonów, w ogóle, a nie kwiaty, i lampy sufitowe. Jednak takie dekoracje wykonane własnymi rękami, wygląda jak kwiat z balonu. Dla niego, musimy cztery czerwone lateksowy balon, cztery białe i jeden złoty. Zrób stokrotka łatwe.

  • Nadmuchać czerwonych bil dwadzieścia centymetrów średnicy i połączyć je.
  • Nadmuchać Białe balony o średnicy około dwunastu centymetrów i jest też robi kilka z nich.
  • Nadmuchać złotą piłkę o średnicy ośmiu centymetrów.
  • Złoty koralik krawat w środku czerwone kulki.
  • Biały wiązka umieszczona pomiędzy czerwonymi kulkami i piłki złota, posiadających czerwone i białe „płatki” w szachownicę. Zakotwiczenie.

Ta stokrotka umieszczone na suficie lub ścianach, będzie wielka świąteczna dekoracja wnętrz! Spróbować. Musisz udać!

load...