Kto i co pomoże warsztaty sprawności

Zawartość

W tej chwili jestem dorosły, aktywnych fizycznie kobieta z zapisywania się na wycieczkę na piękny seminarium siłowni wykształcenie wyższe. I nie będzie żadnego nowego ćwiczenia lub coś wspaniałe, reaguje na trzy główne pytania do wszechświata. Kto nie zna następujące pytania: 1 Jak konieczne jest przeszkolenie osoby, która nie chce zrobić, a nie testować w tym samym poczucie winy? 2. Co to znaczy dla młodego fana treningu siłowego, żeby nie zginął przez przypadek, robiąc sobie? 3. Jak wytłumaczyć klientowi, że prawidłowe odżywianie – to nie jest kurczak Koniec gryka, a jeśli pojawią się problemy, należy udać się do dietetyka, a nie rozpaczać szatnie i fora regularnie niezjedzone łyżkę masła orzechowego. Ogólnie rzecz biorąc, po prostu chcę autograf swoich ulubionych gwiazd kulturystyki, a ja mam takie prawo. Jeśli chodzi o zakup bardzo dorosłe rzeczy, takich jak komiksów, Superman kediki, chusta koszul i dziesiątym polskim domu girechka, jak je odebrać. Ogólnie rzecz biorąc, mamy seminaria – przypadek wentylatora. Jak wybrać odpowiedni seminarium?

load...

[Powrót do spisu treści]

Chcę się nauczyć!

Jest to godne pochwały, że chcesz, na przykład, stają się lepsze w martwym i wyciskaniu, albo wyrwać i czyste i szarpnięciem. Ponieważ będziesz zaskoczony, jeśli twoja ulubiona gwiazda ciężarów na seminarium będzie, na przykład, aby odpowiedzieć na ogólne pytania dotyczące żywienia w sporcie. Bo jeśli naprawdę chcą się uczyć, i ograniczone budżety, spróbuj:

  • Przed rozpoczęciem wyboru zdecydować, co dokładnie hotite- po prostu zobaczyć, jak to podnosi coś, albo dowiedzieć się z takim a takim, lub w celu poprawy techniki konkretnych ćwiczeń;
  • Organizatorzy vyzvonit i poprosić program e-mail;
  • Jeśli jest dużo praktyki, a nawet poszczególne ruchy – iść z lekkim sercem, naprawdę nie uczą. Ale jeśli jest to tylko teoria, a to – dziwne, należy szukać gdzie indziej. Na szczęście, sport warsztaty dziś – więcej niż wystarczająco.

[Powrót do spisu treści]

Chciałbym być traktowane!

Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem, ale jeśli masz przepuklinę, występ oraz wspólne obrażeń, nie należy jeździć na warsztaty energetycznych. Generalnie, wszystkie informacje przeznaczone dla zdrowej osoby bez zaburzeń i chorób. Ty – najpierw traktuje, a następnie – do poszukiwania warsztaty rehabilitacyjne. Takie też, a jest ich wiele. Nie będzie w porządku, jeśli jesteś naprawdę fanem sportu, a zalecenia takie jak „Turn jogi i pływania”, nie lubisz, aby zakończyć przynajmniej podstawowych kursów coachingowych i przejść 2-3 seminarium dla trenerów rehabilitacji. Ale w tym przypadku, self-coaching jest nie zastąpi nadzoru.

load...

Druga kategoria ludzi – tych, którzy mają zaburzenia odżywiania. Nawet jeśli „coś podejrzanego”, czytamy, że dotyczy to również ciebie. Tak więc, nie trzeba iść do seminariów bikini młodych gwiazd, nieważne jak kochasz bikinistok, a jak nie będzie chciał być taki jak oni. Większość będzie rozdawanie kilka „gotowych rozwiązań”. A teraz nie siedzieć na diecie, każdy sport, każdy „cywilnych”, a nawet odżywiania. I nie można dokładnie do momentu, aż odpuszczenie startu. I wiemy, gdzie człowiek jest zaburzeniem, słuchając kolejnych wspaniałych wskazówek na temat tego, że jest to konieczne „, aby odwrócić się od sklepów spożywczych”, lub „nie trzymać niczego w domu pyszne”. Osobiście jestem w pogłębienia w piżamie w angielskiej klatce poszliśmy na pizzę. Mieszkają w tym samym czasie w Polsce.

[Powrót do spisu treści]

… Chcę być sport, nie wiem od czego zacząć

Kłopot (i zaletą również) jest to, że jesteś teraz – czyste konto. Możesz być cokolwiek chcesz powiedzieć, choć korzyści z huśtawki na pośladkach dla siły i rozwoju klimatyzacji (dąży do zera, ale uważasz, ze wszystkimi, którzy mają piękne pośladki), chociaż pompowanych się tylko poprzez podnoszenie ciężarów (nie dopiero w podnoszeniu ciężarów więcej fanów wśród tych, którzy udali się do autokaru niż wśród mieszkańców), co najmniej o wszelkich sprawach wysokie dziewiątego rzędu rodzaju intuicyjnej szkolenia.

Ponieważ należy wybrać nie tylko seminaria dla szkolenia gwiazdą kulturystyki warsztaty na podstawie trójboju gwiazdy, jeśli są zdrowe. Ale jeśli nie – nie wydawać pieniędzy na seminaria sportowych i przejść na dietę. Bilans pieniądze błagam Cię do przewozu autokarem z medobrazovaniem i certyfikacji, a nie pierwszym, który wpadł między guru fitnessu.

[Powrót do spisu treści]

Krótki przewodnik seminaria żywieniowych

Seminaria, których lepiej nie iść, jeśli Twoim celem – nie trolling offline:

  • Gwiazdę żywieniu sportowców kulturystycznych. Będzie przekonać się, że jest to konieczne dla kompleksu białko śniadanie, obiad – kazeina i zamiast innych posiłków spożywają aminokwasy i kapsułki oleju z ryb. Te warunki rynkowe – Star organizuje seminaria do sprzedaży żywieniu sportowców. Oczywiście, można iść i dostać autograf lub po prostu podziwiać. Ale poważnie słuchać opowieści o tym, że każdy z nas po prostu trzeba jeść 3-4 gramów białka na kilogram masy ciała?
  • Gwiazdek ehoteriki temat odżywiania w ogóle – towarzysze też nie można ufać. Natychmiast zwrócić się do jakiejś diety mono-raw. Obywatele ci nie posiadają szkolenia w praniu mózgu. No jak inaczej przekonać dorosłych psychicznie zdrowych ludzi jest to, że możemy kontrolować istotę …;
  • Jakichkolwiek seminaria od sprzedawców energii diety – osobiście jestem zły na izolacie białka grochu. Cóż, nie lubię kiedy zamiast serwatki wysokiej jakości Proponuję kupić sobie to. Seminarium obywateli – tak rażące reklamy groszku naszym przyjacielem. I wszystkie „Prawidłowe odżywianie” tacy ludzie pasuje, zazwyczaj w kwietniu „Tezy” na konieczności zakupu wspomnianego produktu powyżej. Cóż, jakoś wiedzieć, że jest to możliwe i nie jest to tylko

W ogóle, dietetyka powinien udać się tylko do tych, którzy obiecują nauczyć KBZHU rozważyć i zrozumieć produkt. Inne warianty mogą być dość bezsensowne, a niekiedy dość szkodliwe.

A w ogóle, a nie sądzę, że uczestniczy w seminariach zastąpić swoje usługi szkoleniowe i autokarowym. Na seminariach programy zwykle nie pisać, tak aby zająć się swoim własnym zrozumieniem, a nie w celu uzyskania gotowego rozwiązania problemu.

Elena Selivanova

load...