Książę William i Keyt Midlton pobrali

Było królewski ślub! Drukuje Uilyam i jego narzeczona Keyt Midlton oficjalnie mężem i żoną. Ślub odbył się w Londynie w Westminster Abbey.

Do ołtarza Keyt Midlton towarzyszył ojcu i drużbą książęcy był jego brat, reprodukcje Garri. Mąż i żona Młoda ogłosił arcybiskup Canterbury Rouen Uilyams. Podczas ceremonii ślubnej zaproszono ponad 1900 gości, licznych krewnych i przyjaciół nowożeńców, a także przedstawiciele rodzin królewskich z różnych krajów, polityków, osób publicznych, muzyków i wiele innych osobistości.

load...

Kate Middleton była śnieżnobiała suknia obszyta najlepszych ręcznie koronki oraz z długim trenem, który jest wszyty w domu mody Alexander Mcqueen. Drukuje Uilyam był ubrany w czerwony mundur pułkownika gwardii irlandzkiej. Niewielki incydent z młodej obrączkę. Okazało się, że to trochę Kate i William z widocznym wysiłkiem umieścić go na palcu panny młodej.

Po zakończeniu ceremonii ślubnej, William i Kate poszła w otwartym powozie ulicami Londynu do Pałacu Buckingham, na balkonie, który zakończył się w publicznej części uroczystości pocałunkiem księżnej i księcia Cambridge.

load...

Dzisiaj para pozostanie w królestwie, a jutro pójdą na ich podróży poślubnej. Informacja o tym, gdzie para spędzi miesiąc miodowy został utrzymywane w tajemnicy. Ale według nieoficjalnych wersji wiadomo, że William i Kate pójdzie do wypoczynku na południu Jordanii.

load...