Kurczaka w piekarniku pod marynatą kefir


Zawartość:

Korzyści z mięsa kurczaka Od dawna wiadomo, wiele zostało powiedziane i notować wszystkie zalety mięsa tych ptaków może być nieskończenie długa. Jednym z jego głównych zalet, mięso z kurczaka – o niskiej zawartości tłuszczu? i od niego możemy gotować ogromne ilości jedzenia. Jest to możliwe do przyjęcia przepis każdej kuchni narodowej, można wymyślać własne, jak ogromną liczbę możliwych kombinacji.

load...

Z kurczaka w połączeniu z niemal wszystkimi przyprawami i są dostępne w prawie wszystkich sposobów gotowania.

W piekarniku, na patelni na otwarty ogień, a tuż za słynnym gotowanego kurczaka. Kurczaka można gotować kotlety, kotlety, zupy (głównie zupy, przeciery najsmaczniejsze są uzyskiwane na podstawie bulionu z kurczaka). Jednym z najbardziej pyszne opcje receptury kurczaka marynowane w jogurcie i pieczone w piekarniku. Kurczaka w piekarniku – zawsze bezpieczny zakład. Ten przepis – przepis jest bardzo prosty do przygotowania, w którym zresztą stosowane najczęściej, niedrogich produktów. W przepisie nie ma nic egzotycznego, ale smak okazuje się delikatna, cienka, z lekką kwasowością. Produkty – przynajmniej wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Można użyć całą tuszę z kurczaka, można wziąć części, które są najlepsze dla Ciebie do smaku. Ale musimy pamiętać, piersi z kurczaka są niskokaloryczne, ale często jest to mięso jest suche. ćwiartki z kurczaka są na ogół bardziej soczyste, ale też więcej kalorii. Nogi oraz mięso z kurczaka, w porównaniu z piersi, bardziej sztywna.


Powrót do spisu treści

O roli i interakcji

Przepisy, które gotowania żywności w piekarniku rozumie dobrze, że mięso okazuje soczysty i miękki. Sosy i marynaty nie „spasować” i nasycić mięsa, nadając mu nowe smaki, dobrze wyregulować temperaturę pieca jest stosunkowo prosta. Ale wracając do naszej receptury kurczaka marynowane w jogurcie i pieczone w piekarniku. Danie jest proste, smaczne i satysfakcjonujące. Potrawy z kefiru uzyskać łatwy i niskokaloryczne.

load...

Gotować kurczaka w jogurcie, musimy:

  • Faktycznie, kurczaka, około 1 kg. (Może posiekane na kawałki całą tuszę, a więc każdy z konsumentów znaleźć ulubiony kawałek, dobrze może być oddzielnie przygotować filet z piersi lub nogę).
  • Jogurt pół litra – L (wartość jogurtu zmienia się w zależności od wielkości kurczaka ważne jest, aby całkowicie pokryć mięsa jogurtu, lecz została zamknięta, to nie jest to konieczne do jogurtu kurczaka pływały.).
  • Sól (do smaku, jeśli chcesz nie jest szczególnie słone jedzenie, nie można w ogóle solone, zaprawy dać tyle zasolenie).
  • Przyprawienie (można wziąć gotową przyprawą do kurczaka, można wysuszyć oregano lub bazylię, czy można po prostu pieprz czarny lub czerwony, lub mieszanina papryki).

Powrót do spisu treści

O niuanse własnego uznania

Cóż, teraz nadszedł czas, aby gotować. Trzeba wyciąć z kurczaka na kawałki, dodać sól (lub soli, jak chcesz), rolkę w przypraw, umieścić w głębokim pojemniku (można od razu wziąć kształt, który będzie pieczony w piecu), pozostawić do marynaty. Za okres marynowanie jest lepiej umieścić mięso w lodówce. Czas, w zasadzie, nie jest ograniczona, ale co najmniej dwie godziny. Można, na przykład, marynować kurczaka w godzinach porannych, wyjazd do pracy w godzinach wieczornych, aby wrócić i „kolacja blank” jest gotowy i czeka na szybko zamienił się w najbardziej pyszny obiad.

Można przy okazji, zanim roll mięso w przyprawach, posypać je sokiem z cytryny. Choć przepis wykorzystuje jogurt, zbyt kwaśny produkt, sok z cytryny daje ostre, dobrze, „kwaśny” w cytryny i jogurt jest inna.

Kurczaka pieczone w piekarniku wcześniej ogrzanym do 180 ° pokojowe złoty kolor i jest około godziny, ale nie mniej niż 50 minut. Dokładny czas gotowania znowu zależy od mocy kuchenki i ilości sztuk, do którego cięcia kurczaka. Filety gotować szybciej niż mięso z kością. Okazuje się, obfite, smaczne i piękne danie. Dekorować idealna figura (nieważne jak banalnie to brzmi) lub bulgur (ale nie trzeba umyć przed gotowaniem, inaczej będzie smakować jak jęczmień).

load...