Które dają człowiekowi 35 lat: jaki powinien być dobry prezent

Zawartość:

Nie możemy powiedzieć, że wybór prezentu jest zawsze zależna od wieku chłopca urodziny. Ale bardzo często sytuacja jest taka, że ​​oryginalny i bardzo ciekawy prezent jest bezpośrednio powiązane z konkretnymi etapami w życiu człowieka, c swoich osiągnięć i sukcesów. I słusznie, ponieważ potrzeba dostarczyć prawdziwej radości, aby przynieść pozytywne emocje i zrobić prezent z tematem „białej” zazdrość reszty. Więc, co dać mężczyznę na 35 lat?

load...

Tym wieku, co do zasady, wielu przedstawicieli silnej połowy ludzkości jest w posiadaniu, w sferach zawodowych i rodzinnych. Może to oznaczać, że w ramach urodzin lidera powodzeniem pracowało wielu niewolników, albo biega całe przedsięwzięcie. Człowiek odnajduje jego ojciec ma status rodziny jest zazwyczaj w trzydziestu pięciu lat. W tym wieku na czele procesu decyzyjnego przychodzi doświadczenie, a nie emocje i uczucia. Dlatego przy wyborze prezentu musi uwzględniać jego emocjonalne Podbudow

Jednak trudne sytuacje są całkiem możliwe, i nie jest niczym niezwykłym dla człowieka trzydziestu pięciu lat. Bardzo często w 35 lat przeżywa kryzys wieku średniego przysłowiowy, gdy istnieje pewien spadek sfery intymnej, chłodzenie w życiu rodzinnym, twórczej stagnacji w pracy. A głównym zadaniem rdzennych mieszkańców w tym okresie powinny być szczere poparcie i zrozumienie tego, co się dzieje. Dlatego przy podejmowaniu decyzji co dać mężczyznę na 35 lat, należy zwrócić uwagę na rzeczy, które mogą powodować podziw, zdumienie i po prostu zostawił poruszenie emocji.

Lepiej jest dać mężom

Jeżeli jesteś zadowolony urodziny żona trzydzieści pięć lat, masz szeroki wybór nietrywialnych prezenty, nie może jedynie zadowolić męża, ale także w celu dywersyfikacji niektórych rutynowych rodziny. Tak, to jest teraz o seksie, i zostaną omówione. Wierz mi, weekend w hotelu, wolne od nudnej rutyny rodziny i hałasu dzieci może odwołać się do ciebie i małżonka. A jeśli również dbać o innych miłych drobiazgów w postaci bielizna seksualnego dla siebie niezwykłą kolację żywności afrodyzjak, sauny i masażu dla dwojga, to urodziny będzie pamiętany przez długi urodzin.

load...

Trzydzieści pięć lat – wiek, kiedy człowiek jest w pełni sił i możliwości. Ale życie rodzinne, dbając o ich codziennym chlebem, procedura ostatecznie może również dokonać przedstawiciel silnej połowy ludzkości niektórzy zaczynają wątpić siebie. Ale pamiętaj, że ludzie są z natury w każdym wieku pozostają dzieci, tylko ich zabawki z każdym rokiem staje się coraz droższe i status. Że jako mądrej żony trzeba przypomnieć mężowi, że w życiu nie zawsze jest miejscem zabawy, radości i nowych doświadczeń. Po prostu, nie rób mu zapamiętać to zbyt odległy młodości, odważne młodość. I pomóc w ten aktywny lub sportów ekstremalnych. Kajakarstwo, rafting, wędkarstwo wyścigów ATV na piękne jezioro, a nawet szansa, żeby zobaczyć świat, latanie balonem – to wszystko pomoże zapewnić, że jakiekolwiek touroperatora w Twoim mieście. Lot wyobraźni w kwestii tego, co dać ukochanej, jest nieograniczona. Może to być test drive w samochodzie preferowanym przez urodzin, a subskrypcja dla ekstremalnych kursy jazdy, a sesja paintball i wiele innych, w zależności od życzenia i interesy swoich urodzin.

A co, jeśli jego bohater młodzieży z okazji odbyła się w klubach, dyskotekach i innych hałaśliwych spotkań towarzyskich? W tym przypadku, można zaryzykować i puścić „spacer” męża, dając mu „Kod wolności” i pewną ilość pieniędzy. Ubiegać się o oryginalny prezent i przekazać je do mężczyzny z obietnicy nigdy nie zapytać, co to był dzień jego trzydziestu pięciu lat. W tym jest znaczna ilość ryzyko, ale również oryginalność – więcej niż wystarczająco. A co najważniejsze – co wiarygodność! Wierz mi, wiem jak ludzie doceniają takie gesty. Ale takie siły na bardzo pewnych siebie kobiet.

Oczywiście, mniej kosztowne finansowo prezent lub nie wiąże się z ryzykiem, ale z duszą i dobrany odpowiednio do gustów urodzin małżonka, przedstawiając wiernie iz wyobraźni, może stać się źródłem radości i kolejny dowód swojej miłości.

Dlaczego nie dać dobrą żonę

A teraz do pytania o to, co nie jest konieczne, aby dać do 35 lat, a zwłaszcza ich ulubione mężczyzn. Za nieudane prezenty obejmują siłownię, ponieważ może on być traktowany jako złym stanie z nutą nieprzyjemnych skojarzeń, takich jak: „Hej, kochanie, coś ty są spuchnięte z tłuszczu.” Wszystkie rodzaje produktów zdrowotnych – wagi, ciśnieniomierze i tego typu rzeczy – również nie dostarczają wiele radości, ale może powodować nieporozumienia, a nawet niechęć, jak będzie służyć jako przypomnienie pozostawiając młodość. Nie ma potrzeby mówić o różne maszynki do golenia, kremy, żele i pachnąca woda. Oczywiście, jest to słuszne, ale dają mniej znaczących świąt. Wszelkie pantofle, skarpetek, szaliki i inne podobne rzeczy również należą do listy nieudanych wyborów na prezenty. Generują one wyobrażenia o swojej chęci do „oswojenia” człowieka, a on, w jego trzydzieści pięć lat chce zupełnie inaczej. Oprócz tych darów, trzeba tylko zadać cios męża libido, a więc nie oczekiwać odpowiedzi w wdzięcznym podziwem. I pamiętaj, że mężczyźni są w większości obcy sentyment. Dlatego, pudła, figurki porcelanowe i inni podobni do nich natychmiast zmiecione. Kobiety mogą i są przyjemne, ale silniejsza płeć będzie oczywiście zdziwiony.

Co dać koledze lub partnera

Jeśli dojdziesz do urodzinowego najbliższego przyjaciela i masz towarzystwo kobiet przyjaciół i współpracowników, zorganizować bohatera na wycieczki dni polowych z grillem, nocnego wędkowania i możliwości zmiany miejskiego zamieszania w kontakcie z naturą, przy akompaniamencie gitary. Student Romans, do cholery! Nawiasem mówiąc, to bardzo niezwykły i niezapomniany prezent może być certyfikat własności gruntu, na przykład, na Marsie lub Księżycu.

W sytuacji, kiedy masz urodziny to odpowiednik na pytanie, co dać człowiekowi, przez 35 lat, istnieje więcej niż trywialna, ale nadal potrzebują odpowiedzi. Godna prezent w tym przypadku może służyć jako zestaw wysokiej jakości materiałów papierniczych i piśmienniczych instrumentów ekskluzywnych i współpracownicy dać stylowy organizator w pokrywie dobrej skóry, wygodnej torbie.

Jeśli są związane z urodzinami silnych partnerstw, a ze stratą przy wyborze prezentu, świetnym rozwiązaniem byłby obraz słynnego lub po prostu dobry artysta. To będzie podwójnie zadowolony, jeśli taki dar jest również dobrze pasuje do wnętrza biurze lub mieszkaniu swojego partnera. Jeżeli pozwalają na to środki, konieczne jest, aby spojrzeć na możliwości, które mogą uzupełniać wnętrze i nadać mu styl i osobowość. Proste, pozornie mała rzecz, takich jak popielniczki lub podstawek telefon, ale wykonane z drogich materiałów i skali projektu, może być w pełni uzasadnione. Nawet kosz na gazety i czasopisma, lub stać pod parasolami będzie oryginalny prezent, jeśli będziesz w stanie ożywić wnętrze szafy urodzin.

Nie poddawaj się każdy przypadek

A teraz chciałbym przypomnieć, co nie dać ludziom do trzydziestu pięciu lat, a do innego życia. Poniżej znajduje się lista najbardziej nieudanych prezentów. Czytać, a jeśli wersja jednego z nich, prawda natychmiast. Całkowicie nie do przyjęcia, aby dać swoim współpracownikom i partnerom na urodziny z następujących powodów:

  •  kryształowe wazony, szklanki zestawy i tym podobne, gdyż nie ma, i w ogóle – „ubiegłego wieku”;
  • Krawaty, koszule i inne elementy garderoby – to zbyt intymne sprawy;
  • Biżuteria, ponieważ można go umieścić urodziny w niezręcznej sytuacji;
  • Napoje alkoholowe, z wyjątkiem bardzo drogie i rzadkie;
  • Obiektów, taki czy inny sposób związana z religią;

Ta lista jest długa i na – trzeba tylko przypomnieć, jak wiele z własnego życia było zupełnie niepotrzebne i czasami po prostu głupie prezenty.

I pamiętaj, że pieniądze jako odpowiedź na pytanie, co dać człowiekowi, przez 35 lat, będzie dowód swojego braku kreatywności, wyobraźni i trochę chęci zaskoczenia. Chłopiec urodziny szybko odkrywa, że ​​jego wybór po prostu wziął linii najmniejszego oporu i nie chce wydać na nią ani trochę czasu osobistego. On myśli, że tak ważnym wydarzeniem na urodziny – jego trzydzieści pięć lat – absolutnie nie zasługuje na uwagę i uczestnictwo. Co rzucisz za siebie, i odpowiedzieć, ponieważ we współczesnym świecie wciąż ma miejsce mądrości ludowej.

Pamiętaj, że cokolwiek dać człowiekowi dzień jego trzydziestu pięciu lat, czy jest to drogie i wyrafinowany mebel, lot balonem czy coś innego, pamiętaj, aby towarzyszyć swój dar dobre serce i szczere słowa. Z tego w ogóle, jeśli nie do końca udanym prezentem, skorzystają i dokładnie pamiętał.

load...