Które dają mężczyznę 60 lat: wybierz godny prezent

Zawartość:

  • Prezent Prezenty kłótnie: to nie jest konieczne, aby dać ROCZNICĘ
  • Prezent jako znak szacunku i uwagi

W wieku 60 mężczyzn osiągnęły już niemal wszystko co chcieli przez całe życie: kariera rozwinęła, dzieci rosły, wielu tym razem nie są wnuki. Naturalnie, że wiek nakłada wydruki: jeden nie chce zgiełku i gulyanok aż do rana, dusza potrzebuje odpoczynku i relaksu od ciągłego wyścigu do zarabiania pieniędzy, ciepło i komfort są teraz na pierwszym miejscu. Niektóre emeryturę, podczas gdy inne nadal działać. Do tak znacznego datą dana osoba podejść miało miejsce, z bogactwa wiedzy i doświadczenia pod jego pasa. Dlatego też, jako potwierdzenie swoich osiągnięć i znaczenia dla innych, tak ważne jest, aby czuć opiekę i miłość do rodziny. A jeśli, przyjaciel, mąż lub kolega tej rocznicy twojego taty, to nasuwa się naturalne pytanie: co dać mężczyźnie 60. Urodziny?

load...

Prezent Prezenty kłótnie: to nie jest konieczne, aby dać ROCZNICĘ

W 60. Rocznicę konieczności dać użyteczną, status i wartościowe rzeczy. Oczywiście, pianki do golenia oraz nowy Kolonia jest zawsze przydatne, ale takie prezenty są najlepiej zarezerwowane dla mniej ważnych wydarzeń. Nie wierz, jeśli bohater okazji powie, że cała będzie zadowolony. Jest to prosta dzięki uprzejmości pana. Cóż, niektórzy ludzie zauważyć, że jedną setną posągu konta leży w spiżarni, a wazon porcelana nie pasuje do wnętrza swojego domu? Aby uniknąć takiego błędu, a nie zawieść urodzin, pamiętać o kilku prostych zasad, których należy przestrzegać, idąc do sklepu:

  • 60. Rocznica – wydarzeniem, że nie należy ominąć. Dlatego, aby dać pantofle, skarpetek, ciepła bielizna, który może ogrzać nawet w ciężkich mrozów, jest surowo zabronione! Nadal obchodzi urodziny zamiast drutów na emeryturę. Mężczyźni postrzegają podobne przedmioty związane z komfortu i przytulności, jako sposób zmniejszenia ich libido. Małżonek może pomyśleć, że uznają to starożytny stary człowiek, który po prostu nie może żyć bez skarpet wełnianych. Na pewno nie chcesz, aby mu takiego uczucia, więc wybrać dobry prezent.
  • Wielu mężczyzn dać na rocznicę elitarnych napojów alkoholowych. Jest uważany za dobry tylko wtedy, gdy forma urodziny chłopca – to twój przyjaciel, kolega lub szefem. Jeśli przyjdzie do współmałżonka, to lepiej zrezygnować z tego pomysłu. Można uczynić wyjątek jedynie w przypadku, gdy wybór – jest zapalonym kolekcjonerem. Dał rzadką butelkę drogie wina, brandy – tak dać hołd jego hobby i zainteresowań.
  • Jeśli zdecydujesz się na zakup makijażu urodziny, niech to będzie po prostu bardzo drogie Woda toaletowa znaną marką. Inaczej, wybrać coś bardziej użyteczne i potrzebne. Na przykład, wentylatory rybackie mogą podarować nową przekładnię lub przędzenie zestaw, namiot wędrówki, dobre buty gumowe łodzią. Samochód znawca pewno będzie zachwycony nawigator GPS, dzięki czemu nigdy nie zgubisz nawet w najbardziej skomplikowany sposób. Dobrym prezentem będzie również mały telewizor lub posiadacz telefonu komórkowego projektant.
  • Pamiętaj, że człowiek – natura nie jest sentymentalny, często obcy romans. Dlatego, aby dać rocznicy pudełka, figurki, wazy porcelanowe i inne słodkie maleństwa, które zadowolą serca zaledwie kobiet, to nie jest konieczne. Byłoby błędem i będzie tylko odegrały dość uśmiech urodziny. Kosze wykonane własnymi rękami, własną ręką dziane swetry, czapki, szaliki i inne sztuki ludowej należą do tej samej kategorii „zakazanych” prezenty.
  • Komiks certyfikat emeryt ze zdjęciem wybitnego polityka, klaunów, Cyganie i inne zabawy i niezwykłe niespodzianki może dać tylko wtedy, gdy jesteś w stu procentach pewien, że urodziny traktuje je z humorem i uśmiechem. Nie wszyscy ludzie są w stanie zrozumieć i zaakceptować takie wybryki, więc być bardzo ostrożnym. Niektórzy znajomi uważają, że ich obowiązkiem jest zaprosić urodziny kolegi striptizerkę, ale jest raczej wątpliwy pomysł, który prawdopodobnie nie zrozumie ani bohater okazji lub jego gości. Tym bardziej, że 60-letnia rocznica – data ciężkie, co sugeruje odpowiedni prezent.

Gotowe do urodzin i rozważa zakup, koncentrując się na temat statusu i pozycji urodzin. Na przykład, jeśli bohater okazji – człowieka biznesu i nadal działać, ewentualnie jako głowy lub średniego szczebla, można dać mu drogiego malowanie, pen-rysik znaną markę, projektant kandydowania w materiały biurowe, stylowe mozaiki lub wykonany z rzadkiej rasy kamieni – w ogóle, że jest przydatny w pracy.

Nie rumienić i nie odczuwasz dyskomfort ze świadomością popełnionego błędu, nie należy zapominać przy wyborze prezentu zasad, które zostały wymienione tylko powyżej. Dając pierwszeństwo do konkretnej rzeczy, zawsze kierując się zainteresowań i hobby celebransa.

load...

Prezent jako znak szacunku i uwagi

Rozmawialiśmy o najczęstszych błędów przy wyborze prezentu, i jak ich uniknąć. Teraz porozmawiajmy o tym, co można dać człowiekowi najbliżej rocznicy.

Każdy potrzebuje wsparcia, opieki i zrozumienia, zwłaszcza w 60 roku życia. Dlaczego nie zrobić kolaż zdjęć z całą rodziną, że jest to rodzaj drzewa genealogicznego? można umieścić zdjęcia w specjalnym albumie i umieścić go w oryginalny sposób, a jeśli pokona wideo, będzie jeszcze lepiej. Niech twórczy dar zawiera zdjęcia dziecka urodziny w różnych etapach życia, jak i jego żona, dzieci, wnuki i przyjaciół. Uzupełnij prezent symboliczny muzykę, ciepłe słowa i życzenia.

Jeśli chcesz dać coś bardziej namacalnego, idąc na zakupy, szukać elementów dekoracyjnych do wnętrz: oryginalnej tabeli pisania, małe krzesła, obrazy, nietypowe lampy i tym podobne. Takie rzeczy są wielkim znakiem uwagi, pomogą urządzić dom lub mieszkanie urodziny, sprawi, że wnętrze kawałka swojego ciepła i miłości. Aby podkreślić męski bohater na dzień, można kupić modele panelowe karabinów lub pistoletów do niego ozdobny sztylet, oryginalny miecz – to wszystko będzie wyglądać świetnie w biurze lub w salonie nowego właściciela. Na żądanie tych elementów mogą być ozdobione grawerowania.

Człowiek, który docenia drogich rzeczy i lubi dobre wino, na pewno będzie zadowolony kolekcjonowania butelka napój lub rocznika koniak. Kubańskie cygara w specjalnej klatce piersiowej również mile zaskoczyć urodziny, oczywiście, jeśli pali. Można kupić pasujące akcesoria, takie jak wybieranie sommelier lub nóż do papierosów. Każdy miłośnik piwa będą zadowoleni z własnej mini-browaru.

Jeśli pochodzą celebrans bliskiej rodziny, przyjaciela lub kolegi, prezent musi najpierw zapłacić hołd. Myślisz może, urodziny niedawno podzielił się z wami moimi marzeniami, mówił o chcąc kupić to czy tamto rzecz. Jeśli wiesz o swoich hobby i zainteresowań, dać im coś z tej branży. Na przykład, każdy myśliwy potrzebuje odpowiedniego kamuflażu rybaka zawsze w potrzebie jakości wędki. Jeśli twój przyjaciel uwielbia podróżować, to dlaczego nie dać mu namiot, kompas lub mapę świata?

Wielu mężczyzn w 60 lat, wolą trzymać odmierzoną, spokojne życie w rodzinie. Taka osoba będzie przydatna grilla na grilla, zestaw piknikowy, który zawiera wszystko, czego potrzeba: okulary, widelce i łyżki, kubki i talerzyki. Chałupników może wybrać narzędzia ogrodnicze, stół i krzesła, które pasują do jego rodziny. Doskonały prezent będzie altana, namiot lub, na przykład, wiklinowy fotel, w którym chłopiec urodziny sprawi, plany na przyszłość, do refleksji nad przeszłością i cieszyć się teraźniejszością.

Jeśli bohater dnia – spokojny, zamyślony, i wolą małostkowy przedsiębiorstw, kupić mu zestaw gier; Może to być szachy i backgammon lub warcaby. Jednakże, produkt musi być wykonane z drogich i wysokiej jakości materiału. Miłośnicy bilardowe może odebrać dobre zawołanie, który nie stracił jedną grę.

Jeśli zostaniesz zaproszony na rocznicę z nieznanym człowiekiem pasji i zainteresowań, które nie mają pojęcia, co wybrać prezent, oczywiście, że nie będzie łatwo. Ale nie rozpaczaj, ponieważ nowoczesne sklepy pełne są wszelkiego rodzaju towarów na każdy gust i kieszeń. Zawsze można kupić rzeczy, których użycie nie jest w każdym domu. Na przykład, podnieś piękny zestaw szklanek, oryginalną rzeźbę, popielniczka, niezwykły obraz ramki. Obraz będzie również wielkim darem. Jeśli chcesz zaskoczyć urodzin, zamówić portret z lokalnego artysty, umieścić zdjęcie w ładnej ramce i dumnie ręką bohatera okazji.

Ponadczasowe jest taki dar, jak perfumy. Ale w tym przypadku powinny być wybrane bardzo starannie, ponieważ każda osoba ma swój własny smak – ktoś taki jak słodkie zapachy, inni przychodzą do radości drewna. Dlatego też, przed osiedleniem się na konkretnym pachnącej wodzie, psychicznie wyobrazić bohatera dnia: jego życia, charakter i zachowanie. Tak więc, większość poważnych ludzi biznesu, jak i twardych klasycznych zapachów. Przedstawiciele silnej połowy ludzkości, dbając o swój wygląd i preferuje stylowe rzeczy, które są często promowanych marek i nowych produktów, które są na ustach wszystkich.

Dar może być cokolwiek drogie i nie bardzo poważne lub symboliczne. Jeśli chcesz zorganizować niespodziankę urodzinową dla niego zapłacić lot balonem, przedstawił zaświadczenie do warsztatu, gdzie nauczył modelowanie, kuta z żelaza lub inne sztuki ludowej. Osoba sport może dać odpowiedni strój: rower, narty, kask, piłki nożnej, zestaw rakiet tenisowych. W tym przypadku wszystko zależy od interesów urodzin. Jeśli twój przyjaciel – wentylator, to przyjdzie w co uciesze koszulki z autografem ulubionego zawodnika lub koszykarz, bilety na mecze w zespole, jest fanem tego.

Nie zapominaj, że w ciągu 60 lat osoba chce tylko jedno – aby cieszyć się życiem, uzyskać dużo odpoczynku i robić to, co chce. Jeśli finanse pozwalają, dać jej męża na wyjazd do sanatorium rocznicy lub zagranicznym ośrodku. Można wybrać się na wycieczkę razem i cieszyć się widokiem obcym kraju, cieszyć egzotycznych kuchni, wreszcie spać, poprawić swoje zdrowie i być sam ze sobą.

Jak widać, kupić prezent nie jest tak trudne. Najważniejsze – aby zdecydować się na kwotę, którą jesteś gotów wydać i kierować się wiedzą bohatera dnia: Jego charakter, preferencji, statusu i pozycji. Człowiek ma zawsze zadowoleni z uwagi i opieki ze strony innych, więc dać im w odpowiedniej ilości.

load...