Kwas nikotynowy i przyspieszyć wzrost włosów i połysk powróci

Zawartość:

Kwas nikotynowy lub niacyna (witamina PP, witamina OT) – substancja pobudza krążenie krwi w skórze głowy, uczestniczy w tworzeniu pigmentu. W kosmetologii kwas nikotynowy do wzrostu włosów, aby je wzmocnić i przywrócić służy bardzo aktywnie. W oparciu o nią, wykonane maski one wcierać w skórę wokół korzeni włosów.

load...

Właściwości tego materiału jest to, że jest to jeden z rodzajów koenzymów, które są niezbędne dla procesów metabolicznych zachodzących w komórkach organizmu. Przy niedoborze kwasu nikotynowego funkcji komórek zaczynają znacznie zakłócone. Ponadto kwas rozszerzenie naczyń krwionośnych, czyli poprawia krążenie.

Głowy i włosów kwas nikotynowy jest stosowany jako środek redukujący, co sprawia, że ​​włosy grubsze, trwałe, zwraca połysk i odwołania poprawia wzrost. Wielu ekspertów uważa, że ​​w chwili obecnej, kwas nikotynowy – jest jedynym narzędziem, które może być rzeczywiście wykorzystane do przyspieszenia wzrostu włosów.

Ale nie każdy może cieszyć się witaminę PP, ponieważ mogą pojawić się reakcje alergiczne, aw niektórych przypadkach – łupież. Więc zanim uruchomić aplikację, należy przeprowadzić test na skórze dłoni, powodując niewielką ilością płynu. Jeśli zaczerwienienie, swędzenie lub pieczenie, a następnie użyć kwasu Nie zaleca się pojawić jakiś czas, a we wszystkich innych przypadkach – bezpiecznie spróbować.
Powrót do spisu treści

Zastosowanie kwasu nikotynowego do włosów

Niacyna jest przydatne, to jest zaangażowana w metabolizm wszystkich rodzajów, zwłaszcza jeżeli jest on w tabletki lub zastrzyki. Jednak w celu przyspieszenia wzrostu włosów, jest to wystarczające, aby używać specjalnych masek, które są łatwe do przygotowania w domu. Aby to zrobić, należy wykonać zwykłe ampułkach, których zawartość są mieszane z naturalnych naparów ziołowych.

load...

Pierwsze na skórze głowy, kwas zaczyna pomóc w zapewnieniu, że obwodowe naczynia krwionośne rozszerzają się, czyli do mieszków włosowych dostaje więcej tlenu i niezbędnych składników odżywczych. To powoduje, że aktywny rozwój odnowy komórkowej.


Powrót do spisu treści

Jak stosować prawo?

Zewnętrzne stosowanie witaminy E – jest użycie masek do włosów, które pomagają przyspieszyć wzrost włosów i przywrócić ich stan. Procedura ta odbywa się w domu, to jest bardzo proste i dostępne dla każdego.

Proces jest w następujący sposób: Maska masowane wcierać w skórę głowy, następnie konieczne jest zostawić go na chwilę, nie owijając głowę.

Po godzinie lub dwóch mieszaninę zmyć przy użyciu szamponu, można powtórzyć procedurę codziennie, ale czas jest ograniczony – nie więcej niż jeden miesiąc, po którym konieczne jest, aby zrobić sobie przerwę. Pozwala aplikacji zewnętrznych w jak najkrótszym czasie, w celu przyspieszenia wzrostu swoimi włosami bez konieczności odwiedzania drogich salonów i kupowania drogich ale nieskutecznych środków.

Otrzymanie kwasu nikotynowego wewnątrz

Aby poprawić stan kwasu nikotynowego włosów może być zużywana i wewnątrz. Można to zrobić poprzez zakup pigułki, które mają wielką przewagę nad maską. Fakt, że jedzenie żarówki odbywa się w tym przypadku jest bardziej równomiernie, wszystkie naczynia, a żarówki są aktywowane w tym samym czasie, przy użyciu maski jest po prostu niemożliwe.

Odnosi się to nie tylko do tabletek, ale również do wstrzyknięcia witaminy E, ale to też ma swoje negatywne aspekty. Na przykład, doustnie, nie jest zalecane przy leczeniu chorób żołądka, ponieważ witamina może powodować ból żołądka, skurcze, atakuje przez błonę śluzową. Jeśli zaobserwowali, że pigułki powoduje dyskomfort, należy natychmiast zaprzestać ich picia, należy skontaktować się z lekarzem.

Zdawać sobie sprawę, że każdy, biorąc leki – to bardzo poważne, nie bierz go lekko.

Przeciwwskazania

Przyjmowanie kwasu nikotynowego, mogą być nie tylko użyteczne, ale także zaszkodzić. Dlatego przed rozpoczęciem procedury w domu, dokładnie zapoznać się z instrukcją na opakowaniu, wskazane jest, aby skonsultować się z ekspertem. Faktem jest, że, jak już wspomniano, nie może być reakcja alergiczna, która jest dość niebezpieczne. Ponadto, słaba kondycja włosów może być spowodowane nie tylko brakiem pożywienia, ale także z innych powodów, które należy również zwracać uwagę. W obecności chorób przewlekłych, niedobory żywności najlepiej zostać przeanalizowane przez lekarza, dopiero po tym do rozpoczęcia traktowania włosów i owłosionej skóry głowy.

Kwas nie może być stosowane, kiedy krwawienie, krwotok i inne problemy z naczyń, ponieważ stosowanie kwasu nikotynowego tylko ich wzmocnienia. Nie zaleca się go i choroby gastroenterologiczne.


Powrót do spisu treści

Domowe receptury z nikotinkoy Starają i analiza

Aby nikotyny maska ​​do włosów w domu, trzeba przygotować specjalną ampułka na jedną maską zazwyczaj wystarcza jeden do trzech. Wśród dodatkowych funduszy dla maska ​​musi wziąć sok z aloesu, imbiru, różne napary ziołowe. Własna kuchnia jest bardzo prosta – wszystkie składniki są mieszane i po prostu nakłada się na włosy na godzinę lub dwie, po czym głowa powinna być dokładnie myte.

Każde opakowanie zawiera dziesięć kapsułek i pilniczek do otwarcia. Zwykle tylko trzy pakiety, czyli trzydzieści kapsułki do jednego kursu. Przed użyciem, konieczne jest testowanie na środki, w przypadku reakcji alergicznej, nie może być stosowany kwas nikotynowy.

Sam proces nakładania maski na głowie jest prosta: trzeba mieszaninę wcierać w skórę głowy co wieczór przed pójściem spać. Po godzinie lub dwie mogą być zmywane, lecz z łbem Pokrywa lub chusteczki nie powinno. Otwarte kapsułki powinny być wykorzystywane przez wszystkich, zostawić do następnego procesu nie jest konieczne, ponieważ nikotyna traci swoje właściwości po trzydziestu minutach. Zastosuj maskę na rzadkie rozstania, pocierając je delikatnie. Konieczne jest, aby zatrzymać bieg trzydziestu dni, ponieważ może to powodować poważne podrażnienie lub łupieżu. Po dwóch lub trzech miesięcy, można powtórzyć maskę z niacyny.

Jeśli nie podoba Ci się zapach nikotyny, konieczne jest, aby cierpieć, jak dodał, aby zamaskować wszelkie olejki eteryczne nie powinno być. Najlepiej jest stosować po zastosowaniu samo wykonane istotę wody i wybranego olejku, który jest po prostu rozpylanej na głowę. Sprawiają, że bardzo prosta: mała butelka z opryskiwacza powinny być łatwe do wlać połowę wody i dziesięć kropli oleju. Zazwyczaj dobrze nadaje olej lawendowy i ylang-ylang w równych proporcjach. Następnie mieszaninę wstrząsa i gotowy do użycia.

Zastanów się, jak zrobić maskę na włosy w sposób bardziej szczegółowy:

 • Trzeba najpierw umyć włosy;
 • Następnie przygotowuje się mieszaninę dwóch lub trzech ampułkach, łyżka soku z aloesu lub infuzji trawy naturalnej;
 • Roztwór nanosi się na skórze głowy, i pierwsza przedniej części u góry, a następnie mogą być opuszczane w uszach, na szyi.
 • Przechowywać maska ​​powinna być godzina lub dwie, nie bój się, jeśli poczujesz ciepło. Dwie godziny później, głowa powinna być oczyszczona.

Powrót do spisu treści

Noty aplikacyjne

Zazwyczaj regularne stosowanie masek, terminów itp produkowane indywidualnie, w zależności od stanu i rodzaju włosów, ale najlepiej jest zgodne z następującymi warunkami:

 • Przebieg dwóch tygodniach codziennego użytku, a następnie zrobić przerwę;
 • Przebieg obliczania dziesięciu codziennych zabiegów i przerwą na jeden dzień, po czym przebieg powtarza;
 • W przypadku, gdy nie ma reakcji alergicznych, kurs może być przedłużony do jednego miesiąca, ale przerwa powinna być dwa lub trzy miesiące.

Jeśli nie było dyskomfort, należy natychmiast przerwać stosowanie leku, spłukać włosy z mieszaniną i skonsultować się z lekarzem (jeśli zaczerwienienie i swędzenie utrzymują się, stają się zbyt silny).

Kwas nikotynowy na porost włosów – jest to jeden z najbardziej niezwykłych środków do opieki, ale nie nadaje się dla każdego. Wśród zalet stosowania konieczne jest, aby pamiętać, to:

 • Stosując kwas nikotynowy różni się wyjątkowo proste;
 • Możliwe niezależne lub zintegrowane wykorzystanie;
 • Stosowanie tego środka przepływa nieznacznie (maski cebuli i gorczycy różne wydajności, ale w stanie odstraszyć jakikolwiek zapach). Dodatkowo, kwas nikotynowy nie wysusza głowy.

Ale są też negatywne strony aplikacji, w tym przeciwwskazania, które zostały już wymienione. Poza reakcjami alergicznymi, zaczerwienienie skóry, mogą być silne bóle głowy czasami wystąpić pogorszenie stanu zdrowia. Takie ataki mogą mieć miejsce po drugiej aplikacji. Jeśli tak się stanie, należy natychmiast przerwać procedurę.

Specjaliści z badań przeprowadzono, podczas którego wywiad około dwustu osób, które stosuje się kwas nikotynowy, aby przywrócić stan włosów. Dane te otrzymano:

 • Poprawa i przyspieszenie wzrostu włosów występowały u około 35 procent pacjentów;
 • Efekty uboczne występowały w 12%;
 • Nie zauważyliśmy znaczących zmian w około 53%.

Jak wynika z tych wyników? Zastosowanie kwasu nikotynowego, nie jest odpowiedni dla wszystkich, więc należy spróbować, wynik może być całkiem imponujące, szkoda, że ​​po prostu nie przyniesie. Aby nie cierpią z powodu alergii, można spędzić mały test i jeśli wszystko pójdzie dobrze, nie krępuj się przygotować maski i posiada wspaniały efekt.

load...