Która technologia przedłużanie włosów jest lepszy?

Istnieje błędne przekonanie, że kobiety chcą być piękne dla mężczyzn. Może to mit wymyślony przez samych mężczyzn, aby podkreślić ich znaczenie. Dobrze, niech oni sami błądzą. Wiemy, że żaden rzeczoznawca bezwzględny niż lustro. Oznacza to, że wyświetla wszystkie nasze dodatkowy ciężar, zmarszczki i matowe skóry po nieprzespanej nocy. Czasami spojrzeć na ulubione to wystarczy, jeśli nie dla bluesa, a następnie, aby rozpocząć działanie. Kobieta pisze w siłowni, do kosmetyczki, fryzjera. Oraz w celu proszę … nie, nie człowiekiem, a ogromne lustra pełnometrażowych i jego krytycznie.

load...

No, powiedz mi, można kochać siebie, jeśli widoczne w refleksji zwykłego pulchnej kobiety z krótkimi nogami i holowania na głowie, a na okładce magazynu szczerzy białe zęby piękno z mopem luksusowych Loki i błyszczącymi oczami? Szczególnie rozczarowujące jest włos. Umyć je, grzebień, oszukać, a oni nadal nie spełniają standardów międzynarodowych. Zaczniesz zazdrościć bajkowy Rapunzel, któremu udało się siedzi w wieży bez szampony i odżywki do wzrostu kosę na podłogę.

Ale jeśli naprawdę cierpią i czarny zazdrość, to lepiej o tym, że wielu drogi Rapunzel wieku pozostaje młodej dziewczyny. To którzy prześcigali się Kashchei Immortal! To właśnie on, w przeciwieństwie do naszej bohaterki stała się kościsty starzec. Iz włosami Kascheyu wyraźnie nie pecha. Widocznie jest to dla takich klientów i pochodzą z nowoczesnej technologii wydłużania włosów. W międzyczasie Immortal myśli, nagrany do fryzjera, czy nie, przyjrzymy się, jak to działa i jakie procedury gatunki rosną.

Pochodzi z Hollywood

Aby zrozumieć, jak udany był to albo tej procedury, konieczne jest, aby określić jego pochodzenie. Więc przedłużanie włosów. Rozpoczęte efekt rzeczy … nie, nie z bald pań. A z Hollywood. To właśnie tam po raz pierwszy użyto toupées dać objętość włosów. Zatem urządzone aktorek, których włosy wyglądały niewystarczającą Lush w ramce. Dodatkowe nitki przymocowane do włosów z długą taśmą i kleju. Grzebień Oczywiście to uczesanie było niemożliwe, a po zrobieniu dziewczęta zrobić nie liczy kilkadziesiąt włosów. Ale ona zaczęła. I stało się zaledwie 15 lat temu.

Metody przedłużania włosów

  • Chiński build-up

Następnego spróbować szczęścia w nowej niszy fryzjerskich postanowił chińskim. Są one dostarczane z kosmyki włosów zbudować specjalną mikrozazhimami że zarówno zewnętrznie, jak i na zasadzie działania przypominający konwencjonalnymi szczypcami. Jednak metoda ta nie była przeznaczona do zakorzenić we włosach kobiet. I to jest to, że włosy niemiłosiernie zepsute pod wpływem mocowań metalowych. Dlatego też, gdy słyszysz o chińskim gromadzeniu, wiesz, to nie jest lepsze niż jednorazowych ubrań, które staramy się sprzedać na rynku.

load...
  • Gorące rozszerzenia

Tutaj opis będzie bardziej optymistyczne, ale to nazwa pewnego zamieszania. Ktoś nazywa tę zdolność w języku angielskim, niektóre włoski, ale istota jest wszędzie. Dodatkowe keratyna nici kapsułki są przylutowane do włosami. Zjawisko to występuje w wysokich temperaturach. Mianowicie – Melt. Muszę przyznać, że naliczone w ten sposób włosy są nie tylko świetnie wyglądają, ale również bardzo wygodne w noszeniu. Jednak w słońcu są plamy.

Jeśli idziesz do morza, w kąpieli lub saunie, gorący sposób, aby zwiększyć włosy nie uda. To jest, oczywiście, można wzbogacić swoje włosy. Ale piękno pozostanie dokładnie tak długo, jak keratyna kapsułka zaczyna działać wysoką temperaturę. Nie chcesz zostawić piękno przedłużanie włosów w głąb morza? Wtedy też szukać innych metod, lub wykonać procedurę po wakacjach i planowanego pary.

  • Zimne rozszerzenia

Nazywana jest również hiszpański sposób. Jest to najbardziej skuteczny i łagodny sposób przedłużania włosów dzisiaj. A cały sekret polega na tym, że procedura jest wykonywana ręcznie. Formy fryzjer chirurgicznego kapsuły klejącą i która wiąże się z naturalnych pasm włosów zbudować. Ponadto, każda kapsułka jest przystosowana do gęstości włosów klienta i grubości nici wyciąganych. To znaczy, że dla każdego pracownika procedura salon pasuje ściśle indywidualnie. I wysokie temperatury to fryzura nie boi. To wspaniałe, prawda?

Co mogę powiedzieć na koniec? Rapunzel, oczywiście, charakter i piękno. A długie włosy – to jest piękne. Ale nie przesadzaj w dążeniu do doskonałości. Można zbudować wspaniałą głowę włosy przed ślubem lub ważnych okazjach. Ale zepsuć włosy na krótką kaprysu nadal nie warto.

load...