Kryształ ślub lub piętnaście lat rocznica współżycia

Zawartość:

Dopiero niedawno brzmiało ostateczne zdanie: „Teraz jesteście mężem i żoną” krzyki „gorzkie” nowożeńcy, a to już 15 lat od dnia ślubu. Liczba ta mówi nam dorastania rodzinę gdy dziecko jest już przekroczył granicę, ale jeszcze nie stać się dorosłym. Wciąż czeka na niezbadanych i nieodkrytych stron kodeksu rodzinnego. Po ukończeniu elementarnych stosunków rodzinnych szkoła i pamiętając obowiązki żony i męża, „nadszedł czas, aby przejść do poważnej praktyce popularnie piętnastą rocznicę ślubu. – Czy szkła lub kryształu ślub A wszystko to dzięki tym samym przejrzystość, piękno, i niestety to samo. Kruchość nieodłączne w miłości i zrozumienia. Stan szczęścia, jak szkło można łatwo złamać. Jednak ta rocznica reprezentuje jasność i czystość związków rodzinnych.

load...

Kryształ – genialny, dzwon, czysty i przejrzysty. On jest silniejszy niż szkło i złamać to nie tak łatwo, więc para, którzy byli w stanie uratować małżeństwo w tym terminie, mogą być dumni z silnych uczuć i jego rodziny.

Ale nie należy zapominać, że kryształ może być nadal łamane, więc stosunków rodzinnych powinno być, jak poprzednio, miękkie i delikatne.

Powrót do spisu treści

Organizacja święta

Piętnaście lat – rocznica, godne, że na jego cześć przy stole zgromadzonych gości. Ślub zaprosić świadków, najlepszych przyjaciół, krewnych. W rocznicę przyjść i niech dzieci, są symbole życia ustawicznego, rodziny i radości. Tradycyjnie, stół świąteczny umieścić naczynia ze szkła i kryształu. „Wash” nogi „narzeczona” rodzina potrzebuje z kryształu. Pokój może być ozdobione gratulacyjny komiksów plakaty, balony i wiele wskazówek dla bohaterów tej okazji.

load...


Powrót do spisu treści

Prezenty dla swoich ulubionych

Jaki prezent na rocznicę wybrać ulubiony? Przed udaniem się do sklepu, trzeba trochę pomyśleć. Jako rocznicę „kryształowej szkła”, w ten sposób można dać coś z tych materiałów. Użyj swojej kreatywności, najlepszy prezent na rocznicę – taki, który jest wykonany własnymi rękami. Przypomnijmy, Salvador Dali, jest on w obrazach malowanych żonę pod różnymi kątami. Czy obraz ubić kolorowego szkła i umieścić ją na każdym torze (dosochki możliwe kuchnią), i ważne słowa: „Kocham cię”. Nie bój się, może być trudno się wydostać – jeśli zrobione z miłością, wszystko musi się powieść, tworzyć i idź do niego, i będzie sukces!

Nadal lubi kobiet, gdy są one przedstawiane z bukietami. Ale mamy rocznicę szklanego, dzięki czemu można zrobić bukiet zapachów. Kupić kilka butelkę perfum ze smaków, które odwołują się do swojej żony. Albo dać szkatułkę, aw niej pierścień z kamieniem. Można również zwrócić uwagę na dekorację Murano i weneckiego szkła, były noszone przez królewskich i arystokratycznych rodów Europy. Ozdoby te są znane od ponad pół wieku. I oczywiście, kiedy dać prezent, deklaracja miłości.
Powrót do spisu treści

Prezenty dla ukochanej

Co dać ulubione rocznicę? Idealny prezent jest kompozycja „przedmiot w tej sprawie.” Powiedzmy, butelkę, a wewnątrz niego – samochód lub statek. Statek – symbol „rodziny przepłynąć połacie życia.” Jej mąż – kapitan na czele! Jeśli twój mąż lubi samochody, doskonały obraz kryształowy z wizerunkiem logowania znanych marek samochodowych, będzie ona symbolizować spełnienie życzeń w przyszłości. Jako wyraz miłości można dać kryształowe serce wypełnione przyjemnym balsamu. Lub zrobić prezent własnymi rękami, razrisuy zwykła butelka ze szkła barwionego lakieru lub ozdobić ją z kamyków, muszli i tak dalej. D. Bądź kreatywny i otrzymać dar wyjątkowy, pełen energii miłości.


Powrót do spisu treści

Oferuje pomoc w wyborze prezentu

Zaproszeni goście zostały uzyskane, a są one także rozważa na prezenty. Obecny na tej rocznicy jest lepiej wybrać z rozsądku. Wyroby z nutą kryształu na fakt, że stosunki w rodzinie pozostają czyste i jasne. Jest możliwe, że dar odzwierciedla chęć małżonków. Na przykład, płyta z obrazem krajobrazu każdego kraju może oznaczać chęć wspólnego wypoczynku, podróży wzmacnia więzy miłości. Żyrandol – symbolizuje pragnienie, aby dom był zawsze lekkie. Świeczniki w kształcie gołębi ma symbolizować romantyczny wieczór, światło świec wprowadza do naszego życia specjalny mistyki i urok. Kryształowy wazon z owoców można również przypisać do romantyczny prezent.

Kryształ ślub – to wielka rocznica, będzie obchodzony tak, że wówczas chętnie zapamiętać te szczęśliwe chwile. Niech pamięć o każdego gościa będzie zabawa, śmiech, uśmiech i gotowość swojej rodziny, aby dzielić się szczęśliwe doświadczenie z przyjaciółmi i rodziną.

load...