Które kosmetyki przechowywać w zimnym?

W mojej lodówce jest trudno znaleźć wolne miejsce. Nie dlatego, że nasza rodzina preferuje aby zaopatrzyć się w jedzenie z wyprzedzeniem. Niedawno dowiedziałem się o innych, nie mniej przydatne, zasługi komory chłodniczej. Na przykład, takie jak … przechowywania kosmetyków.

load...

Dlaczego krem ​​jest złe w łazience?

Kosmetyczka dziewczyna trzyma mówi mi dawno temu, że kremy w żadnym wypadku nie powinny być przechowywane w łazience, ponieważ wilgotny i gorący pokój z ciągle zmieniającym się temperatury. Co gorsza atmosfera na naturalnych składnikach można sobie wyobrazić. Ale stolik nocny środki do pielęgnacji skóry i kosmetyków w tym przypadku rozwiązanie jest niezwykle nieważny jeśli spadnie jasne światła słonecznego, a w sypialni nie ma systemu kontroli klimatu. Moje półki wokół prysznicem zauważalnie pusty, jak nawilżające do twarzy i skóry wokół oczu przeniósł się do lodówki. Ale najpierw musi jeszcze sprawdzić: co, jeśli pakiety spod kosmetyki mają dalsze instrukcje dotyczące przechowywania.

Co może zastąpić „woda termalna”?

W trakcie przedłużającego się kryzysu, wpadłem na dobrą alternatywą francuskiej wody termalnej – Herbata zielona (torebki herbaty, która zawiera, co do zasady, kurzu i liści). I warzone go razem z rumianku, który można nabyć w aptece. Po herbata jest gotowy, aby upewnić się chłodzi i wlewa do małego natrysku. Gotowane ten sposób tonik I rozpylany na twarzy zarówno rano jak i po demakijażu – w godzinach wieczornych. Dopiero po pewnym czasie I zasugerował, że takie zwierzęta są trzymane tonik w lodówce nie dłużej niż dwa – trzy dni. Nie trzeba dodawać, że w temperaturze pokojowej, wszystkie korzystne właściwości znacznie szybciej znikać. I pamiętaj, że najlepszym miejscem na orzeźwiającą wodą tonikiem i domu – jest ściana z lodówki, gdzie jest standardową jednostką do butelek. W tym momencie będzie to tylko około 8 stopni, które są bardzo wysokie temperatury.

Właściwa lód

Wszyscy od dawna wiadomo, że zimna woda zwęża pory. Dlatego też, podczas wakacji, zawsze gotować specjalny lód „dla skóry piękności.” W małych foremek (odpowiednio dobrze przemytego pojemnika jogurtu lub małej specjalnych jednorazowych worków do tworzenia lodu), należy wlać ochłodzony czystej wody z wody róży lub soku z cytryny. To co mi kostkę lodu, każdego ranka i przetrzyj twarz i szyję, a czasami nie uciec mój obszar dekoltu. Uwierz mi, Twoja skóra pozostanie elastyczna dłużej. A tak przy okazji, nie martw się, jeśli zauważy się czerwone ślady na jej temat. To tylko chwila reakcja na zimno. Takie zaczerwienienie będzie kilka minut później.

Kogo wysłać „zimę”?

Nic nie można zrobić, ale skóra w zimie ze względu na intensywne ogrzewanie staje się sucha i zaczyna się łuszczyć. W związku z tym, należy zmienić i krem ​​do niej. Po prostu lubią być ze śmietaną, z którymi był przyjazny wszystkie dni lata? Na półce koło grzejnika miał czas się pogarsza w ciągu kilku tygodni – na górze krem ​​pojawił wodę i puszek w ścianach utworzonych skorupę. Ale teraz trzymam nowy krem ​​z tej samej marki w dziale, które zwykle są owoce i warzywa. I takie stanowisko to bardziej do gustu.

load...

Naturalne maseczki do włosów i twarzy są również lubiący temperaturze poniżej pokoju

Wszystko prawdopodobnie próbował Maski sprzedawane w małych opakowaniach? Ta torba do mnie, z reguły trwa trzy razy. I że maska ​​nie jest zepsute, odkryłem worek od razu odłożyć do lodówki. I zauważ, maski, które gotujemy w domu, można przechowywać w lodówce do dwóch tygodni.

Dobre toniki i kremy na bazie ogórka do skóry tłustej i problematycznej i suchej skórze jak kremy z wosku pszczelego. Proszę również starzenie się skóry krem, który zawiera wody różanej i miodu.

load...