Kwiaty drzewo pieniądze? To jest zabawa!

Zawartość:

Cud w naszym życiu zawsze jest miejsce. Czasami cuda zdarzają się tam, gdzie zostały one najmniej spodziewać. Oto, na przykład, będzie nagle kwitną drzewa i pieniądze, który jest powszechnie uważany za zwierzę dekoracyjne i liściastych. A jeśli taki cud się nie stało, to jest to na pewno pieniądze. A pieniądze nagły i znaczny. Choć wielu właścicieli drzewo pieniądze nie są nawet świadomi, że może rozkwitnąć. Niektórzy hodowcy od lat, a nawet dziesięcioleci, opiekę i pielęgnować, w ogóle, bezpretensjonalnej Jade i kwiaty na nim i nie widzę.

load...

Dlatego istnieje uzasadnione pytanie. I czy jest to pieniędzy drzewa w rozkwicie? Czy jest to tylko kolejny mit? A jeśli kwitnie, a następnie, jak dokładnie? A jeśli nie, to dlaczego? Będziemy rozwiać swoje wątpliwości! Pieniądze drzewa w rozkwicie! Jednak rzadko. Ale istnieją sztuczki, które pomogą osiągnąć swój rozkwit. Więc spróbujmy wspólnie wymyślić zagadkę kwitnienia drzew pieniądze.

Pieniądze drzewo kwiat

Generalnie kwiaty – jest to proces naturalny dla Jade. Jednak, podobnie jak wiele sukulentów, należy do rzadkich roślin. A powód jest następujący. W swoim domu w tropikach Afryki Południowej, nie ma takich jak krótkie dni w naszym klimacie. Dlatego wszystkie sukulenty dobrze rosnąć i rozwijać się tylko wtedy, gdy mnóstwo światła słonecznego przez cały rok. Jak dla nas w jesienne i zimowe dni są krótkie, a pogoda jest często warto mętny. Dodanie światła słonecznego, że roślina otrzymuje podczas cieplejszych miesięcy, to nie wystarczy, aby kwitnąć. Niemniej jednak, drzewa i kwiaty w warunkach pokojowych pieniądze.

Oczywiście, inspirujące kwitną Jade nie będzie wymienić. Bardzo rzadko zdarza się, że cały obsypany kwiaty koronę. Najczęściej pieniądze na drzewie kwitnienia widać jeden kwiatostan. Ale jeśli obfitym kwitnieniem, cała korona jakby owiany półprzezroczystego zamglenia. Po tym wszystkim, drzewo pieniądze kwiaty są bardzo delikatne, małe i zebrane w puszysty pąków. Zazwyczaj kwiaty mają barwę światła – od czystej bieli do żółtego kremu. Istnieją również kopie z białymi i zielonymi i białymi i różowymi kwiatami. Ale gatunki kwiatów kolor niebieski lub czerwony jest bardzo małe, chociaż istnieją inne.

load...

Jade kwiatostany są w wiechy, parasole i pędzle. Kwiaty w każdy kwiatostan całkiem sporo, ale są one tak małe, że przejmuje kwiat kwiatostanu. Znacznie mniej popularne gatunki z pojedynczymi kwiatami pachowych. Same kwiaty są dzwonkowate kształt pięcioramiennej i zakrzywione do tyłu płatków i pięciu pręcików. Kwitnienie Crassula emanuje wspaniały słodki zapach i smak słodkich kwiatów. Jednak nie jest to konieczne do podjęcia próby, takie jak wino jest obarczona zatrucia arsenem zawartym w kwiatach.

Kwitnienie feng shui

Nie, niech pieniądze drzewo kwiat, przestrzegając zasad feng shui, jest to niemożliwe. Jednak między Grubosz kwitnienia i tych starożytnych nauk istnieje bezpośredni związek. Drzewo pieniędzy, zgodnie z zasadami feng shui, to bardzo silny talizman bogactwa. I wzmocnić obszar odpowiedzialny za finansowego dobrobytu, możliwe jest za pomocą tego talizmanu. Sama obecność w drzewie domu pieniędzy obiecuje zwiększyć przychody, a jeśli będzie to kwitną …

Jeśli drzewo pieniądze nagle rozkwitła, oznacza to, że można spodziewać się szybkiego, wymierny i istotny nieplanowanych pieniądze. Ponieważ, zgodnie z naukami feng shui pieniądze drzewa kwiat ma specjalne moce magiczne. W rzeczywistości jest to mniej lub bardziej racjonalne wyjaśnienie. Wszelkie roślin w okresie kwitnienia ma potężną energię, ponieważ znajduje się na wysokości jej witalności. A jeśli drzewo pieniądze sama może mieć wpływ na finansową samopoczucie, kwitnącego Crassula ogóle może dokonywać cudów.

Mówi się, że jeśli się pragnienie w czasie kwitnienia drzewa pieniędzy, to na pewno się spełni. Jednak to też nie jest wytłumaczenie. Myśl jest materiał! A pomysł pomnożona przez wiarę, zmaterializował z zemsty i szybkości. Czy nie wymyślił i nie dać wyjaśnienie tego zjawiska. A jeśli chcesz, przynajmniej tymczasowo pomnożyć siłę swojej zielonej maskotki pieniądze, starają się pomóc im rozkwitnąć.

Warunki bloom

Jade jest uważany za skromny i mało wymagająca roślina dom opieki. Dlatego dbanie o nią często ogranicza się tylko do terminowego pojenia, karmienia i okresowe przeszczep, jak rosną. Dzięki tej minimalnej opieki osiągnięcia kwitnienia drzewo pieniędzy w pomieszczeniach jest bardzo problematyczne. Jednak niektórzy hodowcy kwiatów uda. Dlatego powinniśmy słuchać rad tych udanych eksperymentatorów. I jakie tajemnice oni uprzejmie się z nami podzielić.

  • Jeśli drzewo pieniądze przeszczepione wczesną wiosną, można znacznie zwiększyć szanse na pojawienie się kwiatów. Środek ten jest związany z przypadkiem przeszczepu z początku wegetacji – w okresie intensywnego wzrostu.
  • Kwitnienie jest bardziej prawdopodobne, jeśli ciepły sezon (od wczesnej wiosny do późnej jesieni), aby Jade na świeże powietrze. Można ustawić rośliny na balkonie lub na werandzie, a nawet czasu, aby przenieść go do ogrodu.
  • W zimie, pożądane jest, aby zawierać wystarczającą ilość pieniędzy drzewa w chłodnym pomieszczeniu, w którym temperatura utrzymuje się w przedziale od dziesięciu do piętnastu stopni.
  • O każdej porze roku zaleca się, aby zapewnić bardziej żywy Jade możliwe, ale rozproszone światło. Zima może również świecić oświetlenie fluorescencyjne.

Te małe sztuczki, które mogą pomóc pieniądze drzewo kwiat. Jednak umieszczenie cel do osiągnięcia kwitnienia Jade, trzeba dokonać pewnego wysiłku i upewnić się, że rośliny starannej opieki.

Podlewanie drzewa pieniędzy jest konieczne, ponieważ suszenie glinianego grudkę, w każdym razie nie podmokłe. Aby uniknąć dzieje stojącej wody w garnku, należy umieścić swoje dno drenaż i po nawadniania koniecznie wytrzeć suchą dno garnka i patelni. Latem i wiosną roślina obficie podlewać raz na dzień lub dwa, a zimą ograniczyć podlewanie do minimum. Pogłównego wskazane jest przeprowadzenie specjalny nawóz dla sukulentów raz w tygodniu i tylko w okresie wegetacji. Zima i jesień należy przerwać karmienie.

Jade rośnie wystarczająco szybko, więc wymaga okresowej przeszczepu. Przeszczepione rośliny, jak rosną, zmieniają garnek do większego rozmiaru. Przeszczep wydatki sposób przeładunek roślin, w pełni zachowując glinianego pokój i bez naruszania korzeni. Na dnie doniczki jest konieczne układanie warstwy drenażowej glinki, a przestrzeń pomiędzy starym i ścian grudki ziemi doniczki napełnia mieszaniną gleby ogrodniczej z piasku. Zamiast tej mieszaninie torfu, można użyć specjalnego grunt dla sukulentów.

Wszystkie te zalecenia z pewnością przyczyni się do glonów drzewa pieniędzy. Ale, niestety, wszystkie twoje wysiłki mogą okazać się daremne. I jeszcze trzeba mieć nadzieję na cud. Może drzewo pieniądze pokapriznichat-pokapriznichat i zdecydować się rozkwitnąć. Powodzenia!

load...