Która postać jak mężczyźni: zniszczyć stereotypy

Zawartość:

Być może, jest dziewczyna, która nie pobudzają jej wygląd i figurę. Zbędne kilogramy, „skórka pomarańczowa”, kilka zagięć objętości brzucha lub ud – wszystko to daje dużo emocji! Dlatego dziewczynki, a następnie zastanowić się, co dieta siedzieć w centrum fitness iść i jaki rodzaj zabiegów kosmetycznych do wyboru zapomnieć o wadach, które mogą zakłócać jak mężczyźni.

load...

Ale w rzeczywistości, gusta mężczyzn różnią się nieco od tego, co możemy sobie wyobrazić tego. Zobaczmy, co postać jak mężczyźni, i czy powinniśmy martwić się tak z powodu swoich braków?

Początkowo, należy zauważyć, że poglądy kobiet i mężczyzn na tych samych rzeczy fundamentalnie różne. Fakt, że można być eleganckie i piękne do głosowania może być zwykły absurd. Odnosi się to również do figur. Głupotą jest uwierzyć, że ludzie tacy jak chudego, wysokiego modelu – jest to raczej stereotyp o taki sam jak ten, że mężczyźni są bardziej słodkie blondynki.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są przyciągane do kobiet przygotowanych. Nie bardzo cienka, ale nie jest kompletna – lubią ciało, że ładnym uścisku zamiast trzymać żeber. Oczywiście, nie wszystkie dziewczyny dopingowali charakter takiego daru. Ktoś ma chłopięcą figurę, typ bardziej kanciasty i cienki, podczas gdy inni, przeciwnie, charakteryzujący się dużym biustem i zaokrąglone biodra. Ludzie zdają sobie sprawę, że nie wszystkie dziewczyny są z natury obdarzony idealnych parametrów, więc nie są one podane w celu znalezienia dla siebie jakiś ideał.

Więc wszystko zależy od Ciebie. Chcesz pozbyć się zbędnych zmarszczek? Jeżeli nie jesteś leniwy, stają do wykonywania konkretnych zestawów ćwiczeń, będziemy jeść prawo i utrzymania zdrowego stylu życia, wkrótce zauważysz, że stały się one bardziej elegancka i szczuplejsze. Uważasz się zbyt cienki? Rozwijać ćwiczenia skierowane na badania mięśni, ich pompowania. Obecnie istnieją ćwiczenia, dzięki którym można nawet dodać trochę masy ciała, aby stać się bardziej kobieca. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać – dowolny typ figury mogą być wykonane idealnie.

load...

Proporcjonalna sylwetka – co to jest?

Idealnie, kwota ta powinna być proporcjonalna. Tu nie chodzi o szczupłość, a nie od kompletności. Kobiecego ciała, jak każdy wie, ma swoje charakterystyczne cechy. Przede wszystkim, jest to obszerne pośladki – samica kapłan nie powinien być płaski, jak natura przewidziała. Dokładnie tak samo jak piersi. Biodra powinny mieć gładkie odcinki i talii – do rafinacji i subtelny. Ale niestety, ten typ kształtu raczej rzadko – nie wszystko blisko tego ideału.

Nawiasem mówiąc, o pasie. Jego wielkość powinna być wyższa niż 60% bioder. Na ogół, pas jest o 30% mniejsze niż objętości ud. W tym przypadku, an_0 wygląda kobiecy i uwodzicielski – to jest naprawdę przyjemny dla mężczyzn. Jeśli zastosujemy odpowiednią dietę i ćwiczenia są znane, a następnie w celu osiągnięcia takich wyników dość łatwo.

Pełnia seksualne

Mówiliśmy już o tym, że mężczyźni lubią bardziej apetyczne niż ciał zbyt cienka kobiet. Czasami te ukochane dziewczyny nawet nie zabraniajcie im siedzieć na każdej diety, tak aby nie przekręcić sexy ciało w kształcie nastolatka. Oczywiście, tutaj też są niuanse, a pierwszy z nich – zdrowie. Gdy pacjent cierpi na nadwagę, to trudno się poruszać, trzeba jeszcze więcej jedzenia, dlatego znowu, przybiera na wadze i problemy z sercem i nie mówić.

Dlatego nawet pulchna postać wymaga niewielkiej korekty. Nikt nie mówi o odchudzania fanatyka. Ważne jest, aby używać tylko „przepis koktajl” – mianowicie, umiejętnie połączyć sport i ćwiczenia z prawidłowego odżywiania, takie jak taniec czy aerobik. Można to zrobić w siatkówkę, lub pójść na basen – wybór należy do Ciebie.

Stereotypy narzucone

Nie będziemy udawać, i uznać, że, oczywiście, prawie wszyscy faceci jak piękna, zbezcześcić na pokazy mody lub strzelać w klipsy, modeli fotograficznych – nikt z dala po raz kolejny podziwiać piękne ciało. W tym przypadku, człowiek wyraźnie rozumie, że taka postać jest często doskonałym wart dobry do edycji wideo i zdjęć przetwarzania – najlepiej pracuje na więcej niż jeden zespół specjalistów oraz Photoshop w tym przypadku nie jest ostatnim.

Jednak ludzie małej dotyczą sposobu, w których wynik został stworzony – wyczerpującym treningu, diety czy długo to wszystko się określoną na poziomie genetycznym – Daj im doskonałą figurę, pieszcząc wygląd. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​każdy jest inny, a konstytucja ciała, odpowiednio, w ogóle różni się od innych. Szkoda, że ​​wielu ludzi nie rozumie, jak odpowiednie dorosłych.

Jeśli twój partner chce zobaczyć obok rzeźbiona modelu i nie można pogodzić z niektórymi wadami organizmu, to jest czas, aby pomyśleć o tym, ale nie tyle o jej figurze, ale o tym, że to, czy osoby obok ciebie. Zgadzam się, że ten, kto kocha, najmniejszym będzie zwracać uwagę na drobne wady – czy jest to małe zagniecenie w jamie brzusznej lub rozciągania. Oczywiście, nikt nie anuluje grooming i samoopieki, ale są rzeczy, które nie zależą tylko od nas.

Idealne piersi

Pytanie, które jest nie mniej interesujący dziewcząt – co piersi wolą mężczyzn? Duże czy małe, czy może środkowy? Natychmiast należy powiedzieć, że bez względu na kwotę. Bez wyjątku, wszyscy faceci wolą naturalne piersi – a więc zapomnieć o silikonu! Mężczyźni są takie, w klatce piersiowej po prostu obrzydliwe! I zgadzasz się, że nawet w wyglądzie, bez względu na to jak dobrze jest wykonany może być, to tylko można odróżnić od prawdziwych.

Nawiasem mówiąc, to nie odnosi się tylko do klatki piersiowej. Mężczyźni po prostu nie podoba i silikonowe usta, które wyglądają gorzej niż w klatce piersiowej, wykonanych w ten sposób. Więc nie próbuj iść pod nóż chirurga – tego człowieka, co najmniej, nie zrozumie, a na pewno nie doceniać, a nawet więcej, wręcz przeciwnie, to potępia.

Około dziewięćdziesiąt procent tych ludzi, którzy są właścicielami piersi dziewczyny silikonowego uznał, że podczas seksu nie myśleć tyle przyjemności, ale o tym, jak nie przypadkowo uszkodzić implant silikonowy. Z tego, nawiasem mówiąc, mają wiele problemów z potencją. Kto potrzebuje takiego „szczęścia”? Dlatego mężczyźni i uciec od tych dziewczyn w miarę możliwości – Chest nienaturalnej wielkości raczej przerażającego niż zadowolony.

I jeszcze jedno – ta rozbieżność. Bez względu na to jak naturalny rozmiar biustu może posiadać, bez względu na to, jaki typ kształtu lub mieli – Powiększanie piersi będą zawsze wyglądać nieco obcy. Jest to szczególnie prawdziwe chude kobiety, dla których ogromna forma nie są naturalne w ogóle. Więc jest to naprawdę warto wykonanie takiej energii plany, czasu, pieniędzy, a nawet zdrowia? Wszystkie naturalne wygląda o wiele lepiej!

Twoje zadanie – jest, aby dbać o piersi. Pamiętaj, to jest twój główny duma, która wymaga szczególnej opieki. Nie zapomnij o specjalnych ćwiczeń na klatkę piersiową, które pomogą jak najdłużej, aby utrzymać go w dobrej kondycji, a także na badania palpacyjnego, właściwego odżywiania i specjalnej opieki kosmetycznej.

Że pojawienie się kobiet nie lubią mężczyźni?

Oczywiście, istnieją pewne szczegóły, które żaden człowiek w wyglądzie i przyjmują postać dziewczyny – one po prostu odpychają. Jest to płaskie piersi i pośladki nastoletnich chłopców, pozbawione objętości. Nie lubię mężczyzn i grube ramiona i objętości talii, ślady po trądziku i rozstępów. Rozczochrane włosy i zbyt jasny make-up – jest to, że w ogóle może zniechęcać młodego człowieka pragnienie budowania relacji z wami żadnej w przyszłości.

Braki łatwo podatny na korekty powyższego – trzeba tylko swoje pragnienie. To również pomoże elementarne ćwiczenia rano, okresowe wyjazdy do kosmetyczki i fryzjera, a także swoje pragnienie, aby wyglądać dobrze w każdej sytuacji – bo jesteś kobietą!

Kilka słów na zakończenie

Jeśli chcesz osiągnąć bezmyślnie modelować ideały, wyczerpując się czasami niepotrzebnych diety lub ćwiczeń, przynosząc więcej negatywnych niż radości – to jeszcze raz: Czy to prawda, że ​​potrzebujemy? Użytkownik nie może właściwie ocenić swój wygląd i zobaczyć, co nie? Cokolwiek to było, ukochaną najpierw trzeba docenić cię jako osobę, bez względu na sześćdziesiąt centymetrów talii lub dziewięćdziesięciu.

Nie naciskać Ci zapomnieć o swój wygląd i rzucać opiekę nad jej figury, no. Po prostu trzeba mieć szacunek do niego, odrywając funkcji organizmu lub wygląd nie jako wady, ale jak funkcje, które nikt inny nie ma.

load...