Kryształowe Nails: Technika i sekrety mistrzów

„Kryształowe Nails – rodzaj sztucznych paznokci przedłużonych, zbudowany przy użyciu żelu lub akrylu” – definicja daje nam mistrzów wzornictwa paznokci, opisując nowy i bardzo popularny trend. Ale jak te suche słowa, aby opisać musującego, fascynującą grę odbicia światła na powierzchni kryształów nagietki i radości, że jest w absolutnie każdej dziewczyny, po raz pierwszy zobaczyłem niezwykłą konstrukcję?

load...

Zawartość:

Demonstracja wideo wykonywania paznokci z folii

Resahr4.

Do treści ↑

Technika tworzenia paznokci kryształowych

Wewnątrz przedłużenia pazur jak w cennego kryształu, brokat i odbijają promienie słoneczne są liczne twarze kryształowe. To wygląda bardzo piękne i przyciąga spojrzenia podziwiając wszystko – zarówno płci żeńskiej i męskiej.

load...

Dziś artyści wykorzystują kilka technik wykonujących paznokcie krystaliczne, z których każdy jest przeznaczony, co do zasady, paznokci Naroscheny.

  • Masters neylarta stworzyć paznokcie krystaliczne z obrabianego przedmiotu z już wdrożone lub szlifowane rowkowane wzorców, które są naprawdę bardzo podobne do kryształu – tę samą grę światła na twarzach, ten sam, który miga na twarzach krawędziach iskry. Przygotowania do powstania tego pięknego designu, lub półproduktów, tipsy, mistrz za pomocą tradycyjnych technik budowlanych przyczepia się do płytki paznokcia, a następnie kończy się proces tworzenia arcydzieło kryształ – wykonuje objętościowe obrazów lub zabezpiecza cyrkonie rysuje nagietki elementy formowania akrylu.

  • „Folia techniką” pozwala stworzyć piękny imitację powierzchni kryształu. W szczególnym folii falistej „kryształ” wzór nakłada się przezroczysty żel lub tworzywa sztucznego, i po utwardzeniu materiału, usuwa się folię. Rezultatem jest półprzezroczysta warstwa przez przezroczystą efektu materialnego – aspekty musujące, jeśli uwierzytelniona obróbkę kryształu. Opcjonalnie, „technologia folia” użyte jej układania na wierzchu jeszcze mrożonych akrylowe, w tym przypadku, wzór symuluje aspekt kryształów otrzymuje się na szczycie.

  • Czasami prawdziwymi mistrzami wirtuoz po wybudowaniu przezroczyste płyty stworzyć powierzchnia krawędzi pazur, to daje wyrafinowany i zawsze unikalny wzór.

Niuanse techniki i sekrety mistrzów

Przezroczysty materiał, z którego wykonywane paznokcie kryształ oprócz rozbrajanie funkcji przezroczystości jest podstępna – widoczne nią własne paznokcie, płytki paznokcia, jak również wystaje poza jej granice. Ponieważ głównym zadaniem jest przedłużenie dekoracyjnych paznokcie – do dekoracji naturalnych paznokci, ukrywając go w całości, wtedy całkowicie bezużyteczne publicznie odtwarzać skrócić piłą „całkowicie” płytkę paznokcia.

Na szczęście projektanci paznokci sztuki opracowali sprytny ruch – jest stosowany przejrzyste preform warstwę kamuflażu. Co to oznacza? Podstawa obrabianego jest pokryta akrylowy lub naturalny różowy beżowej, by nie była widoczna przejście od prywatnego do przeszczepu pazura płytki paznokcia.

Piękny i oryginalny wygląd paznokci kryształowych do stworzenia, które nie jest w pełni przezroczyste materiały i mają delikatne pastelowe kolory – różowy, niebieski.

Główną wadą paznokci z „Crystal” jest bardzo częstym korekta, ale jest to środek konieczny, ponieważ po wyrasta paznokieć, krawędzie nie mogą być odzyskane. Jedyne wyjście – aby usunąć paznokcie i ponownego symulować działają jako odrastania indywidualnie.

Dzieło i kobiece paznokcie krystaliczne, które pomogą Ci dodać lub ponownego stworzenia romantycznego obrazu staną się prawdziwą ozdobą waszych rękach, będzie świecić wszystkie aspekty doskonałych materiałów i sztuki tych panów!

load...