Kryzys – czas się nauczyć?

Dieta i Fitness School Online aktivnenko sprzedawać bilety. Istnieje tylko kilka kawałków, kilka godzin, a inna-inna. Ale niech nas szczerze. W ciągu ostatniego roku na rynku sportowych i służby zdrowia uległ zmianie. Jeśli nie powiedzieć – „zanurzeni”. Optymiści z dziennikarstwa powiedzieć, że to dlatego, że ludzie nauczyli się szkolić. Realiści twierdzą, na fitness, który nawet nie ma. W prowincji można wykupić roczny abonament na rano 7000 rubli dla kampanii nowego roku. Szkolenie jest również sprzedawany kilku części, karty graficznej. I jak ktoś, kto dowiedział się, że jest prostym argumentem. Idź do jakiegokolwiek klubu po 6pm. W tym czasie nie będzie szkolić kolegów fanów, a ci, którzy udają się do zdrowia. Co widzisz? To prawda, cała masa modeli videotrenirovok fitness i sto i odzyskiwania opcje na biceps silnej połowy ludzkości. Mogę nauczyć się ćwiczyć samodzielnie?

load...

Czytaj książki, panie i panowie

A teraz jasne szybko przypomniał sobie książkę o pasku zasilania w języku polskim. To by ZAKOS żadnego osobistego doświadczenia autora i jego przygody w dziedzinie chirurgii plastycznej i bez ekstremalnych typu dietki na 1000 kcal, który rzekomo „wszyscy sportowcy schudnąć” (by nie umarł dawno temu, gdyby to była prawda). I to nie tak, że w książce różniły teorię z praktyką, i szkolenie męski był bardzo różni się od „dam”. I pierwsze byłoby normalne, zorganizowany na zasadzie uczenia umiejętności poruszania się, a drugi stanowiłby dergotnyu wszystkich częściach ciała leżącego na fitball. I tak w tej książce zostały ujawnione w szczegółach problemu kucki, trakcyjne i pomocniczych ćwiczeń ławce. Zgadnij, książki i autora?

Zgadza się, to jest nasz podręcznik na BI Autorstwo trójboju Sheika. Ale nie będzie pasować z tego prostego powodu, że nie jest przeznaczony dla Ciebie. A dla tych, którzy większość fanów. I przeczytać o dwa do jednego przysiady cyklu treningowego, aż was absolutnie nigdzie. A zwłaszcza przyjęcie pozycji odniesienia dla Ciebie – nie pasują.

Część tej pracy jest praca. S. Strukov, który „Podstawy treningu fitness.” Ale ktoś zna tego autora, nie przypuszczał, że będzie trzeba czytać ze słownikiem. Oznacza to, że na podstawie książki Kvestbarom „Mewy” nie wychodzi.

Jeśli czytać w języku angielskim, to najlepiej wziąć pierwszą książkę z serii Nowe zasady podnoszenia. Plany treningowe bo już poperevodili dobrych kolegów blogerów. Jednak opis ruchów – częściowo. Mianowicie, jest to dokładnie to, czego potrzebujemy, aby zrozumieć, jak trenować. Albo idź staroświecki sposób – Take ćwiczenia (najlepiej w języku angielskim) i obejrzeć film o tym samym Poradniki Rachel Cosgrove. Dlaczego ona? I nie, przepraszam, normalna technika, a nie taki, który pasuje bardzo elastyczne osoby z bardzo rozwinięty zmysł równowagi.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, nadal można przeczytać D. Smirnowa i jego ponadczasowe dzieło „Centrum dla inteligentnych”, ale … to jest dla inteligentnych. To jest dużo teorii, przygotowuje plan i jest wystarczająco mały wyjaśnienia dotyczące techniki. Ale wiedząc, co trzeba zrobić pewnego rodzaju ćwiczenia wielostawowego nie tyle dla nas, prawda?

Subskrypcje antykryzysowy szkołach internetowych i ich cechy

Osobliwością tutaj jest jeden – nie nauczy się wykonywać, i jesteś gotowy do sprzedaży planów. Co to znaczy? Wesołych Get together, związana głównie z jednego programu, który nie jest źle, jeśli jesteś zainteresowany w zasadzie komunikowania się z obcymi w Internecie. I dość mało, jeśli nadal nie chce zrobić, i chcą tylko premie od zatrudnienia. Z serii „ciekawym wyglądem i”, w zasadzie.

Szkoły internetowych w dobrej sprawie, nauczyć się liczyć kalorii w żywności, a także uwzględniać BZHU, w złym – dać gotowy plan posiłków dla ciebie, i nie powinno być, bez żadnych odstępstw. I nadać ćwiczeń. Ponieważ celem wszystkich działań, w zasadzie, „schudnąć” lub „napompowane”, aby stać się bardziej lub mniej nie są prowadzone.

A teraz kilka słów o tym, jak się uczyć niezależnie

W różnych społecznościach, przybysze są często wysyłane do do właściwych informacji. Więc oto co trzeba przeczytać:

 • Jak liczyć kalorii w żywności;

 • Znaleźć dowolną stronę internetową z formuły kalkulatora Mifflin św Zheora lub innych;

 • Podstawowe ćwiczenia (z nich można spędzić więcej kalorii niż „po prostu zawodzi w izolacji w symulatorze) ;.

 • Tętno podczas cardio ;.

 • Baz treningu siłowego periodyzacja (poszukaj słów liniowej progresji, to zadowoli każdego przybysza );

 • Absolutnie każda split „w samolocie” lub „fulbodi” z podstawowych ćwiczeń; …

 • Odzysku lub superkompensacji Zazwyczaj polski artykuł o niej recytować fragment z podręcznika D. Kałasznikow, dzięki czemu informacja „100 .% „i nie jest, oczywiście, nie znajdziecie opowieść o tym, jak pracują mięśnie wpływa na lód lub masaż, ale to wszystko zrobić na początku, a nie jest to konieczne;

 • Atlas F. Delave – trening siłowy i

  Mięśni

 • .

I trzeba zrobić zwyczaj strzelania swoje podejście do wideo, aby zrozumieć dokładnie, gdzie masz problemy i błędy, ale to jest zupełnie inna sprawa.

I to, w rzeczywistości wszystko, co trzeba wiedzieć, aby skutecznie schudnąć / masy mięśniowej. Cała reszta, stojąc jak dziesiątym wykonaniu tych kroków w pośladki na ławce w trzeciej fazy księżyca w miesiącu styczniu lub setnej receptury prawo zapiekanek bez cukru – w ogóle nie bardzo potrzebne.

Ale najtrudniejsze – nie. Ludzie w najbardziej ekstremalnych wersji dwóch typów wzorców. Po pierwsze – szybki odczyt wszystkich, a wydaje się, że podjęła poziom „Expert” i dalej prosto do przodu i do góry. Są to często kilka miesięcy, aby osiągnąć swoją wagę na pasku w przysiadzie, są zapisywane do wszystkich lokalnych konkursach na raz, a czasami … gdzieś zagubione, rannych albo zadaje sobie nieznośny tempo i wyczerpany. Po drugie – coraz squat z bodibarom, mając już doświadczenie 3-4 lat ciągłego chodzenia po pokoju, i „coś tam robi”, nie wiedząc o niczym, co robią i ciągle starają dlatego uprościć szkolenie, Więc jeśli będziesz w stanie zmieścić się między tymi dwiema kategoriami ludzi, to na pewno, aby osiągnąć swój cel.

Elena Selivanova

load...