Kurczaka receptury z kwaśnej śmietany w multivarka

Zawartość:

Nowoczesne gospodynie mają ogromną ilość innego sprzętu, który ma bardzo wielką pomoc w gotowaniu. Multivarka zasłużenie kochany przez wielu w urządzeniu pola. Można nawet gotować dania z kurczaka, a wynik będzie zadowolić całą rodzinę.
Powrót do spisu treści

load...

Kurczak w śmietanie w multivarka: Przygotowanie do gotowania

Jedzenie gotowane w multivarka, zachowuje swoje składniki odżywcze i witaminy. Multivarka kurczaka w śmietanie – to danie, które można przygotować w świątecznym stole, lub po prostu na kolację. Od pysznego kurczaka nie da się jakiekolwiek osoby dorosłe lub dzieci. Tak, przejdź bezpośrednio do przygotowania tego dania. Niezbędne składniki:

  1. Mięso z kurczaka – 700-800,
  2. Smet – 2-3 łyżki.
  3. Cebule – 2-3 cebule.
  4. Czosnek – 3-4 ząbki.
  5. Sól (do smaku).
  6. Pieprz (do smaku).
  7. Zielonych (koper, pietruszka).
  8. Olej słonecznikowy – 70 g

Czas gotowania – 70 minut. Jest to uważane za przykładowe, a Multivarki różnych marek mają różne pojemności. Dużą rolę nadal odgrywa fakt, który część kurczaka wybrać. Tak, że czas można regulować niezależnie w uwagach i preferencji.

Aby rozpocząć kurczaka należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą, wytrzeć do sucha ręcznikiem, usunięcie skórek i przyciąć nadmiar tłuszczu, ponieważ zbyt wiele z nich może mieć wpływ na smak potrawy, a tłuszcz nie jest bardzo dobre dla zdrowia. Jeśli kurczak jest bardzo duża, a następnie pokroić na kawałki. Jeśli chcesz, możesz gotować i całego kurczaka. Sól mięso, papryka (można użyć dowolnego przyprawa) i pozostawić na 15 minut do kurczaka wchłaniane wszystkie przyprawy.


Powrót do spisu treści

load...

Wybór trybu w przygotowaniu kurczaka

Do kurczaka z kwaśną śmietaną w multivarka doskonale przygotowane, można użyć dowolnego z ptakami (piszczeli, ud, skrzydła, piersi). Cały proces gotowania składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie obejmuje multivarka tryb „ciastka”, które nie są wykorzystywane wyłącznie do pieczenia chleba i wypieków, ale również do pieczenia i produkty piekarnicze. Drugi tryb – „owsianka mleko”.

Na pierwszym etapie multivarku wlać trochę oleju roślinnego i pozostawić na 7-8 minut, więc podgrzać. Włożyć mięso. Gotowanie to z jednej strony, obrócić w ciągu 15-20 minut i dodać cebulę pokroić i szczotkowane półkola. Przygotowanie naszego ptaszka na około 15-20 minut po drugiej stronie przy zamkniętej pokrywie. Po tym, program „wypieki” można wyłączyć.

Umieścić śmietanę w rondlu, już zmieszane z czosnku (oczywiście dla tych, którzy nie lubią czosnek, nie można umieścić) wszystko dobrze wymieszać i ustawić tryb Multivarki „owsiankę na mleko”. W tym trybie, pozostawia nadmiar wody i kurczaka powoli schnąć w kremie, w temperaturze 100 ° C 5 minut przed końcem gotowania kurczaka posypać posiekaną koperkiem i pietruszką. Na życzenie można jeszcze dodać śmietanę. Kurczak wybitnie pochłania wszystko sosem śmietanowym i to będzie bardzo miękki i delikatny.

Tryb Multivarki „ogrzewanie”. Wszystkie zalety przygotowania potraw i jego kompatybilność z innymi produktami

Podawać na gorąco naturalną potrzebę. I to, oczywiście, przyjdzie z pomocą multivarka, ponieważ jest wyposażony w trybie dogodnym takie jak „Ogrzewanie”, który zawsze będzie wspierał każdą ciepłe danie. Należy jednak pamiętać, że ogrzewanie więcej niż 2 godziny szkodzi żywności. Dokładniej, jedzenie traci wygląd, smak i niektóre cechy po długotrwałym stosowaniu tego trybu. Więc ogrzewany jest lepiej, aby nie przesadzić.

Oczywiście ogromny plus kurczaka z kwaśną śmietaną i nawet uznać fakt, że może on być podawany z każdym danie – zarówno proste i złożone z. To zależy od preferencji. Jako dodatek do ptaka w śmietanie odpowiednich kwasowych lub marynowanych jabłek. Bardzo dobra wola i wszelkiego rodzaju warzyw: dania z ziemniaków, fasoli, cukinia, kapusta czy koloru. No, oczywiście, nie zapomnij zbóż, zwłaszcza o ryżu, który śmiało można nazwać najlepszą potrawę z boku, gdyż posiada ogromną liczbę różnych odmian i receptur. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bon appetit!

load...